АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - LONDON - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-02-2017 13:00 не е избран Лозен Сити - NIKE team 6 - 5
19-02-2017 14:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Викторио Ленд 4 - 13
19-02-2017 15:00 не е избран Лидер - FC SIVEN 7 - 1
19-02-2017 16:00 не е избран Белите Якички - ФК ЗЕНИТ 4 - 3
19-02-2017 17:00 не е избран Whiskey United - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 3
19-02-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - Loko Vakarel 6 - 5
19-02-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МФК Динамо София 2007 - Mladost Team 4 - 5
05-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ESTUPIDEZ - Изтокът 3 - 9
05-03-2017 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 ПФК "61" - Амфетико 2 - 11

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-02-2017 14:00 не е избран Изтокът - МФК Динамо София 2007 13 - 3
26-02-2017 12:00 не е избран Викторио Ленд - Whiskey United 7 - 2
26-02-2017 15:00 не е избран Амфетико - Лидер 3 - 1
26-02-2017 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Лозен Сити 4 - 6
26-02-2017 16:00 не е избран Mladost Team - SPM -ltd 2 - 1
26-02-2017 17:00 не е избран Белите Якички - ПФК "61" 8 - 5
26-02-2017 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - NIKE team 5 - 3
26-02-2017 20:00 не е избран Loko Vakarel - Спортист Долни Лозен 8 - 2
30-04-2017 18:00 не е избран FC SIVEN - ESTUPIDEZ 4 - 4*

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лидер - Белите Якички 2 - 8
12-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - ФК ЗЕНИТ 3 - 5
12-03-2017 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 ESTUPIDEZ - Амфетико *2 - 2
12-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК Динамо София 2007 - FC SIVEN 6 - 2
12-03-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 SPM -ltd - Изтокът 4 - 2
12-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортист Долни Лозен - Mladost Team 5 - 4
12-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Whiskey United - Loko Vakarel 2 - 2*
12-03-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лозен Сити - Викторио Ленд 3 - 5
12-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM NIKE team - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Mladost Team - Whiskey United 8 - 0
19-03-2017 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Амфетико - МФК Динамо София 2007 10 - 2
19-03-2017 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ЗЕНИТ - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 3
19-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите Якички - ESTUPIDEZ 7 - 0
19-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд - NIKE team 3 - 7
19-03-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Loko Vakarel - Лозен Сити 2 - 10
19-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ПФК "61" - Лидер 3 - 4
19-03-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 FC SIVEN - SPM -ltd 3 - 7
19-03-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - Спортист Долни Лозен 5 - 5*

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM Лидер - ФК ЗЕНИТ 3 - 2
26-03-2017 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 ESTUPIDEZ - ПФК "61" 5 - 4
26-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Спортист Долни Лозен - FC SIVEN 10 - 2
26-03-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Whiskey United - Изтокът 4 - 5
26-03-2017 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лозен Сити - Mladost Team 0 - 2
26-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM NIKE team - Loko Vakarel 6 - 2
26-03-2017 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК АЛТЕРНАТИВА - Викторио Ленд 1 - 2
26-03-2017 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 МФК Динамо София 2007 - Белите Якички 1 - 6
26-03-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM SPM -ltd - Амфетико 6 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2017 16:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Викторио Ленд 4 - 8
02-04-2017 16:00 не е избран Loko Vakarel - ФК АЛТЕРНАТИВА 8 - 2
02-04-2017 17:00 не е избран Изтокът - Лозен Сити 4 - 3
02-04-2017 17:00 не е избран FC SIVEN - Whiskey United 1 - 6
02-04-2017 17:00 не е избран Белите Якички - SPM -ltd 5 - 2
02-04-2017 18:00 не е избран Амфетико - Спортист Долни Лозен 11 - 2
02-04-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - МФК Динамо София 2007 14 - 2
02-04-2017 18:00 не е избран Лидер - ESTUPIDEZ 4 - 2
06-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Mladost Team - NIKE team 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2017 17:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Белите Якички 1 - 17
09-04-2017 19:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Лидер 3 - 3
09-04-2017 19:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Team 4 - 3
09-04-2017 19:00 не е избран Викторио Ленд - Loko Vakarel 7 - 5
09-04-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - ПФК "61" 5 - 2
09-04-2017 20:00 не е избран Whiskey United - Амфетико 3 - 4
09-04-2017 21:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФК ЗЕНИТ 2 - 3
09-04-2017 21:00 не е избран Лозен Сити - FC SIVEN 9 - 6
09-04-2017 21:00 не е избран NIKE team - Изтокът 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2017 12:00 не е избран Mladost Team - Викторио Ленд 1 - 3
23-04-2017 13:00 не е избран Амфетико - Лозен Сити 6 - 2
23-04-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Спортист Долни Лозен 9 - 1
23-04-2017 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - МФК Динамо София 2007 3 - 5
23-04-2017 16:00 не е избран Белите Якички - Whiskey United 12 - 4
23-04-2017 18:00 не е избран Лидер - SPM -ltd 4 - 9
23-04-2017 22:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 10 - 2
23-04-2017 22:00 не е избран Изтокът - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 4
23-04-2017 22:00 не е избран FC SIVEN - NIKE team 7 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2017 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ФК ЗЕНИТ 4 - 10
14-05-2017 14:00 не е избран SPM -ltd - ESTUPIDEZ 6 - 5
14-05-2017 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Лидер *4 - 4
14-05-2017 15:00 не е избран Whiskey United - ПФК "61" 6 - 1
14-05-2017 15:00 не е избран NIKE team - Амфетико 3 - 9
14-05-2017 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - FC SIVEN 6 - 0
14-05-2017 16:00 не е избран Викторио Ленд - Изтокът 2 - 7
14-05-2017 16:00 не е избран Loko Vakarel - Mladost Team 1 - 6
14-05-2017 17:00 не е избран Лозен Сити - Белите Якички 0 - 11

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2017 17:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Mladost Team 4 - 3
21-05-2017 17:00 не е избран Изтокът - Loko Vakarel 5 - 2
21-05-2017 17:00 не е избран FC SIVEN - Викторио Ленд 5 - 6
21-05-2017 18:00 не е избран Амфетико - ФК АЛТЕРНАТИВА 8 - 3
21-05-2017 18:00 не е избран Белите Якички - NIKE team 9 - 4
21-05-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Лозен Сити 2 - 6
21-05-2017 19:00 не е избран Лидер - Whiskey United 0 - 5
21-05-2017 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спортист Долни Лозен 1 - 3
21-05-2017 19:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - SPM -ltd 4 - 17

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2017 10:00 не е избран Whiskey United - ESTUPIDEZ 2 - 2*
24-05-2017 13:00 не е избран Викторио Ленд - Амфетико 1 - 2
24-05-2017 17:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Белите Якички 3 - 1
24-05-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - ФК ЗЕНИТ 7 - 2
24-05-2017 20:00 не е избран Спортист Долни Лозен - МФК Динамо София 2007 5 - 3
24-05-2017 21:00 не е избран Лозен Сити - Лидер 5 - 0
24-05-2017 22:00 не е избран Loko Vakarel - FC SIVEN 3 - 3
24-05-2017 22:00 не е избран Mladost Team - Изтокът 0 - 5
24-06-2017 17:00 не е избран NIKE team - ПФК "61" 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2017 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ЗЕНИТ - Изтокът 8 - 5
28-05-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM FC SIVEN - Mladost Team 3 - 5
28-05-2017 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лидер - NIKE team 0 - 3
28-05-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM Амфетико - Loko Vakarel 12 - 3
28-05-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM SPM -ltd - Спортист Долни Лозен 8 - 7
28-05-2017 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Белите Якички - Викторио Ленд 3 - 1
24-06-2017 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Лозен Сити 0 - 5
24-06-2017 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Whiskey United 5 - 0
27-06-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК "61" - ФК АЛТЕРНАТИВА 4 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-05-2017 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК АЛТЕРНАТИВА - Лидер 5 - 0
04-05-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM NIKE team - ESTUPIDEZ 5 - 0
04-05-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Белите Якички 5 - 0
04-06-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Спортист Долни Лозен - ФК ЗЕНИТ 5 - 10
04-06-2017 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Whiskey United - SPM -ltd 3 - 6
04-06-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Лозен Сити - МФК Динамо София 2007 6 - 2
04-06-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Викторио Ленд - ПФК "61" 3 - 3
04-06-2017 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mladost Team - Амфетико 2 - 4
04-06-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Изтокът - FC SIVEN 10 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2017 18:00 не е избран Амфетико - Изтокът 8 - 1
11-06-2017 18:00 не е избран Белите Якички - Mladost Team 0 - 5
11-06-2017 19:00 не е избран Лидер - Викторио Ленд 3 - 5
11-06-2017 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5
11-06-2017 20:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - NIKE team 3 - 7
11-06-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - Лозен Сити 9 - 2
11-06-2017 20:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Whiskey United 5 - 0
24-06-2017 15:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC SIVEN 5 - 0
01-07-2017 22:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 10 - 7

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-06-2017 20:45 не е избран Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 7 - 2
18-06-2017 00:00 не е избран Викторио Ленд - ESTUPIDEZ 5 - 0
18-06-2017 12:00 не е избран Mladost Team - ПФК "61" 0 - 2
18-06-2017 20:00 не е избран Loko Vakarel - Лидер 0 - 4
18-06-2017 21:00 не е избран NIKE team - SPM -ltd 4 - 7
18-06-2017 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - МФК Динамо София 2007 3 - 4
18-06-2017 22:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 0 - 5
18-06-2017 22:00 не е избран FC SIVEN - Амфетико 0 - 7
01-07-2017 14:00 не е избран Изтокът - Белите Якички 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2017 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Loko Vakarel 0 - 5
25-06-2017 13:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Амфетико 1 - 5
25-06-2017 13:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 3 - 4
25-06-2017 13:00 не е избран Лидер - Mladost Team 0 - 5
25-06-2017 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Викторио Ленд 11 - 7
25-06-2017 15:00 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 0 - 5
25-06-2017 17:00 не е избран Белите Якички - FC SIVEN 0 - 5
25-06-2017 21:00 не е избран Спортист Долни Лозен - NIKE team 5 - 0
25-06-2017 22:00 не е избран SPM -ltd - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 4

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-07-2017 00:00 не е избран NIKE team - Whiskey United 5 - 0
02-07-2017 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Спортист Долни Лозен 0 - 5
02-07-2017 00:00 не е избран Mladost Team - ESTUPIDEZ 5 - 0
02-07-2017 00:00 не е избран FC SIVEN - ПФК "61" 5 - 0
02-07-2017 16:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 5 - 2
02-07-2017 17:00 не е избран Викторио Ленд - SPM -ltd 4 - 4*
02-07-2017 17:00 не е избран Loko Vakarel - МФК Динамо София 2007 2 - 11
02-07-2017 18:00 не е избран Изтокът - Лидер 7 - 5
02-07-2017 18:00 не е избран Амфетико - Белите Якички 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Амфетико17111:3446
2. SPM -ltd17109:6243
3.Изтокът 1798:5640
4.Белите Якички1791:5133
5.Лозен Сити1780:6233
6.Викторио Ленд1782:6532
7.Mladost Team1761:3630
8.ФК ЗЕНИТ1780:6230
9.Спортист Долни Лозен1771:10223
10.NIKE team1760:7321
11.ПФК "61"1772:7319
12.МФК Динамо София 20071773:11319
13.ФК АЛТЕРНАТИВА1753:6118
14.Лидер1744:7017
15.Loko Vakarel1762:9614
16.Whiskey United1741:7614
17.FC SIVEN1749:9511
18.ESTUPIDEZ1729:796