ШАМПИОНСКА ЛИГА, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2017 14:00 Каменица Арена FC WORDS BURGAS - СБОРНАЯ 1 - 3
26-02-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Тяло пречиш ми 5 - 1
26-02-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Неудобните - .............. 2 - 3
26-02-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 1
26-02-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Zona C ООД 7 - 0

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
04-03-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Zona C ООД - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 7 - 1
04-03-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - FC WORDS BURGAS 4 - 2
04-03-2017 19:00 Каменица Арена .............. - Неудобните 5 - 0
05-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Ветераните Благоевград 3 - 0

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Комиците 3 - 2

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2017 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица/Враца/ - Чико-Бунара 2 - 5
05-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - DXC.technology 2 - 1

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0

1/4 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - .............. 4 - 3

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Околчица/Враца/ 5 - 0
19-03-2017 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - ФК Вадиас 2 - 3

1/4 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2017 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - Комиците 2 - 0

1/4 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2017 14:00 терен "Петрич" Комиците - СБОРНАЯ 2 - 1
25-03-2017 17:30 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - GOLD INS 1 - 0

1/4 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 14:00 Спортен комплекс Езерец Ветераните Благоевград - Чико-Бунара 0 - 3
02-04-2017 13:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ФК Вадиас 3 - 6

1/4 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2017 14:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Ветераните Благоевград 4 - 0
09-04-2017 14:30 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 3

класиране

не се изчислява класиране за тази група