АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-02-2017 15:00 не е избран Majestic - БЕСНИТЕ 3 - 3
19-02-2017 16:00 не е избран СИНИТЕ - ФК ИХТИМАН 3 - 4
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9
19-02-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 7 - 2
19-02-2017 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Valencia C.F. 5 - 2
05-03-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 3
05-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - Intellect 2 - 4
20-04-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - Ян Бибиян 3 - 5
20-04-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Неудобните - ФК Керамик 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2017 19:30 не е избран DELTA - Неудобните 1 - 6
26-02-2017 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - СИНИТЕ 1 - 6
26-02-2017 19:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 2
26-02-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 9 - 5
26-02-2017 21:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 8 - 4
26-02-2017 22:00 не е избран Intellect - Полиграфия Инфо 1 - 0
26-02-2017 22:00 не е избран Спортинг - Вълците 5 - 1
26-02-2017 22:00 не е избран ФК Керамик - Majestic 1 - 1*
20-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ИХТИМАН - Хищниците 6 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2017 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 Софийска вода - ФК ИХТИМАН 7 - 6
12-03-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - ФК Вадиас 0 - 9
12-03-2017 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - Спортинг 4 - 3
12-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Ян Бибиян 1 - 3
12-03-2017 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - Малки Страсти 0 - 4
12-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - DELTA 3 - 4
12-03-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - БЕСНИТЕ 6 - 3
12-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Intellect 4 - 3
28-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 СИНИТЕ - ФК Керамик 4 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - СИНИТЕ 3 - 8
19-03-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 0 - 5
19-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК ИХТИМАН - Вълците 5 - 5*
19-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Valencia C.F. 7 - 4
19-03-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Керамик - Хищниците 10 - 0
19-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Intellect 5 - 3
05-04-2017 21:30 Bauhaus Арена - терен 2 БЕСНИТЕ - Софийска вода 4 - 6
08-04-2017 19:30 не е избран Малки Страсти - Majestic 7 - 5
12-04-2017 21:45 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 9 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM Intellect - Спортинг 2 - 5
26-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Неудобните - Ян Бибиян 5 - 6
26-03-2017 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Вълците - БЕСНИТЕ 5 - 3
26-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - ФК ИХТИМАН 7 - 1
26-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ - Малки Страсти 4 - 2
26-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - DELTA 7 - 4
26-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7
26-03-2017 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Valencia C.F. - ФК Вадиас 1 - 8
26-03-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Софийска вода - ФК Керамик 6 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 6
02-04-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 3
02-04-2017 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Valencia C.F. 8 - 5
02-04-2017 21:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 4 - 3
02-04-2017 21:00 не е избран DELTA - Софийска вода 3 - 7
02-04-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 10 - 3
02-04-2017 22:00 не е избран Неудобните - Majestic 7 - 2
20-04-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Intellect 5 - 0
11-05-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ 5 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2017 13:00 не е избран Majestic - Ян Бибиян 3 - 6
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4
09-04-2017 14:00 не е избран Вълците - DELTA 5 - 2
09-04-2017 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК Керамик 4 - 4
09-04-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - БЕСНИТЕ 6 - 5
09-04-2017 20:00 не е избран Intellect - ФК ИХТИМАН 0 - 1
11-05-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Малки Страсти 1 - 2
17-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Вадиас 2 - 4
17-06-2017 16:00 не е избран СИНИТЕ - Неудобните 3 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2017 15:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 4
23-04-2017 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 4 - 5
23-04-2017 17:00 не е избран Неудобните - Хищниците 8 - 2
23-04-2017 17:00 не е избран Majestic - СИНИТЕ 0 - 5
23-04-2017 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода -
23-04-2017 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Intellect 2 - 6
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6
11-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 2
30-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Вълците 6 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2017 13:00 не е избран ФК Вадиас - ФК ИХТИМАН 6 - 2
14-05-2017 18:00 не е избран Спортинг - БЕСНИТЕ 5 - 1
14-05-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ - Ян Бибиян 2 - 6
14-05-2017 20:00 не е избран Хищниците - Majestic 7 - 5
14-05-2017 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Малки Страсти 2 - 11
14-05-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 2 - 5
14-05-2017 21:00 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5
14-05-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 11 - 3
14-05-2017 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 5 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Вадиас 0 - 5
21-05-2017 13:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 3 - 3
21-05-2017 16:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 5 - 0
21-05-2017 22:00 не е избран Неудобните - Вълците 1 - 4
21-05-2017 22:00 не е избран Majestic - Софийска вода 1 - 4
21-05-2017 22:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 3 - 1
22-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - Intellect 0 - 4
31-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Полиграфия Инфо 9 - 2
17-06-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5
24-05-2017 14:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 3
24-05-2017 16:00 не е избран Хищниците - Ян Бибиян *4 - 4
24-05-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 5 - 0
10-06-2017 19:30 не е избран Вълците - Majestic 2 - 2*
17-06-2017 14:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БЕСНИТЕ 2 - 1
24-06-2017 17:00 не е избран Полиграфия Инфо - Неудобните 2 - 5
24-06-2017 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 10 - 4
12-07-2017 20:45 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ 3 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 10 - 4
28-05-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - ФК ИХТИМАН 3 - 2
28-05-2017 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - Спортинг 6 - 1
28-05-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - Полиграфия Инфо 6 - 4
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10
28-05-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - Софийска вода 1 - 4
20-06-2017 22:30 не е избран СИНИТЕ - Вълците 4 - 2
27-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 8
27-06-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Неудобните - Valencia C.F. 3 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM БЕСНИТЕ - ФК Керамик 4 - 6
04-06-2017 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ИХТИМАН - DELTA 8 - 3
04-06-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Ян Бибиян 1 - 1
04-06-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Вълците - Хищниците 5 - 4
04-06-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Valencia C.F. - Majestic 3 - 6
04-06-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 0 - 5
04-06-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4
04-06-2017 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Intellect - Неудобните 0 - 9
26-06-2017 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - СИНИТЕ 0 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Керамик 5 - 0
11-06-2017 12:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 4 - 3
11-06-2017 14:00 не е избран Софийска вода - Вълците 3 - 2
14-06-2017 22:30 не е избран Majestic - Intellect *2 - 2
28-06-2017 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас -
04-07-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - Полиграфия Инфо 4 - 2
09-07-2017 18:00 не е избран Неудобните - Спортинг 5 - 0
11-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 7 - 1
15-10-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ - Valencia C.F. 6 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2017 14:00 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 3 - 5
18-06-2017 15:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 3 - 5
18-06-2017 16:00 не е избран Спортинг - Majestic 0 - 5
18-06-2017 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Малки Страсти 0 - 5
18-06-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 1 - 5
18-06-2017 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 4
18-06-2017 17:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 1 - 3
18-06-2017 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - Софийска вода 2 - 5
09-07-2017 21:00 не е избран Intellect - СИНИТЕ 2 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2017 17:00 не е избран Хищниците - Intellect *3 - 3
25-06-2017 18:00 не е избран Неудобните - ФК ИХТИМАН *3 - 3
25-06-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 5 - 3
25-06-2017 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БЕСНИТЕ 5 - 0
25-06-2017 19:00 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 8 - 2
25-06-2017 20:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 3 - 6
25-06-2017 20:00 не е избран СИНИТЕ - Спортинг 4 - 1
25-06-2017 20:00 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 7 - 0
09-07-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 1 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-07-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Неудобните 0 - 5
02-07-2017 12:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 7 - 3
02-07-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ 2 - 6
02-07-2017 21:00 не е избран DELTA - Малки Страсти 1 - 4
02-07-2017 22:00 не е избран Valencia C.F. - Вълците 8 - 5
02-07-2017 22:00 не е избран Intellect - Софийска вода 1 - 0
02-07-2017 22:00 не е избран Спортинг - Хищниците 2 - 5
09-07-2017 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Majestic 4 - 3
13-07-2017 20:45 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 4

класиране

отборМГТ
1.Малки Страсти1789:3145
2.ФК Вадиас1690:3039
3.СИНИТЕ1771:4437
4.Ян Бибиян1782:5936
5.Неудобните1775:3935
6.ФК Керамик1763:4932
7.Софийска вода1665:3931
8.ПФК ЧИЧОВЦИ1568:5827
9.ФК ИХТИМАН1763:6824
10.Intellect1746:5420
11.Хищниците1759:8320
12.Спортинг1745:7118
13.Вълците1755:7217
14.Полиграфия Инфо1750:8116
15.Valencia C.F.1767:9415
16.Majestic1754:7213
17.DELTA1746:9412
18.БЕСНИТЕ1738:884