ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5
04-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Младежка 1 3 - 4
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4
04-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - VIP Dent 3 - 11
04-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 8 - 4
04-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ФК Даяна 0 - 6
04-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - АПФК Пловдив 0 - 5
05-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Космос - Kilnockie 0 - 5
05-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 4 - 7
05-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - TNN Gold 1 - 4
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10
05-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 1 - 5
05-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ШАШ 9 - 1
05-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 5 - 0
05-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 10
05-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 5 - 0
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5
06-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 2 - 3
07-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 16
07-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Тарос Трейд 0 - 5
09-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 2 - 3
31-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 2*
01-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - VIP Dent 3 - 12
01-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 8
02-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 10 - 4
02-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 1
04-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - ФК Даяна 3 - 3*
04-11-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Армада Пловдив 6 - 3
11-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 3 - 8
02-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5
21-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 4 - 2

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС *2 - 2
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 8 - 5
21-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - VIP Dent 0 - 2
27-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 2 - 0

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 0
25-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3*

Финал

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2017 19:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 2

класиране

не се изчислява класиране за тази група