АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2
19-02-2017 19:00 не е избран Гетото - LH7 4 - 2
19-02-2017 19:00 не е избран Черно Тото - Приятели 2 - 3
19-02-2017 20:00 не е избран Наполи - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4
19-02-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 4 - 0
19-02-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - БНС РЕД БУЛС 1 - 6
19-02-2017 21:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6
19-02-2017 21:00 не е избран Тигрите - ЦВС 6 - 4
05-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ING - Реал София 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0
26-02-2017 13:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПСЖ София 5 - 4
26-02-2017 14:00 не е избран LH7 - Черно Тото *6 - 6
26-02-2017 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 6 - 3
26-02-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ING 5 - 7
26-02-2017 19:00 не е избран Приятели - Наполи 2 - 4
26-02-2017 21:00 не е избран Реал София - Гетото 1 - 10
26-02-2017 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Тигрите 0 - 5
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 3 - 3
12-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ING - ЦВС 2 - 1
12-03-2017 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2
12-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Наполи - LH7 1 - 0
12-03-2017 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Черно Тото - Реал София 7 - 3
12-03-2017 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Гетото - Пирин Гоце Делчев 8 - 1
12-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2
12-03-2017 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лозен - Приятели 7 - 0
12-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - ФК Пълна Мрежа 4 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 6 - 5
19-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Реал София - Наполи 1 - 5
19-03-2017 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 LH7 - Лозен 3 - 3
19-03-2017 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пирин Гоце Делчев - Черно Тото 5 - 0
19-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - El Stars 3 - 3
19-03-2017 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 5
19-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ЦВС - Гетото 2 - 7
19-03-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8
19-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПСЖ София - Тигрите 3 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 2 - 2*
26-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM ING - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
26-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - БНС РЕД БУЛС 2 - 1
26-03-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Гетото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 4
26-03-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Черно Тото - ЦВС 2 - 8
26-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Наполи - Пирин Гоце Делчев 8 - 2
26-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - LH7 5 - 0
26-03-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лозен - Реал София 5 - 0
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 13:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3
02-04-2017 13:00 не е избран LH7 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 5
02-04-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен 2 - 5
02-04-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Черно Тото 5 - 6
02-04-2017 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Гетото 4 - 7
02-04-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - ING 2 - 4
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2
07-04-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ЦВС - Наполи 4 - 7

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2017 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 5 - 0
09-04-2017 10:00 не е избран Лозен - ЦВС 6 - 2
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5
09-04-2017 15:00 не е избран Приятели - LH7 1 - 1
09-04-2017 16:00 не е избран Гетото - ПСЖ София 5 - 0
09-04-2017 17:00 не е избран Черно Тото - ФК Пълна Мрежа 5 - 2
09-04-2017 18:00 не е избран ING - Тигрите 2 - 3
17-06-2017 17:00 не е избран El Stars - Пирин Гоце Делчев 5 - 0
09-07-2017 21:00 не е избран Наполи - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2017 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Лозен 2 - 9
23-04-2017 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 5 - 3
23-04-2017 19:00 не е избран Реал София - Приятели 0 - 5
23-04-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 6
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4
23-04-2017 20:00 не е избран ЦВС - El Stars 3 - 6
23-04-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Наполи 2 - 6
23-04-2017 21:00 не е избран ПСЖ София - Черно Тото 4 - 6
23-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Гетото 3 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2017 00:00 не е избран LH7 - Реал София 5 - 0
14-05-2017 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 5 - 2
14-05-2017 13:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 6
14-05-2017 13:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2
14-05-2017 14:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 8 - 4
14-05-2017 17:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 3 - 7
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9
14-05-2017 22:00 не е избран Наполи - ПСЖ София 13 - 2
14-06-2017 20:45 не е избран Приятели - Пирин Гоце Делчев 9 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - LH7 0 - 5
21-05-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 5 - 0
21-05-2017 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 3 - 7
21-05-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 10
21-05-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - Лозен 4 - 3
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4
21-05-2017 16:00 не е избран ING - Гетото 7 - 6
21-05-2017 22:45 не е избран Тигрите - Наполи 1 - 5
30-05-2017 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 5 - 8

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2017 00:00 не е избран Реал София - Пирин Гоце Делчев 0 - 5
24-05-2017 17:00 не е избран Лозен - Тигрите 7 - 1
24-05-2017 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 12 - 0
24-05-2017 19:00 не е избран Гетото - БНС РЕД БУЛС 5 - 9
24-05-2017 20:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 1
31-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM LH7 - ЦВС 3 - 5
07-06-2017 20:45 не е избран Черно Тото - ING 7 - 5
23-06-2017 19:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 1
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2017 00:00 не е избран ЦВС - Реал София 5 - 0
28-05-2017 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 Гетото - Черно Тото 5 - 2
28-05-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - LH7 2 - 4
28-05-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3
28-05-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - El Stars 2 - 7
28-05-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Левски Г - Лозен 7 - 6
28-05-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Пирин Гоце Делчев 11 - 1
28-05-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ING - Наполи 2 - 1
28-05-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПСЖ София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 6

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
04-05-2017 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Пирин Гоце Делчев - ЦВС 0 - 5
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5
04-06-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM LH7 - ФК Пълна Мрежа 5 - 5
04-06-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ING 4 - 2
04-06-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Наполи - Гетото 10 - 5
24-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
28-06-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Тигрите 1 - 6
08-07-2017 18:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-05-2017 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Реал София 5 - 0
11-06-2017 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 4 - 3
11-06-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 3 - 2
11-06-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - LH7 3 - 2
11-06-2017 19:00 не е избран Гетото - Лозен 3 - 9
01-07-2017 00:00 не е избран Черно Тото - Наполи 0 - 5
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5
06-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - Приятели 5 - 0
19-07-2017 20:45 не е избран ING - El Stars 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2017 00:00 не е избран Реал София - ПСЖ София 0 - 5
18-06-2017 14:00 не е избран Наполи - БНС РЕД БУЛС 5 - 1
18-06-2017 18:00 не е избран El Stars - Гетото 4 - 2
18-06-2017 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 5 - 6
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5
18-06-2017 20:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2
18-06-2017 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Пълна Мрежа 1 - 13
01-07-2017 18:00 не е избран LH7 - Тигрите 2 - 4
08-07-2017 00:00 не е избран Лозен - Черно Тото 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2017 00:00 не е избран Тигрите - Реал София 5 - 0
25-06-2017 12:00 не е избран ПСЖ София - Пирин Гоце Делчев 11 - 2
25-06-2017 12:00 не е избран ING - Приятели 5 - 0
25-06-2017 12:00 не е избран Гетото - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 13
25-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - El Stars 0 - 5
25-06-2017 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 *3 - 3
25-06-2017 21:00 не е избран Наполи - Лозен 8 - 0
25-06-2017 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЦВС 6 - 3
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5
02-07-2017 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Черно Тото 5 - 0
02-07-2017 00:00 не е избран Приятели - Гетото 0 - 5
02-07-2017 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 4 - 3
02-07-2017 15:00 не е избран ЦВС - ПСЖ София 3 - 1
02-07-2017 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 3 - 4
02-07-2017 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Тигрите 3 - 9
09-07-2017 18:00 не е избран LH7 - ING 2 - 5
13-07-2017 21:45 не е избран El Stars - Наполи 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Левски Г17102:3848
2.Наполи17100:3045
3.Тигрите1771:4540
4.El Stars1772:3837
5.ФК ЕЛ-СИТИ 20111790:5334
6.Лозен1785:4934
7.ING1774:5933
8.БНС РЕД БУЛС1775:5327
9.Гетото1783:8027
10.ФК Пълна Мрежа1770:7822
11.Приятели1741:6019
12.ЦВС1756:6918
13.ПСЖ София1754:7817
14.Черно Тото1750:8516
15.LH71745:5913
16.ПАРТИЗАН Челопечене 20121751:8413
17.Пирин Гоце Делчев1738:1126
18.Реал София175:920