СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - The "Mannschaft" 13 - 2
10-03-2017 00:00 не е избран Валяците - Cotton club 5 - 0
11-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 7
11-03-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Без напрежение 11 - 4
11-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Carpe Diem FC 6 - 3
11-03-2017 20:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Сантяго Бернабеу - БИАНКО НЕРО 1 - 3
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 5
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5
18-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM The "Mannschaft" - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 12
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7
18-03-2017 21:30 Bauhaus Арена - терен 2 Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 4 - 6
18-03-2017 21:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - Сантяго Бернабеу 3 - 7
22-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 3
18-04-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - Актив комерс 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2017 20:45 не е избран Актив комерс - Без напрежение *3 - 3
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0
25-03-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0
25-03-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - БИАНКО НЕРО 5 - 0
25-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - The "Mannschaft" 5 - 0
25-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 2 - 2*
25-03-2017 20:30 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика - Carpe Diem FC 5 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Сантяго Бернабеу 0 - 5
25-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - PMP Build Invest 0 - 5
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2
01-04-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - Сердика 0 - 5
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5
30-06-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 5*
05-07-2017 20:45 не е избран Без напрежение - Цар Иван Асен II 4 - 7

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-03-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Cotton club 5 - 0
08-03-2017 00:00 не е избран Актив комерс - The "Mannschaft" 5 - 0
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0
08-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - БИАНКО НЕРО 5 - 0
08-04-2017 19:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 8
08-04-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 1 - 2
08-04-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 2 - 2
18-06-2017 20:00 не е избран Сердика - Без напрежение 1 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 3 - 1
21-04-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Без напрежение - Carpe Diem FC 2 - 4
22-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - БИАНКО НЕРО 5 - 0
22-04-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Цар Иван Асен II 0 - 5
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5
22-04-2017 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 2
22-04-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5
22-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Сердика 4 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0
13-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 5 - 0
13-05-2017 00:00 не е избран Сердика - The "Mannschaft" 5 - 0
13-05-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - Без напрежение 0 - 5
13-05-2017 19:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 3 - 8
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4
03-06-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Валяците 0 - 5
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Без напрежение 0 - 5
20-04-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - БИАНКО НЕРО 5 - 0
20-04-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Carpe Diem FC 0 - 5
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5
20-05-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 10 - 6
20-05-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 0 - 5
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3
09-07-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0
27-04-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 5 - 0
27-04-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - The "Mannschaft" 5 - 0
26-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Без напрежение - МАРАДОНА 3 - 5
27-05-2017 19:30 Bauhaus Арена - терен 2 Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1
27-05-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - Тяло пречиш ми 3 - 2
01-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Валяците 5 - 7
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5
03-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Без напрежение 0 - 5
03-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - БИАНКО НЕРО 5 - 0
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2
03-06-2017 19:30 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 3
03-06-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 5 - 13
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6
05-07-2017 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 8 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0
10-05-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - Тяло пречиш ми 0 - 5
10-05-2017 00:00 не е избран Без напрежение - Cotton club 5 - 0
10-05-2017 00:00 не е избран МАРАДОНА - The "Mannschaft" 5 - 0
10-06-2017 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1
29-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Carpe Diem FC - Валяците 4 - 7
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - The "Mannschaft" 0 - 5
17-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 0 - 5
17-05-2017 00:00 не е избран Валяците - БИАНКО НЕРО 5 - 0
17-06-2017 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 7 - 3
17-06-2017 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 7
17-06-2017 21:00 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 4 - 5
02-07-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Без напрежение 5 - 0
02-07-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0
24-05-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - МФК "Булгари" 0 - 5
24-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Cotton club 5 - 0
23-06-2017 21:45 не е избран Без напрежение - Валяците 3 - 5
24-06-2017 19:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
02-07-2017 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу -
04-07-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика - PMP Build Invest 8 - 1
07-07-2017 18:45 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5
01-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - The "Mannschaft" 5 - 0
01-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - БИАНКО НЕРО 5 - 0
06-06-2017 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 0
01-07-2017 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 8 - 0
01-07-2017 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0
01-07-2017 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 0 - 5
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0
08-05-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - PMP Build Invest 0 - 5
08-05-2017 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Валяците 0 - 5
08-05-2017 00:00 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 5
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5
09-07-2017 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 0 - 5
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0
09-07-2017 21:00 не е избран Без напрежение - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Валяците1578:2759
2.Актив комерс1584:3054
3.Тяло пречиш ми1559:2852
4.Сердика1572:2950
5.МФК "Булгари"1574:3745
6.PMP Build Invest1557:3643
7.Цар Иван Асен II1467:5043
8.МАРАДОНА1560:4434
9.Сантяго Бернабеу1446:4233
10.ПЪЛНА СКРЪБ1562:6529
11.Без напрежение1546:5820
12.Carpe Diem FC1548:6720
13.Cotton club1510:6520
14.БИАНКО НЕРО158:6610
15.The "Mannschaft"1518:8010
16.Аякс-Зебра157:728