ЛИГА БЪЛГАРИЯ, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) VIP Dent - ФК Зебра 5 - 3
19-11-2016 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - ne 5 - 0
19-11-2016 13:00 Спортинг арена Актив комерс - ФК МЕДИКА 5 - 0
19-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център СПОРТИНГ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9
19-11-2016 15:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) Изворна вода Бачково - Криско 8 - 1
19-11-2016 15:00 Спортинг арена PMP Build Invest - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 1
19-11-2016 15:00 Спортен коплекс Замъка Pasta Gabrovo - Мургаш Врачеш 4 - 5
20-11-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ОПТИМИСТ - Maska Lens 3 - 2
20-11-2016 14:00 Игрище Ловен парк PIRATES ЧИРПАН - Микроак 7 - 2
20-11-2016 18:00 Спортен коплекс Замъка А ОТБОРЪТ - Червена чета "Радецки" 2 - 1
27-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - Валяците 5 - 0
27-11-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Сенсата - FC WORDS 0 - 8
04-12-2016 11:00 Спортинг арена Тера Трак - SUTHERLAND 7 - 2
09-12-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - СИНИ ОРЛИ 8 - 5

бараж за 1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
26-02-2017 13:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Pasta Gabrovo 6 - 5

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
26-02-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Detoni EOOD 8 - 3

бараж за 1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2017 13:00 Спортинг арена Тера Трак - Мургаш Врачеш 2 - 3

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
03-03-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - PMP Build Invest 4 - 2
11-03-2017 12:00 Комплекс Трендафила А ОТБОРЪТ - ОПТИМИСТ 1 - 2
11-03-2017 16:00 СЦ Берое - открито Малки Страсти - FC WORDS 7 - 3
12-03-2017 13:00 Зала "Декотекс" PIRATES ЧИРПАН - Лазур Свети Влас 4 - 6
12-03-2017 16:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2
02-04-2017 18:00 Игрище Елин Пелин Fibank - Мургаш Врачеш 3 - 1

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 16:00 Каменица Арена ОПТИМИСТ - Лазур Свети Влас 2 - 0
29-03-2017 20:30 Мини футболно игрище Ботевград Manastirishte 2000 - Малки Страсти 4 - 6
08-04-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - Изворна вода Бачково 2 - 1
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1

класиране

не се изчислява класиране за тази група