Висша лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 6 - 2
05-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - Червена чета "Радецки" 0 - 2
05-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК "ПАРТИЗАН" 9 - 4
07-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1
07-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 5 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Скрита Сила 10 - 2
12-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - "Атлетик" Враца 1 - 4
12-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Игрис Махала" 3 - 2
14-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Околчица /Враца/ 1 - 3
14-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК "Фантастико" Враца 1 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - АФК Скара Бира 3 - 1
19-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 2
19-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Червена чета "Радецки" 4 - 2
21-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 4 - 3
21-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 1 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "Фантастико" Враца 2 - 5
28-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 1
02-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Скрита Сила 3 - 2
02-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - Околчица /Враца/ 2 - 5
11-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - "Игрис Махала" 10 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 4 - 1
03-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 1 - 3
03-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 5 - 2
03-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - АФК Скара Бира 4 - 3
05-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Скрита Сила 2 - 3
10-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 4
10-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Червена чета "Радецки" 2 - 4
12-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - Околчица /Враца/ 2 - 3
12-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца 2 - 17

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - АФК Скара Бира 11 - 2
17-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - "Игрис Махала" 2 - 3
17-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 1
19-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 3 - 1
19-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 7 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Скрита Сила 2 - 0
26-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 12
26-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3
26-10-2017 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 3
02-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - Червена чета "Радецки" 3 - 8

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - "Атлетик" Враца 5 - 0
31-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/ 1 - 2
31-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - АФК Скара Бира 9 - 3
02-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "Игрис Махала" 15 - 0
02-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 5 - 3
07-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 7 - 5
09-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3
09-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Скрита Сила - ФК "Фантастико" Враца 1 - 12
24-11-2017 19:30 ПАРК ДЪБНИКА "Игрис Махала" - Червена чета "Радецки" -

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Игрис Махала" 9 - 3
14-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - Околчица /Враца/ 1 - 3
14-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Скрита Сила 10 - 1
16-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - АФК Скара Бира 4 - 4
16-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - "Атлетик" Враца 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца
не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - "Игрис Махала"
не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/
не е избран Червена чета "Радецки" - Скрита Сила
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - "Игрис Махала"
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Околчица /Враца/
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - Скрита Сила
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Червена чета "Радецки"
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН"
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира
06-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 1
06-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - Червена чета "Радецки" 0 - 5
06-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 6 - 3
06-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 0 - 3
06-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира 6 - 1
12-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 2 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца
не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Скара Бира - "Игрис Махала"
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Скрита Сила
12-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Скара Бира - "Игрис Махала" 1 - 2
12-09-2018 19:00 не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ * -
12-09-2018 20:00 не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК "Фантастико" Враца 5 - 0
12-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Скрита Сила 4 - 4
12-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 2
15-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/ 0 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран "Игрис Махала" - "Атлетик" Враца
не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН"
не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР
не е избран Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
не е избран Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира
не е избран "Игрис Махала" - "Атлетик" Враца
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
"Общинско игрище"Козлодуй ФК "Фантастико" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР
16-09-2018 20:00 не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" 1 - 2
18-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира 9 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран АФК Скара Бира - Скрита Сила
не е избран "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/
не е избран АФК Скара Бира - Скрита Сила
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца
не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка
не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки"
16-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5
18-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - Червена чета "Радецки" 5 - 3
18-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка 4 - 9
24-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 0 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Червена чета "Радецки" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР
не е избран Червена чета "Радецки" - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР
не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
не е избран ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира
не е избран Скрита Сила - "Атлетик" Враца
не е избран Околчица /Враца/ - "Игрис Махала"
12-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира 0 - 5
26-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - "Игрис Махала" 3 - 1
26-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 2 - 0
29-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - "Атлетик" Враца 3 - 7

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца
не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "ПАРТИЗАН"
не е избран "Игрис Махала" - Скрита Сила
не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца
не е избран АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки"
не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - ФК "ПАРТИЗАН"
12-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - Скрита Сила 6 - 3
16-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 6
18-09-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Червена чета "Радецки" 3 - 2

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Фантастико" Враца - "Игрис Махала"
не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
не е избран Червена чета "Радецки" - АФК Скара Бира
не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца
не е избран ФК "Фантастико" Враца - "Игрис Махала"
не е избран Скрита Сила - Околчица /Враца/
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - Околчица /Враца/
22-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца 5 - 1
23-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Червена чета "Радецки" - АФК Скара Бира 3 - 3
27-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "ПАРТИЗАН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка
не е избран Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки"
не е избран "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН"
не е избран "Атлетик" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР
не е избран АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Игрис Махала" - ФК "ПАРТИЗАН"
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР
ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
25-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Червена чета "Радецки" 4 - 0