., PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 15 - 2
07-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GOLD INS - ВЕТ Юнайтед 19 - 0
07-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 5 - 0
20-04-2017 00:00 не е избран Лев Инс - MAHARANI 5 - 0
20-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Tom Taylor 0 - 5
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
20-04-2017 00:00 не е избран Milky Group Bio - Massive 5 - 0
20-04-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Fibank 0 - 5
13-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Виста 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
11-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
14-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Виста - Milky Group Bio 2 - 10
14-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 2 - 6
15-03-2017 00:00 Bauhaus Арена - терен 2 КОМЕРЦ СОФИЯ - Изворна вода Бачково 0 - 5
15-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - Fibank 1 - 4
15-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - Quehenberger Logistics 4 - 3
15-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Ilinden United 1 - 10
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2*

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-03-2017 00:00 Bauhaus Арена - терен 2 Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
21-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Quehenberger Logistics - ВЕТ Юнайтед 4 - 12
21-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - MAHARANI 11 - 1
22-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Виста 9 - 2
22-03-2017 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Massive 5 - 0
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5
22-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Easy TV Net 5 - 3
22-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Изворна вода Бачково - Tom Taylor 4 - 2
26-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0
21-03-2017 00:00 не е избран Massive - Fibank 0 - 5
28-03-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Milky Group Bio 0 - 5
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1
29-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Изворна вода Бачково 0 - 5
29-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Виста - DHL ФРЕЙТ 6 - 2
29-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 5
29-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MAHARANI - Easy TV Net 10 - 3
29-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 5*

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2017 21:45 не е избран Easy TV Net - Massive 5 - 0
04-04-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5
04-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 3 - 14
04-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - MAHARANI 3 - 1
04-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Tom Taylor 10 - 2
05-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Виста 8 - 8
05-04-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Milky Group Bio - Mentor Resort 5 - 0
05-04-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ВЕТ Юнайтед 6 - 3
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2017 00:00 не е избран MAHARANI - Massive 5 - 0
28-04-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
28-04-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Quehenberger Logistics 5 - 0
28-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Milky Group Bio 2 - 8
28-04-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Виста - Easy TV Net 0 - 6
28-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3
28-04-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 КОМЕРЦ СОФИЯ - Fibank 6 - 7
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - MAHARANI 0 - 5
18-04-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 5 - 0
18-04-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Mentor Resort 0 - 5
18-04-2017 00:00 не е избран Fibank - Tom Taylor 5 - 0
18-04-2017 00:00 не е избран Massive - Виста 0 - 5
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2
14-06-2017 22:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2017 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
25-04-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Mentor Resort - Fibank 0 - 5
26-04-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 0
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1
26-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MAHARANI - Виста 7 - 5
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0
30-05-2017 20:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 3 - 6
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5
02-05-2017 19:45 не е избран Easy TV Net - Mentor Resort 5 - 0
02-05-2017 19:45 не е избран Виста - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 11
02-05-2017 21:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 1 - 2
03-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Quehenberger Logistics 5 - 0
03-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Лев Инс 0 - 5
03-05-2017 00:00 не е избран Massive - Tom Taylor 0 - 5
06-06-2017 20:45 не е избран Fibank - ВЕТ Юнайтед 9 - 1
13-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 4 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Milky Group Bio 0 - 5
09-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 8
09-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Easy TV Net 7 - 8
10-05-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Виста 0 - 5
10-05-2017 00:00 не е избран Mentor Resort - Massive 5 - 0
10-05-2017 00:00 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
10-05-2017 19:45 не е избран MAHARANI - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2017 00:00 не е избран Massive - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5
17-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Quehenberger Logistics 5 - 0
17-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Ilinden United 0 - 5
17-05-2017 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Виста - Mentor Resort 7 - 6
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5
17-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Изворна вода Бачково - MAHARANI 5 - 8
03-07-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 4 - 0
06-07-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Fibank - GOLD INS 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0
30-11--0001 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - DHL ФРЕЙТ 0 - 5
30-11--0001 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 0 - 5
30-05-2017 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Виста 8 - 3
30-05-2017 19:45 не е избран Ilinden United - Fibank 1 - 3
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3
30-05-2017 20:45 не е избран Mentor Resort - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 12
31-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - Tom Taylor 10 - 2
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
06-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Quehenberger Logistics 5 - 0
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5
07-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Изворна вода Бачково 5 - 0
06-06-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Mentor Resort 5 - 0
06-06-2017 19:45 не е избран Milky Group Bio - MAHARANI 3 - 2
06-06-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 2 - 14
07-06-2017 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ВЕТ Юнайтед 5 - 3
29-06-2017 00:00 не е избран Виста - Лев Инс 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Easy TV Net 0 - 5
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Massive 5 - 0
14-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
13-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Tom Taylor 1 - 5
13-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5
14-06-2017 19:45 не е избран GOLD INS - Виста 22 - 6
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4
05-07-2017 22:30 не е избран MAHARANI - Mentor Resort 5 - 0
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 0 - 5
23-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково 5 - 0
23-05-2017 00:00 не е избран Massive - Quehenberger Logistics 5 - 0
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
23-06-2017 18:45 не е избран Mentor Resort - ВЕТ Юнайтед 6 - 4
23-06-2017 19:45 не е избран Виста - Ilinden United 0 - 5
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5
08-07-2017 21:00 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 0 - 5
09-07-2017 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - MAHARANI 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Easy TV Net 0 - 5
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0
27-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
28-05-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Виста 0 - 5
27-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM MAHARANI - ВЕТ Юнайтед 8 - 6
28-06-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Tom Taylor 5 - 0
28-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Fibank 1 - 4
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0
28-06-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ilinden United - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - MAHARANI 0 - 5
05-05-2017 00:00 не е избран Massive - Изворна вода Бачково 0 - 5
05-05-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Quehenberger Logistics 5 - 0
04-07-2017 00:00 не е избран Виста - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5
04-07-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Milky Group Bio 0 - 5
04-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6
04-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 3 - 11
05-07-2017 22:00 не е избран Tom Taylor - Ilinden United 2 - 5

класиране

отборМГТ
1.Лев Инс1790:2271
2.GOLD INS17130:2367
3.АТИ КОНСУЛТ ORBIT17103:3359
4.Бат' Динко и Приятели1782:4056
5.Milky Group Bio1772:2955
6.Fibank1779:4255
7.Ilinden United1775:2853
8.Изворна вода Бачково1754:6039
9.Easy TV Net1762:8937
10.MAHARANI1777:6034
11.КОМЕРЦ СОФИЯ1774:6533
12.Виста1764:10423
13.Tom Taylor1738:7122
14.DHL ФРЕЙТ1715:8518
15.Mentor Resort1735:9117
16.ВЕТ Юнайтед1763:11216
17.Massive175:8015
18.Quehenberger Logistics177:914