IT CHAMPIONSHIP, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - CODIX 5 - 1
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 6 - 1
22-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Strypes 1 - 3
23-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Stemo 2 - 1
23-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DANTEK DEVS 4 - 3
23-02-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SAP Labs Bulgaria 6 - 2
23-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - ГФК България 2 - 3
11-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Progress 3 - 2
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 0 - 4
27-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 1 - 0
28-02-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - A1 1 - 4
28-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Progress - EGT 0 - 1
28-02-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - Enetpulse 0 - 2
01-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - SBTECH 3 - 3*
01-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - Strypes 4 - 2
01-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - SUTHERLAND 2 - 5
11-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 1 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 4 - 2
06-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - VIVACOM 4PLAY 1 - 3
07-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - DANTEK DEVS 6 - 1
07-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 6 - 4
08-03-2017 18:45 не е избран SBTECH - Progress 2 - 4
08-03-2017 19:45 не е избран EGT - ГФК България 7 - 5
09-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 1
09-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - CODIX 4 - 0
09-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Enetpulse 4 - 4
17-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ДАНТЕК 3 - 0
17-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - SBTECH 2 - 3
17-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - A1 2 - 0
17-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - Strypes 1 - 3
17-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 4 - 7
17-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 0 - 2
17-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - EGT 0 - 10
11-05-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - OPENCODE 5 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Progress 2 - 3
20-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - VIVACOM 4PLAY *0 - 0
20-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - ГФК България 3 - 4
23-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SAP Labs Bulgaria 4 - 1
23-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Top Fortune - CODIX 0 - 2
23-03-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 3 - 5
23-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH - DANTEK DEVS 5 - 4
18-04-2017 19:45 не е избран Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2
26-04-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Strypes - Stemo 9 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 5 - 0
27-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - A1 2 - 3
27-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - SBTECH 2 - 3
27-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 6
28-03-2017 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - CODIX 4 - 3
28-03-2017 18:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 2 - 1
30-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - OPENCODE 2 - 3
30-03-2017 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 1 - 2
30-03-2017 20:45 не е избран Progress - Strypes 0 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - DANTEK DEVS 2 - 3
03-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SAP Labs Bulgaria 4 - 3
03-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - ГФК България 5 - 3
03-04-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4
04-04-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - DXC.technology 0 - 0
06-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - Stemo 2 - 5
06-04-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2
25-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - ДАНТЕК 4 - 4
17-05-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2017 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Stemo 4 - 5
10-04-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - OPENCODE 4 - 1
10-04-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 1 - 2
10-04-2017 22:30 не е избран DANTEK DEVS - Strypes *3 - 3
10-04-2017 22:30 не е избран DXC.technology - SBTECH 5 - 3
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6
12-04-2017 21:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 3 - 5
25-04-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - CODIX 3 - 2
27-04-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 4 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Stemo - Progress 3 - 1
21-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 3
21-04-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - ГФК България 5 - 3
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7
21-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - SUTHERLAND 4 - 2
21-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - ДАНТЕК 3 - 4
21-04-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 18
21-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - DANTEK DEVS 2 - 4
24-04-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Strypes - VIVACOM 4PLAY 3 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - CODIX 4 - 3
15-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Strypes 6 - 4
15-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - A1 9 - 4
15-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5
16-05-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - Stemo 5 - 1
16-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - Progress 6 - 3
16-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 1
17-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 7 - 1
18-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - EGT 2 - 8

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - DXC.technology 1 - 4
22-05-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - ДАНТЕК 2 - 6
22-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - VIVACOM 4PLAY 0 - 3
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9
23-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - ГФК България 8 - 2
23-05-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - SAP Labs Bulgaria 3 - 2
25-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4
25-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 1 - 4
22-06-2017 22:30 не е избран Stemo - DANTEK DEVS 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Stemo 0 - 1
29-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Strypes 7 - 3
29-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM EGT - SBTECH 1 - 3
29-05-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - Progress 4 - 0
01-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - ГФК България 6 - 2
01-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 3 - 0
01-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - OPENCODE 4 - 3
01-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CODIX 5 - 0
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - SAP Labs Bulgaria 5 - 4
05-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Progress - VIVACOM 4PLAY 1 - 2
05-06-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - DXC.technology 3 - 10
05-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 0 - 5
05-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7
06-06-2017 21:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 3 - 3
08-06-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - DANTEK DEVS 1 - 2
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4
08-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Strypes - SUTHERLAND 3 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Progress 7 - 1
12-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - OPENCODE 1 - 1*
12-06-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - CODIX 5 - 0
12-06-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - ГФК България 4 - 0
12-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - DANTEK DEVS *2 - 2
15-06-2017 00:00 не е избран DXC.technology - Stemo 5 - 0
15-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 11 - 3
15-06-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - A1 5 - 3
03-07-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Strypes 3 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Progress - DXC.technology 0 - 5
19-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - VIVACOM 4PLAY 2 - 1
19-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - ДАНТЕК 5 - 7
19-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - SUTHERLAND 3 - 4
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6
20-06-2017 21:45 не е избран Strypes - EGT 1 - 3
20-06-2017 22:30 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 13
22-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SBTECH 3 - 5
22-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 7

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2017 20:15 не е избран SAP Labs Bulgaria - VIVACOM 4PLAY 4 - 3
26-06-2017 21:15 не е избран DXC.technology - ГФК България 10 - 0
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4
27-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - CODIX 3 - 1
27-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Strypes 4 - 3
27-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 9 - 2
29-06-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DANTEK DEVS 10 - 1
29-06-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3
12-07-2017 18:30 не е избран ДАНТЕК - Progress 3 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-06-2017 18:45 не е избран OPENCODE - SAP Labs Bulgaria 2 - 0
07-07-2017 18:45 не е избран CODIX - EGT 2 - 6
07-07-2017 18:45 не е избран DANTEK DEVS - DXC.technology 0 - 5
07-07-2017 19:45 не е избран Stemo - Enetpulse 0 - 5
07-07-2017 19:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 1 - 11
13-07-2017 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 3 - 2
17-07-2017 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6
19-07-2017 20:45 не е избран ГФК България - ДАНТЕК 1 - 12
26-07-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - A1 0 - 3

класиране

отборМГТ
1.DXC.technology1783:1949
2.ДАНТЕК1782:3940
3.EGT1759:2939
4.Enetpulse1767:4039
5.АТИ КОНСУЛТ ORBIT17110:4436
6.SUTHERLAND1788:4933
7.SBTECH1757:5828
8.Strypes1750:4925
9.DANTEK DEVS1742:6223
10.Ingram Micro Top Fortune1741:6921
11.VIVACOM 4PLAY1734:4420
12.SAP Labs Bulgaria1753:5719
13.Stemo1739:7416
14.A11761:8315
15.Progress1732:5815
16.OPENCODE1735:6714
17.ГФК България1737:8712
18.CODIX1729:716