ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Бунарджика 5 - 0
18-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Kilnockie 8 - 5
18-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 6 - 6*
18-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Космос - Old School 9 - 3
18-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - FC Siza Sport 13 - 5
18-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3
19-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 1
19-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - MS 3 - 9
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5*
20-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Десант-68 *5 - 5
21-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 5 - 3
21-10-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фаворит 2 - 1
21-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - АФК ХАОС 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Десант-68 4 - 7
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0
02-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Old School 6 - 3
02-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 6
02-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сборная 5 - 0
04-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Kilnockie - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Щ+Щ 0 - 5
12-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Сините Ангели 7 - 4
13-12-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 0
14-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 0 - 5
13-03-2017 00:00 не е избран АФК ДИОМЕТРАН - Космос 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Щ+Щ 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АФК ХАОС 3 - 7
01-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Криско 7 - 2
12-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 5 - 0
12-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 4 - 4*

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 3 - 7
26-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - БРЕСТНИК 6 - 3

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Космос - FC FIGHTERS 0 - 5
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 0
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Danika 5 - 0
04-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 3 - 2
13-11-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 5 - 0

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 11 - 2
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5
28-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Криско 7 - 1

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Младежка 1 5 - 1
02-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS *4 - 4

Финал

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - АФК ДИОМЕТРАН *1 - 1
11-06-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - FC FIGHTERS 2 - 1

класиране

не се изчислява класиране за тази група