ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, CALCIO - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - FC FIGHTERS 5 - 5
13-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 7 - 1
14-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 10
14-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Криско 9 - 3
16-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 7
19-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - Kamenitza-Интернационал 4 - 11

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Армада Пловдив - Фаворит 6 - 7
21-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Десант-68 6 - 0
21-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - Сините Ангели 7 - 0
21-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4
21-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 4 - 7
25-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 2 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 5
28-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - FC FIGHTERS 3 - 8
28-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Армада Пловдив 7 - 5
28-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център MS - Криско 6 - 1
30-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - ФК Бунарджика 5 - 2
30-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Kamenitza-Интернационал 3 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Danika 2 - 1
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 4
12-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 0
12-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Сините Ангели 2 - 6
12-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Десант-68 5 - 0
13-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - MS 3 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 7
25-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сините Ангели - Фаворит 1 - 6
25-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - FC FIGHTERS 4 - 5
26-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Kamenitza-Интернационал 2 - 4
26-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Армада Пловдив 4 - 4
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3
09-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 4 - 1
09-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Сините Ангели 0 - 5
09-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - MS 5 - 0
09-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Kamenitza-Интернационал 4 - 5
14-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Десант-68 2 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Криско - FC FIGHTERS 1 - 3
16-11-2016 00:00 не е избран Десант-68 - Danika 5 - 0
16-11-2016 00:00 не е избран MS - Армада Пловдив 0 - 5
16-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 6
16-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фаворит 9 - 6
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2016 00:00 не е избран Danika - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5
22-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Десант-68 2 - 6
23-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 1 - 10
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5
24-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 7 - 2
25-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Активлайф 2 - 11

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Фаворит 5 - 3
06-03-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3
09-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Активлайф - Наказателите 7 - 3
10-03-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 4 - 2
10-03-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Сините Ангели 6 - 3
11-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 6 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Наказателите - Криско 1 - 11
15-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сините Ангели - Активлайф 4 - 6
15-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 4 - 2
15-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - ФК Бунарджика 1 - 4
16-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Kamenitza-Интернационал 4 - 3
17-03-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Наказателите 5 - 0
21-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Армада Пловдив 3 - 3
21-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6
22-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Фаворит 4 - 4
22-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Активлайф - Десант-68 1 - 5
22-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Криско - Сините Ангели 3 - 1

класиране

отборМГТ
1.АФК ДИОМЕТРАН1153:2824
2.Десант-681144:3322
3.ЕЛМА ТАКСИ1161:4121
4.FC FIGHTERS1147:2821
5.ФК Бунарджика1150:3320
6.Kamenitza-Интернационал1149:3520
7.Фаворит1147:5417
8.Активлайф 440:4415
9.Криско1139:4212
10.Армада Пловдив1139:579
11.Сините Ангели1130:616
12.Наказателите321:644
13.MS715:30-1
14.Danika817:41-1