ЛИГА ВЕТЕРАНИ, Висша лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2016 11:00 не е избран Evrotur - Дартанян 0 - 14
15-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 4 - 3
15-10-2016 11:00 не е избран Чичовци - ветерани - Академик - ветерани 5 - 0
15-10-2016 11:00 не е избран БФК Мики Маус - Floor Decor 9 - 0
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-10-2016 18:30 не е избран Хотел Европа - Чичовци - ветерани 2 - 10
22-10-2016 18:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 6
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2
23-10-2016 11:00 не е избран Evrotur - Лозенец Юн 4 - 7
25-10-2016 18:00 не е избран Дартанян - Академик - ветерани 5 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2016 18:30 не е избран Чичовци - ветерани - Floor Decor 7 - 4
29-10-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Evrotur 8 - 4
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1
30-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 4 - 14
30-10-2016 13:00 не е избран Академик - ветерани - Хотел Европа 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2016 10:00 не е избран Шопски отряд - Чичовци - ветерани 3 - 8
06-11-2016 11:00 не е избран Дартанян - Хотел Европа 9 - 6
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5
07-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Floor Decor - Академик - ветерани 3 - 9
12-12-2016 10:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - БФК Мики Маус 7 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 4 - 8
12-11-2016 18:30 не е избран Чичовци - ветерани - Evrotur 11 - 1
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2
13-11-2016 12:00 не е избран Хотел Европа - Floor Decor 4 - 11
13-11-2016 13:00 не е избран Академик - ветерани - Шопски отряд 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2016 00:00 не е избран Шопски отряд - Хотел Европа 5 - 0
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10
19-11-2016 18:30 не е избран Дартанян - Floor Decor 11 - 0
20-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - Академик - ветерани 5 - 0
11-06-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Чичовци - ветерани 5 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 10:00 не е избран Floor Decor - Шопски отряд 4 - 7
27-11-2016 11:00 не е избран Академик - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5
27-11-2016 11:00 не е избран Хотел Европа - Evrotur 0 - 5
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8
04-07-2017 18:45 Palmsbet stadium Чичовци - ветерани - БФК Мики Маус 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2016 18:30 не е избран Evrotur - Floor Decor 5 - 4
04-12-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хотел Европа 5 - 0
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2
04-12-2016 11:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 6 - 1
04-12-2016 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Академик - ветерани 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2016 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 12 - 6
11-12-2016 11:00 не е избран Шопски отряд - Evrotur 2 - 3
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5
09-02-2017 00:00 не е избран Хотел Европа - БФК Мики Маус 0 - 5
11-03-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Чичовци - ветерани - Дартанян 3 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2017 18:30 не е избран Чичовци - ветерани - Червена звезда Горни Богров 10 - 1
18-03-2017 18:30 не е избран Evrotur - Шопски отряд 12 - 2
19-03-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хищниците 3 - 2
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6
19-03-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 3 - 8
21-03-2017 18:00 не е избран Академик - ветерани - Дартанян 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2017 18:30 Palmsbet stadium Floor Decor - ПФК "61" 12 - 1
26-03-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Дартанян - Лозенец Юн 9 - 3
26-03-2017 12:00 Palmsbet stadium Хищниците - ТЕМИДА 2 - 6
28-03-2017 18:15 не е избран Чичовци - ветерани - Академик - ветерани 5 - 4
08-04-2017 18:30 не е избран Червена звезда Горни Богров - Шопски отряд 5 - 0
22-04-2017 00:00 не е избран БФК Мики Маус - Evrotur 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Хищниците 0 - 5
01-04-2017 19:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 0
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0
02-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Чичовци - ветерани 1 - 7
02-04-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 11
04-04-2017 18:15 Palmsbet stadium Академик - ветерани - Червена звезда Горни Богров 10 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2017 18:15 Palmsbet stadium Чичовци - ветерани - ТЕМИДА 5 - 0
08-04-2017 18:30 не е избран Дартанян - ПФК "61" 13 - 4
09-04-2017 10:00 не е избран Floor Decor - Evrotur 6 - 9
09-04-2017 11:00 не е избран Академик - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5
09-04-2017 12:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - БФК Мики Маус 2 - 5
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Чичовци - ветерани 3 - 15
23-04-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 5 - 0
23-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 5 - 1
23-04-2017 12:00 не е избран Evrotur - Хищниците 0 - 5
27-04-2017 18:15 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Академик - ветерани 3 - 6
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2017 10:00 не е избран Дартанян - Evrotur 5 - 0
14-04-2017 10:00 не е избран Хищниците - Шопски отряд 0 - 5
14-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0
13-05-2017 19:30 не е избран Floor Decor - БФК Мики Маус 4 - 5
04-07-2017 00:00 Palmsbet stadium Академик - ветерани - ПФК "61" 5 - 0
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2017 00:00 не е избран Evrotur - Чичовци - ветерани 0 - 5
20-05-2017 18:30 не е избран БФК Мики Маус - Хищниците 8 - 4
21-05-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 2 - 5
21-05-2017 10:00 не е избран ТЕМИДА - Червена звезда Горни Богров 8 - 2
21-05-2017 11:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 3 - 5
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Академик - ветерани - Evrotur
27-05-2017 18:30 ACCEDIA STADIUM Дартанян - БФК Мики Маус 5 - 0
27-05-2017 18:30 Palmsbet stadium Червена звезда Горни Богров - Floor Decor 6 - 4
27-05-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - ПФК "61" 8 - 2
28-05-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM Чичовци - ветерани - Шопски отряд 5 - 3
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2017 00:00 не е избран Evrotur - Лозенец Юн 0 - 5
03-06-2017 17:30 ACCEDIA STADIUM БФК Мики Маус - Чичовци - ветерани 0 - 5
03-06-2017 20:30 Palmsbet stadium ПФК "61" - Червена звезда Горни Богров 3 - 5
04-06-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM Floor Decor - Хищниците 9 - 8
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0
06-06-2017 18:15 не е избран Шопски отряд - Академик - ветерани 5 - 0

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-05-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Evrotur 5 - 0
14-05-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 11 - 5
10-06-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Хищниците 5 - 0
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5
11-06-2017 10:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 3
13-06-2017 18:15 не е избран Академик - ветерани - БФК Мики Маус *5 - 5

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2017 00:00 не е избран Evrotur - ПФК "61" 0 - 5
17-06-2017 18:00 не е избран Хищниците - Дартанян 0 - 5
17-06-2017 18:00 не е избран Floor Decor - Чичовци - ветерани 0 - 5
17-06-2017 18:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 9 - 4
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1
18-06-2017 11:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 6 - 5

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0
24-06-2017 18:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Дартанян 2 - 13
24-06-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Шопски отряд 5 - 0
25-06-2017 11:00 не е избран Чичовци - ветерани - Хищниците 5 - 0
25-06-2017 11:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 1
27-06-2017 18:15 не е избран Академик - ветерани - Floor Decor 5 - 0

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-07-2017 00:00 не е избран Evrotur - Червена звезда Горни Богров 0 - 5
01-07-2017 00:00 не е избран Хищниците - Академик - ветерани 0 - 5
01-07-2017 17:00 не е избран БФК Мики Маус - ПФК "61" 0 - 5
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7
02-07-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 10 - 3
08-07-2017 19:00 не е избран Дартанян - Чичовци - ветерани -