IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-02-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 TRADOLOGIC - FootballScout 5 - 4
21-02-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - Nemetschek Bulgaria 5 - 3
22-02-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - Polycomp 4 - 4
22-02-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 TEK EXPERTS - Proxiad 1 - 2
23-02-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - Sirma 3 - 1
27-02-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - vConnect 2 - 7
11-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Persy - GemSeek 2 - 12
11-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SafeCharge - Интрама 5 - 3
03-07-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - PLAYTECH 2 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Polycomp - PLAYTECH 2 - 6
04-05-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Adastra 7 - 2
04-05-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - TRADOLOGIC 4 - 2
04-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - SafeCharge 5 - 3
04-05-2017 20:00 не е избран Proxiad - BHTC 3 - 5
04-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM vConnect - EPAM Systems 7 - 2
04-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - CSC 9 - 2
04-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Persy 1 - 3
16-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Nemetschek Bulgaria - TEK EXPERTS 2 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 TEK EXPERTS - vConnect 3 - 9
06-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - Proxiad 5 - 5
06-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - GemSeek 4 - 4
06-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - FootballScout 1 - 5
06-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Persy - Sirma 0 - 1
06-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - Nemetschek Bulgaria 9 - 3
07-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - Интрама 3 - 5
09-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - Polycomp 2 - 6
09-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - Minerva 7 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Интрама - EPAM Systems 1 - 2
13-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - PLAYTECH 2 - 4
13-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - Persy 3 - 2
14-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - Adastra 7 - 2
14-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 GemSeek - TEK EXPERTS 7 - 2
15-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 vConnect - BHTC 6 - 5
16-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - CSC 2 - 3
16-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Minerva - SafeCharge 1 - 10
16-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Polycomp - Proxiad 1 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM TEK EXPERTS - Интрама 4 - 2
20-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - Sirma 4 - 3
20-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - Polycomp 4 - 3
21-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - FootballScout 0 - 5
21-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - Minerva 1 - 1
23-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - GemSeek 1 - 3
23-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 PLAYTECH - vConnect 2 - 0
23-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Proxiad - Nemetschek Bulgaria 11 - 1
23-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - TRADOLOGIC 8 - 7

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2017 20:45 не е избран Интрама - BHTC 1 - 6
30-03-2017 22:30 не е избран Adastra - SafeCharge 6 - 5
31-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Polycomp - Nemetschek Bulgaria 7 - 5
31-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - EPAM Systems 8 - 5
31-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - TEK EXPERTS 2 - 3
31-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - CSC 3 - 10
31-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 GemSeek - PLAYTECH 3 - 4
31-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - Persy 1 - 5
12-06-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 vConnect - Proxiad 4 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - TRADOLOGIC 4 - 11
03-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - vConnect 4 - 5
03-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Интрама 9 - 2
05-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - GemSeek 5 - 4
06-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Sirma 10 - 0
06-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SafeCharge - Polycomp 4 - 3
06-04-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - Minerva 11 - 0
06-04-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Persy - Adastra 2 - 6
06-04-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - FootballScout 7 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2017 18:45 не е избран GemSeek - Nemetschek Bulgaria 7 - 1
10-04-2017 18:45 не е избран Adastra - CSC 6 - 2
10-04-2017 19:45 не е избран Интрама - Proxiad 0 - 11
10-04-2017 19:45 не е избран FootballScout - BHTC 6 - 5
10-04-2017 20:45 не е избран Polycomp - vConnect 2 - 8
11-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM TRADOLOGIC - EPAM Systems 2 - 2*
09-05-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - PLAYTECH 0 - 8
12-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - TEK EXPERTS 3 - 7
08-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - Persy 2 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - Minerva 7 - 1
24-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - TRADOLOGIC 7 - 3
24-04-2017 21:45 не е избран EPAM Systems - Adastra 1 - 1*
24-04-2017 21:45 не е избран Proxiad - Sirma 7 - 3
24-04-2017 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Интрама 8 - 4
27-04-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - FootballScout 2 - 4
27-04-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - SafeCharge 3 - 5
27-04-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM vConnect - GemSeek 4 - 1
22-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Persy - Polycomp 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - TEK EXPERTS 4 - 5
15-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - PLAYTECH 1 - 12
15-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - BHTC 4 - 2
15-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - EPAM Systems 4 - 7
17-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - vConnect 2 - 6
18-05-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - Nemetschek Bulgaria 4 - 4
18-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Persy - CSC 1 - 7
06-06-2017 20:45 не е избран FootballScout - Proxiad 3 - 2
06-06-2017 22:30 не е избран Polycomp - GemSeek 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-05-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM vConnect - Sirma 6 - 1
22-05-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - Persy 4 - 1
23-05-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Nemetschek Bulgaria - FootballScout 2 - 5
23-05-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - Интрама 6 - 3
23-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Proxiad - Minerva 11 - 1
25-05-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - Polycomp 3 - 7
25-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 TEK EXPERTS - SafeCharge 10 - 2
06-06-2017 18:45 не е избран PLAYTECH - TRADOLOGIC 8 - 3
26-06-2017 22:30 не е избран BHTC - Adastra 3 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Polycomp - Интрама 7 - 1
29-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - EPAM Systems 2 - 4
29-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - GemSeek 1 - 2
29-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - vConnect 4 - 0
29-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - Nemetschek Bulgaria 4 - 3
30-05-2017 20:45 не е избран Persy - TEK EXPERTS 0 - 3
01-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - PLAYTECH 0 - 5
01-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - BHTC 2 - 5
01-06-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 TRADOLOGIC - Proxiad 5 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интрама - Sirma 7 - 4
08-06-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 GemSeek - FootballScout 3 - 7
09-06-2017 18:45 не е избран TEK EXPERTS - CSC 1 - 2
09-06-2017 18:45 не е избран vConnect - Minerva 13 - 2
09-06-2017 19:45 не е избран PLAYTECH - SafeCharge 5 - 1
09-06-2017 19:45 не е избран Proxiad - Adastra 7 - 0
09-06-2017 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - TRADOLOGIC 4 - 7
09-06-2017 20:45 не е избран BHTC - Persy 9 - 0
12-07-2017 18:45 не е избран EPAM Systems - Polycomp 2 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - Nemetschek Bulgaria 7 - 1
14-06-2017 21:45 не е избран SafeCharge - Proxiad 0 - 5
15-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM CSC - BHTC 2 - 9
15-06-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - Sirma 6 - 1
15-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - vConnect 3 - 5
15-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Интрама 14 - 3
15-06-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Minerva - GemSeek 0 - 5
15-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Persy - PLAYTECH 2 - 5
22-06-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - TEK EXPERTS 3 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 BHTC - EPAM Systems 6 - 2
19-06-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Proxiad - Persy 8 - 1
19-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - FootballScout 1 - 3
19-06-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 PLAYTECH - CSC 4 - 0
21-06-2017 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 TEK EXPERTS - Polycomp 13 - 6
21-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - Minerva 5 - 3
22-06-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 vConnect - Adastra 4 - 1
22-06-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GemSeek - TRADOLOGIC 4 - 5
22-06-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Nemetschek Bulgaria - SafeCharge 3 - 1

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2017 21:45 не е избран TRADOLOGIC - Интрама 15 - 3
27-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - PLAYTECH 1 - 6
27-06-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - FootballScout 4 - 5
28-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - GemSeek 6 - 1
28-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - vConnect 2 - 7
28-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - Nemetschek Bulgaria 3 - 2
29-06-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - Sirma -
29-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - Proxiad 2 - 4
12-07-2017 20:45 не е избран TEK EXPERTS - BHTC 15 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Интрама - Adastra 0 - 5
03-07-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Nemetschek Bulgaria - CSC 2 - 3
03-07-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - TRADOLOGIC 3 - 6
03-07-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Proxiad - EPAM Systems 4 - 5
03-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM vConnect - Persy 7 - 1
06-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - TEK EXPERTS 6 - 4
06-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Minerva 8 - 0
06-07-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - SafeCharge 7 - 3
19-07-2017 18:30 не е избран BHTC - Polycomp 7 - 5

класиране

отборМГТ
1.vConnect1798:4045
2.FootballScout1797:4445
3.PLAYTECH1793:3244
4.TEK EXPERTS1794:6136
5.Proxiad1792:4134
6.BHTC1793:5534
7.GemSeek1783:5031
8.EPAM Systems1764:5930
9.TRADOLOGIC1788:7228
10.Adastra 1760:5728
11.SafeCharge1758:8218
12.Polycomp1764:7816
13.CSC1750:8515
14.Persy1729:7213
15.Интрама1743:1119
16.Minerva1631:1168
17.Nemetschek Bulgaria1750:897
18.Sirma1632:757