Izostar Winter cup 2019, ВТОРА ФАЗА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-02-2015 18:30 не е избран Cotton club - Barca 9 - 4
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5*
14-02-2015 18:00 не е избран VILLA MARK - СЕЛ Равно поле 10 - 9
14-02-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 5
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2*
15-02-2015 10:00 не е избран Бохемите - Магнус 10 - 4
15-02-2015 10:00 не е избран ГОЛ - БАСКИТЕ 3 - 8
15-02-2015 11:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5
15-02-2015 11:00 не е избран Мутрагеница София - Totally Erected 2 - 2*
15-02-2015 12:00 не е избран Амфетико - Хотел Панчарево 2 - 8
15-02-2015 12:00 не е избран Неудобните - Витоша Бистрица 3 - 5
15-02-2015 13:00 не е избран ФК Вадиас - Verso Travel 5 - 0
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7
15-02-2015 15:00 не е избран Приятели - Белите Якички 2 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-02-2015 18:45 Palmsbet stadium БАСКИТЕ - Витоша Бистрица 3 - 3*
17-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Totally Erected 4 - 0
17-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Белите Якички - ФК Вадиас 9 - 3
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6
17-02-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VILLA MARK - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-02-2015 18:45 Palmsbet stadium Белите Якички - Cotton club 2 - 3
24-02-2015 19:45 Palmsbet stadium VILLA MARK - Витоша Бистрица 1 - 4
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3
24-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3
27-02-2015 20:00 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3

класиране

не се изчислява класиране за тази група