АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-02-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Athletic 3 - 1
19-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Чики Рики 6 - 2
19-02-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Супичка 6 - 4
19-02-2017 12:00 не е избран Вечно жъдни - Играчорите 2 - 3
19-02-2017 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - 3 5 - 0
05-03-2017 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mladost Crew - Еконт 61 1 - 3
05-03-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ботевата Чета - ФК ЕВРОПА 7 - 4
01-07-2017 17:00 не е избран Ескус Милк - BulTeam 5 - 0
08-07-2017 18:00 не е избран F.C.G. - Кралете 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-02-2017 11:00 не е избран 3 - F.C.G. 2 - 7
26-02-2017 11:00 не е избран Еконт 61 - СТЪРШЕЛ 2 - 6
26-02-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Ботевата Чета 8 - 0
26-02-2017 14:00 не е избран Кралете - Fresh Market 6 - 0
26-02-2017 16:00 не е избран Athletic - Ескус Милк 5 - 3
26-02-2017 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Вечно жъдни 4 - 11
26-02-2017 19:00 не е избран Супичка - Опаковка БГ 0 - 5
26-02-2017 20:00 не е избран Играчорите - Mladost Crew 13 - 1
12-05-2017 18:45 не е избран Чики Рики - BulTeam 6 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Вечно жъдни - Stomana Industry 0 - 5
12-03-2017 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ботевата Чета - Чики Рики 0 - 5
12-03-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - 3 5 - 0
12-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Кралете 2 - 4
12-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM СТЪРШЕЛ - Играчорите 4 - 2
12-03-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ескус Милк - Супичка 3 - 6
12-03-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM BulTeam - Athletic 5 - 3
17-06-2017 00:00 не е избран Mladost Crew - ФК ЕВРОПА 0 - 5
17-06-2017 15:00 не е избран F.C.G. - Еконт 61 7 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2017 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 3 - Опаковка БГ 1 - 11
11-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Вечно жъдни 0 - 5
19-03-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM Чики Рики - Athletic 11 - 2
19-03-2017 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЕВРОПА - СТЪРШЕЛ 4 - 4
19-03-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Stomana Industry - Mladost Crew 10 - 1
19-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM Играчорите - F.C.G. 2 - 3
19-03-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Еконт 61 - Fresh Market *2 - 2
19-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - BulTeam 0 - 5
17-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Кралете - Ескус Милк 4 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - 3 5 - 0
26-03-2017 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 СТЪРШЕЛ - Stomana Industry 3 - 2
26-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM F.C.G. - ФК ЕВРОПА 8 - 1
26-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - Еконт 61 4 - 3
26-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Играчорите 6 - 3
26-03-2017 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mladost Crew - Ботевата Чета 5 - 0
26-03-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Athletic - Супичка 5 - 0
29-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM BulTeam - Кралете 3 - 5
17-06-2017 15:00 не е избран Вечно жъдни - Чики Рики 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2017 00:00 не е избран Вечно жъдни - Mladost Crew 5 - 0
02-04-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Супичка 7 - 2
02-04-2017 11:00 не е избран 3 - BulTeam 1 - 5
02-04-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - F.C.G. 5 - 2
02-04-2017 19:00 не е избран Кралете - Athletic 5 - 3
02-04-2017 19:00 не е избран Еконт 61 - Ескус Милк 1 - 7
02-04-2017 19:00 не е избран Играчорите - Опаковка БГ 2 - 5
02-04-2017 20:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Fresh Market 4 - 5
17-06-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - СТЪРШЕЛ 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2017 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Вечно жъдни 1 - 3
09-04-2017 10:00 не е избран Mladost Crew - Чики Рики 5 - 7
09-04-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Stomana Industry 0 - 5
09-04-2017 11:00 не е избран Athletic - 3 6 - 4
09-04-2017 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК ЕВРОПА 4 - 3
09-04-2017 12:00 не е избран BulTeam - Еконт 61 7 - 2
09-04-2017 14:00 не е избран F.C.G. - Ботевата Чета 6 - 1
09-04-2017 16:00 не е избран Супичка - Кралете 3 - 7
19-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Играчорите 5 - 10

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Кралете 4 - 6
23-04-2017 10:00 не е избран Mladost Crew - СТЪРШЕЛ 5 - 3
23-04-2017 11:00 не е избран 3 - Супичка 5 - 2
23-04-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ 3 - 3
23-04-2017 13:00 не е избран Еконт 61 - Athletic 10 - 1
23-04-2017 14:00 не е избран Играчорите - BulTeam 8 - 6
23-04-2017 14:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ескус Милк 3 - 9
23-04-2017 14:00 не е избран Ботевата Чета - Fresh Market 4 - 2
23-04-2017 15:00 не е избран Вечно жъдни - F.C.G. 5 - 6

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2017 10:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Чики Рики 4 - 10
14-05-2017 11:00 не е избран Кралете - 3 7 - 2
14-05-2017 17:00 не е избран F.C.G. - Mladost Crew 5 - 0
14-05-2017 17:00 не е избран Fresh Market - Вечно жъдни 7 - 3
14-05-2017 18:00 не е избран Опаковка БГ - Ботевата Чета 4 - 1
14-05-2017 18:00 не е избран BulTeam - ФК ЕВРОПА 3 - 3
14-05-2017 19:00 не е избран Athletic - Играчорите 6 - 1
14-05-2017 19:00 не е избран Супичка - Еконт 61 6 - 3
14-05-2017 20:00 не е избран Ескус Милк - Stomana Industry 2 - 7

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2017 10:00 не е избран Чики Рики - 3 5 - 0
21-05-2017 20:00 не е избран Еконт 61 - Кралете 2 - 3
21-05-2017 20:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Athletic 0 - 5
21-05-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Ескус Милк 8 - 4
21-05-2017 21:00 не е избран Играчорите - Супичка 3 - 5
21-05-2017 21:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 13
21-05-2017 21:00 не е избран СТЪРШЕЛ - F.C.G. 2 - 4
21-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вечно жъдни - Опаковка БГ 0 - 5
24-06-2017 15:00 не е избран Stomana Industry - BulTeam 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2017 00:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 5 - 0
24-05-2017 11:00 не е избран F.C.G. - Чики Рики 3 - 9
24-05-2017 17:00 не е избран BulTeam - Ботевата Чета 3 - 1
24-05-2017 21:00 не е избран Athletic - Stomana Industry 1 - 2
24-05-2017 21:00 не е избран Кралете - Играчорите 7 - 3
24-06-2017 14:00 не е избран Ескус Милк - Вечно жъдни 5 - 0
24-06-2017 16:00 не е избран Супичка - ФК ЕВРОПА 3 - 5
24-06-2017 16:00 не е избран 3 - Еконт 61 5 - 0
01-07-2017 00:00 не е избран Fresh Market - СТЪРШЕЛ 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2017 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Чики Рики - Еконт 61 5 - 4
28-05-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Играчорите - 3 11 - 2
28-05-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Вечно жъдни - BulTeam 2 - 6
28-05-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Ботевата Чета - Athletic 0 - 5
28-05-2017 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mladost Crew - Ескус Милк 3 - 10
28-05-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 7
28-05-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM F.C.G. - Fresh Market 3 - 4
28-05-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЕВРОПА - Кралете 3 - 4
28-05-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Stomana Industry - Супичка *3 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Чики Рики 5 - 7
04-06-2017 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 Кралете - Stomana Industry 1 - 1
04-06-2017 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM 3 - ФК ЕВРОПА 1 - 6
04-06-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Опаковка БГ - F.C.G. 2 - 5
04-06-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM Athletic - Вечно жъдни 1 - 1
04-06-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ескус Милк - СТЪРШЕЛ 10 - 3
04-06-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM BulTeam - Mladost Crew 8 - 2
04-06-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Еконт 61 - Играчорите 11 - 2
04-06-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - Ботевата Чета 4 - 11

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2017 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Еконт 61 0 - 5
11-06-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - 3 5 - 0
11-06-2017 11:00 не е избран Чики Рики - Играчорите 7 - 6
11-06-2017 21:00 не е избран Ботевата Чета - Кралете 7 - 3
11-06-2017 21:00 не е избран Вечно жъдни - Супичка 0 - 5
11-06-2017 21:00 не е избран Mladost Crew - Athletic 1 - 6
11-06-2017 22:00 не е избран СТЪРШЕЛ - BulTeam 2 - 2*
11-06-2017 22:00 не е избран F.C.G. - Ескус Милк 5 - 6
11-06-2017 22:00 не е избран Fresh Market - Опаковка БГ 0 - 0*

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2017 10:00 не е избран 3 - Ботевата Чета 5 - 0
17-06-2017 11:00 не е избран Еконт 61 - Stomana Industry 0 - 5
18-06-2017 00:00 не е избран Супичка - Mladost Crew 5 - 0
18-06-2017 10:00 не е избран Опаковка БГ - Чики Рики 2 - 1
18-06-2017 12:00 не е избран Athletic - СТЪРШЕЛ 4 - 1
18-06-2017 13:00 не е избран Ескус Милк - Fresh Market 0 - 5
18-06-2017 13:00 не е избран BulTeam - F.C.G. 5 - 4
18-06-2017 13:00 не е избран Кралете - Вечно жъдни 5 - 0
18-06-2017 14:00 не е избран Играчорите - ФК ЕВРОПА 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2017 10:00 не е избран Чики Рики - ФК ЕВРОПА 5 - 8
25-06-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Играчорите 8 - 4
25-06-2017 14:00 не е избран Вечно жъдни - 3 0 - 5
25-06-2017 15:00 не е избран Ботевата Чета - Еконт 61 0 - 5
25-06-2017 16:00 не е избран Mladost Crew - Кралете 0 - 5
25-06-2017 16:00 не е избран F.C.G. - Athletic 4 - 5
25-06-2017 17:00 не е избран Опаковка БГ - Ескус Милк 5 - 1
25-06-2017 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Супичка 1 - 3
29-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fresh Market - BulTeam 6 - 6

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-07-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - Чики Рики 0 - 5
02-07-2017 00:00 не е избран 3 - Mladost Crew 5 - 0
02-07-2017 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Stomana Industry 0 - 5
02-07-2017 19:00 не е избран BulTeam - Опаковка БГ 2 - 4
02-07-2017 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 3 - 2
02-07-2017 19:00 не е избран Супичка - F.C.G. 2 - 5
02-07-2017 20:00 не е избран Еконт 61 - Вечно жъдни 7 - 4
02-07-2017 20:00 не е избран Играчорите - Ботевата Чета 4 - 3
09-07-2017 22:00 не е избран Кралете - СТЪРШЕЛ 2 - 3

класиране

отборМГТ
1.Кралете1779:3943
2.Stomana Industry1785:2242
3.Опаковка БГ1771:3041
4.Чики Рики17101:5639
5.Athletic1762:5331
6.Fresh Market1773:5230
7.F.C.G.1777:5930
8.BulTeam1769:5927
9.Ескус Милк1778:7024
10.Еконт 611763:6519
11.Супичка1753:7419
12.Играчорите1777:8618
13.Ботевата Чета1748:7218
14.ФК ЕВРОПА1758:7917
15.СТЪРШЕЛ1745:7017
16.31738:8015
17.Вечно жъдни1741:7013
18.Mladost Crew1726:1086