ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, Bundesliga - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 1
04-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 3
05-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 1 - 4
07-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - АФК ДИОМЕТРАН 7 - 4
09-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - БРЕСТНИК 7 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5
11-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Младежка 1 4 - 5
11-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Десант-68 0 - 5
12-04-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ДИОМЕТРАН 8 - 5
12-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 0 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 9 - 4
18-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АФК ХАОС 9 - 2
18-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 7 - 6
21-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - БРЕСТНИК 6 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 9 - 3
25-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 7
26-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2
27-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 8 - 4
02-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC FIGHTERS 1 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - FC Siza Sport 2 - 0
03-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 8 - 4
04-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7
04-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Младежка 1 3 - 4
05-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Последен Шанс 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS 6 - 4
10-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 7
10-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 7 - 3
12-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 0
15-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 2 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1
16-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 5 - 3
17-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 5 - 0
17-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Младежка 1 2 - 10
19-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - FC FIGHTERS 2 - 9

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Десант-68 2 - 3
31-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 3 - 2
31-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 3
31-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - АФК ХАОС 8 - 6
04-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 9
07-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4
07-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC FIGHTERS 0 - 4
07-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - BOHEMIANS 3 - 5
13-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Последен Шанс 3 - 4

класиране

отборМГТ
1.FC FIGHTERS947:1924
2.Младежка 1947:3121
3.Последен Шанс955:3021
4.Десант-68936:3318
5.BOHEMIANS944:3416
6.ЕЛМА ТАКСИ931:519
7.БРЕСТНИК929:437
8.АФК ДИОМЕТРАН940:496
9.АФК ХАОС927:516
10.FC Siza Sport929:446