FUTSAL - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - АФК Русчук 9 - 6
17-11-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 11
17-11-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 1
21-11-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - INCOGNITO 1 - 7
21-11-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ФК РУСЕ 3 - 13
21-11-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - БЕЛГИЙЦИТЕ 16 - 2
22-11-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК Римските Вълци 3 - 8

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 20
22-11-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ДИЗАСТЪР 8 - 8
23-11-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - Green Men 8 - 5
23-11-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА INCOGNITO - БЕЛГИЙЦИТЕ 16 - 5
23-11-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - КАТЕНАЧО 7 - 1
24-11-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 1
24-11-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - УЛТРАПАК 1 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2016 17:30 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - АФК Русчук 8 - 2
30-11-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК ШУЛЦ 2018 14 - 0
30-11-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК Римските Вълци 0 - 8
30-11-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 5
01-12-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - INCOGNITO 2 - 13
01-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - M-POWER 5 - 3
01-12-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 4 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 6
05-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - УЛТРАПАК 2 - 6
05-12-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 15
08-12-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 15
08-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - ДИЗАСТЪР 4 - 3
08-12-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА INCOGNITO - ФК Римските Вълци 5 - 10
10-12-2016 13:00 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - КАТЕНАЧО 4 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-12-2016 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - АФК Русчук 9 - 5
10-12-2016 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 7
10-12-2016 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - ФК ШУЛЦ 2018 20 - 5
10-12-2016 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - M-POWER 3 - 10
10-12-2016 18:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 3 - 4
12-12-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - Green Men 16 - 4
12-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - INCOGNITO 3 - 10

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 8
15-12-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА INCOGNITO - АФК Русчук 14 - 6
15-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 5
17-12-2016 13:00 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ДИЗАСТЪР 7 - 8
17-12-2016 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК Римските Вълци 9 - 5
17-12-2016 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 28
17-12-2016 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - УЛТРАПАК 5 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-01-2016 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 8 - 10
22-12-2016 19:00 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - M-POWER 10 - 2
26-12-2016 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Green Men 12 - 4
26-12-2016 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - КАТЕНАЧО 11 - 1
26-12-2016 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК РУСЕ 4 - 14
26-12-2016 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - ФК ШУЛЦ 2018 24 - 2
21-01-2017 18:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - INCOGNITO 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-12-2016 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 7 - 10
19-12-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 12
19-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 7
19-12-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - УЛТРАПАК 1 - 18
29-12-2016 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ДИЗАСТЪР 11 - 3
29-12-2016 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - ФК Римските Вълци 4 - 3
29-12-2016 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА INCOGNITO - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - Green Men 7 - 11
03-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 6
03-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - КАТЕНАЧО 13 - 2
05-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - M-POWER 13 - 5
05-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК ШУЛЦ 2018 17 - 4
05-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - ФК РУСЕ 3 - 10
07-01-2017 18:00 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - INCOGNITO 17 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-01-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ФК Римските Вълци 4 - 17
07-01-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - АФК Русчук 9 - 14
07-01-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 5
07-01-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 2
09-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - УЛТРАПАК 4 - 5
09-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 9 - 3
09-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА INCOGNITO - ФК ШУЛЦ 2018 6 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - КАТЕНАЧО 11 - 7
12-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - Green Men 7 - 6
12-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - M-POWER 12 - 5
14-01-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 22
14-01-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ФК РУСЕ 6 - 11
14-01-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - ДИЗАСТЪР 4 - 3
14-01-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - INCOGNITO 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 15
16-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - ФК ШУЛЦ 2018 15 - 5
16-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - АФК Русчук 4 - 6
19-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 0
19-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК Римските Вълци 15 - 7
19-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА INCOGNITO - ФК РУСЕ 0 - 5
21-01-2017 13:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - УЛТРАПАК 1 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-01-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - ДИЗАСТЪР 8 - 7
21-01-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - Green Men 4 - 16
21-01-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - КАТЕНАЧО 12 - 2
21-01-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - M-POWER 7 - 5
23-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 6 - 10
23-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 12
23-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - INCOGNITO 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - КАТЕНАЧО 3 - 10
26-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - Green Men 8 - 2
26-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 5
29-01-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - ДИЗАСТЪР 7 - 5
29-01-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 10
29-01-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - УЛТРАПАК 2 - 11

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-01-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - M-POWER 6 - 3
30-01-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - ФК РУСЕ 5 - 7
30-01-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - ФК Римските Вълци 2 - 6
02-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 25 - 5
02-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 9 - 4
04-02-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 7 - 20

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-02-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - КАТЕНАЧО 6 - 5
04-02-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - БЕЛГИЙЦИТЕ 12 - 7
06-02-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - УЛТРАПАК 5 - 4
06-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 8 - 3
06-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ДИЗАСТЪР 4 - 12
25-03-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК РУСЕ 0 - 5
09-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 9
11-02-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 9 - 3
11-02-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - M-POWER 20 - 2
11-02-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук 6 - 15
11-02-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - Green Men 6 - 6

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-02-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - ДИЗАСТЪР 6 - 10
13-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 17 - 2
13-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА АФК Русчук - ФК Римските Вълци 5 - 0
16-02-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - УЛТРАПАК 5 - 20
16-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 2
16-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 15

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-02-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК Римските Вълци - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 8
18-02-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 16 - 3
18-02-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - Green Men 2 - 8
20-02-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 12 - 5
20-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА УЛТРАПАК - ФК РУСЕ 9 - 3
20-02-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - M-POWER 8 - 4

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-02-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ФК Римските Вълци 6 - 14
23-02-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - УЛТРАПАК 2 - 9
25-02-2017 14:00 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - ДИЗАСТЪР 5 - 0
25-02-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 8 - 6
09-03-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 14
16-03-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 5

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2017 16:00 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - M-POWER 3 - 6
27-02-2017 18:15 не е избран ДИЗАСТЪР - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5
27-02-2017 19:15 не е избран УЛТРАПАК - Green Men 14 - 5
27-02-2017 20:15 не е избран АФК Русчук - ФК ШУЛЦ 2018 15 - 5
02-03-2017 18:15 не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 14 - 5
02-03-2017 19:15 не е избран ФК Римските Вълци - ФК РУСЕ 0 - 5

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-03-2017 20:15 не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 23
04-03-2017 15:00 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - ФК Римските Вълци 5 - 0
04-03-2017 16:00 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 7
04-03-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ФК РУСЕ - АФК Русчук 9 - 6
04-03-2017 18:00 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - УЛТРАПАК 0 - 5
23-03-2017 19:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2017 18:15 не е избран АФК Русчук - M-POWER 10 - 4
06-03-2017 19:15 не е избран УЛТРАПАК - ФК МЕЧКИТЕ 6 - 5
06-03-2017 20:15 не е избран ФК Римските Вълци - Green Men 0 - 5
09-03-2017 18:15 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - КАТЕНАЧО 11 - 5
09-03-2017 19:15 не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК РУСЕ 11 - 5
09-03-2017 20:15 не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР 5 - 0

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2017 14:00 не е избран Green Men - АФК Русчук 4 - 9
11-03-2017 15:00 не е избран ФК РУСЕ - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 0
11-03-2017 16:00 не е избран M-POWER - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 7
11-03-2017 17:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 0 - 5
13-03-2017 18:15 не е избран КАТЕНАЧО - ФК Римските Вълци 5 - 0
13-03-2017 19:15 не е избран ДИЗАСТЪР - УЛТРАПАК 0 - 5

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2017 18:15 не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - Green Men 12 - 4
13-03-2017 19:15 не е избран УЛТРАПАК - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 12 - 5
13-03-2017 20:15 не е избран АФК Русчук - КАТЕНАЧО 8 - 3
16-03-2017 18:15 не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - M-POWER 10 - 10
16-03-2017 19:15 не е избран ФК Римските Вълци - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5
16-03-2017 20:15 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР 5 - 0

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-03-2017 20:15 БУЛСТРАД АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 0 - 5
18-03-2017 17:00 БУЛСТРАД АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 4
18-03-2017 18:00 БУЛСТРАД АРЕНА Green Men - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 0
18-03-2017 19:00 БУЛСТРАД АРЕНА M-POWER - ФК РУСЕ 0 - 5
18-03-2017 20:00 БУЛСТРАД АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК Римските Вълци -
23-03-2017 18:15 БУЛСТРАД АРЕНА КАТЕНАЧО - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.УЛТРАПАК25219:7766
2.ФК РУСЕ25161:8366
3.ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ25246:11561
4.ФК МЕЧКИТЕ25264:9651
5.ТМ ТЕХНОЛОДЖИ25155:10345
6.АФК Русчук25175:16242
7. ФК Римските Вълци25164:12737
8.ДИЗАСТЪР25136:14029
9.БЕЛГИЙЦИТЕ25135:22524
10.КАТЕНАЧО2599:19922
11.INCOGNITO1380:7421
12.M-POWER25128:20619
13.Green Men25125:23619
14.ФК ШУЛЦ 20182599:3431