Градска Лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2016 18:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - АФК Калев 4 - 1
09-10-2016 13:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - ЮНАК Дебнево 14 - 1
09-10-2016 14:00 Спортинг арена Young Stars - Blue Boys Troyan 3 - 0
09-10-2016 15:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - СПОРТИНГ 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2016 14:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - ТЕРМИНАТОР 2 - 2
16-10-2016 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Young Stars 5 - 3
16-10-2016 16:00 Спортинг арена АФК Калев - РОДОПА Троян 5 - 2
19-10-2016 18:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - КУРШУМИТЕ 2 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 14:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - АФК ГАРАНТ 1 - 7
23-10-2016 15:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - СПОРТИНГ 1 - 0
23-10-2016 16:00 Спортинг арена ЮНАК Дебнево - Blue Boys Troyan 0 - 9
18-06-2017 18:00 Спортинг арена Young Stars - АФК Калев 2 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2016 18:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - Young Stars 2 - 5
30-10-2016 14:00 Спортинг арена АФК Калев - ТЕРМИНАТОР 1 - 5
10-12-2016 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - ЮНАК Дебнево 10 - 4
19-03-2017 16:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - РОДОПА Троян 6 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-11-2016 18:00 Спортинг арена Young Stars - КУРШУМИТЕ 3 - 3
06-11-2016 13:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - АФК ГАРАНТ 1 - 5
06-11-2016 14:00 Спортинг арена ЮНАК Дебнево - АФК Калев 4 - 9
06-11-2016 15:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - СПОРТИНГ 0 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2016 18:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - ТЕРМИНАТОР 2 - 0
13-11-2016 13:00 Спортинг арена АФК Калев - Blue Boys Troyan 2 - 3
13-11-2016 14:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - ЮНАК Дебнево 5 - 0
13-11-2016 15:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Young Stars 5 - 7

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2016 16:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - АФК ГАРАНТ 2 - 2
19-11-2016 18:00 Спортинг арена ЮНАК Дебнево - КУРШУМИТЕ 3 - 17
20-11-2016 13:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - РОДОПА Троян 4 - 1
20-11-2016 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК Калев 3 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 14:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - ЮНАК Дебнево 10 - 1
27-11-2016 15:00 Спортинг арена Young Stars - ТЕРМИНАТОР 5 - 5
10-12-2016 13:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Blue Boys Troyan 4 - 1
26-02-2017 14:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - СПОРТИНГ 1 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-11-2016 18:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - КУРШУМИТЕ 1 - 2
04-12-2016 13:00 Спортинг арена ЮНАК Дебнево - Young Stars 1 - 21
04-12-2016 14:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - РОДОПА Троян 4 - 2
04-12-2016 15:00 Спортинг арена АФК Калев - АФК ГАРАНТ 4 - 8

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2017 14:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - Young Stars 3 - 8
26-03-2017 15:00 Спортинг арена ЮНАК Дебнево - ТЕРМИНАТОР 0 - 5
26-03-2017 15:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - РОДОПА Троян 9 - 5
10-06-2017 13:00 Спортинг арена АФК Калев - КУРШУМИТЕ 3 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2017 18:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - АФК ГАРАНТ 2 - 2
02-04-2017 15:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - Blue Boys Troyan 0 - 5
02-04-2017 18:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - АФК Калев 3 - 2
09-04-2017 13:00 Спортинг арена Young Stars - СПОРТИНГ 5 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2017 12:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - ЮНАК Дебнево 10 - 3
09-04-2017 14:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - РОДОПА Троян 8 - 4
04-06-2017 17:00 Спортинг арена АФК Калев - Young Stars 3 - 10
10-06-2017 14:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - ТЕРМИНАТОР 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
Спортинг арена ЮНАК Дебнево - СПОРТИНГ
29-04-2017 16:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - КУРШУМИТЕ 2 - 10
30-04-2017 17:00 Спортинг арена Young Stars - АФК ГАРАНТ 2 - 6
07-06-2017 19:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - АФК Калев 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-05-2017 16:00 Спортинг арена АФК Калев - ЮНАК Дебнево 12 - 3
07-05-2017 17:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - Blue Boys Troyan 10 - 2
08-05-2017 17:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - ТЕРМИНАТОР 3 - 6
08-05-2017 19:30 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - Young Stars 2 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2017 19:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - АФК Калев 5 - 0
14-05-2017 19:00 Спортинг арена ЮНАК Дебнево - АФК ГАРАНТ 0 - 5
14-05-2017 19:00 Спортинг арена Young Stars - РОДОПА Троян 6 - 3
19-05-2018 13:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - КУРШУМИТЕ 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
Спортинг арена КУРШУМИТЕ - ЮНАК Дебнево
21-05-2017 19:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - Blue Boys Troyan 5 - 0
21-05-2017 19:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - ТЕРМИНАТОР 4 - 6
21-05-2017 19:00 Спортинг арена АФК Калев - СПОРТИНГ 3 - 7

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
Спортинг арена ЮНАК Дебнево - РОДОПА Троян
27-05-2017 14:00 Спортинг арена Blue Boys Troyan - КУРШУМИТЕ 2 - 3
28-05-2017 19:00 Спортинг арена ТЕРМИНАТОР - Young Stars 3 - 3
04-06-2017 16:00 Спортинг арена СПОРТИНГ - АФК ГАРАНТ 2 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2017 15:00 Спортинг арена Young Stars - ЮНАК Дебнево 5 - 0
28-05-2017 18:00 Спортинг арена АФК ГАРАНТ - АФК Калев 4 - 1
03-06-2017 17:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - СПОРТИНГ 4 - 3
10-06-2017 17:00 Спортинг арена РОДОПА Троян - Blue Boys Troyan 3 - 3

класиране

отборМГТ
1.КУРШУМИТЕ1683:2644
2.Young Stars1689:4433
3.СПОРТИНГ1673:3433
4.АФК ГАРАНТ1668:4032
5.ТЕРМИНАТОР1652:4724
6.Blue Boys Troyan1651:5021
7.АФК Калев1652:6912
8.РОДОПА Троян1652:8310
9.ЮНАК Дебнево1620:1470