ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, LA LIGA - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Сборная - ШАШ 3 - 2
14-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Kilnockie 8 - 0
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3
16-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Последен Шанс 2 - 11
16-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - АФК ХАОС 7 - 9
16-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Космос 5 - 0
16-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - FC Siza Sport 3 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Сборная 9 - 1
20-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 8 - 5
20-09-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Malki Koteta 5 - 3
21-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 0
22-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Младежка 1 1 - 4
25-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - Old School 4 - 6
25-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Космос - FC Siza Sport 4 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - ШАШ 7 - 5
27-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Космос 1 - 0
28-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - АФК ХАОС 4 - 7
30-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - Последен Шанс 1 - 3
30-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Сборная - Kilnockie 7 - 1
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10
02-10-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Old School - БРЕСТНИК 1 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ШАШ 5 - 0
11-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Old School 10 - 1
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Щ+Щ 5 - 4
11-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 5 - 0
12-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - FC Siza Sport 5 - 3
13-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - Младежка 1 1 - 4
16-10-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Сборная 4 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - БРЕСТНИК 2 - 0
25-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 0 - 9
26-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 0 - 5
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сборная - АФК ХАОС 2 - 12
26-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Malki Koteta 4 - 4
28-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Kilnockie 5 - 2
28-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Космос 4 - 10

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Old School 8 - 5
07-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Космос - Последен Шанс 4 - 9
08-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 8 - 6
08-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Младежка 1 2 - 6
08-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 3 - 2
09-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 4 - 3
09-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Сборная 7 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 8 - 2
15-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - БРЕСТНИК 3 - 5
15-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - АФК ХАОС 4 - 7
16-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - BOHEMIANS 4 - 5
16-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Сборная - Malki Koteta 6 - 4
16-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kilnockie 13 - 2
16-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Космос 6 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2
21-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Old School 1 - 6
22-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 4 - 3
22-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ШАШ 7 - 4
23-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - Младежка 1 0 - 8
23-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 1 - 2
24-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Космос - Kilnockie 2 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 3 - 3
07-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Космос 3 - 9
09-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Malki Koteta 5 - 0
09-12-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - Щ+Щ 0 - 5
09-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 0
15-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 1 - 3
05-03-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - БРЕСТНИК 5 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - Сборная 8 - 6
28-02-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 7
28-02-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Kilnockie 8 - 6
01-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 2
01-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Щ+Щ - Младежка 1 4 - 5
02-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Космос - БРЕСТНИК 1 - 15
02-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Сборная - Космос 5 - 0
09-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - BOHEMIANS 2 - 6
09-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - ХЪШОВЕ 0 - 5
10-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Old School 6 - 1
10-03-2017 20:05 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - Malki Koteta 5 - 2
12-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АФК ХАОС 6 - 13
12-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Щ+Щ 2 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2017 00:00 не е избран Щ+Щ - ШАШ 5 - 0
13-03-2017 00:00 не е избран Космос - АФК ХАОС 0 - 5
14-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Последен Шанс 2 - 2
14-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - Младежка 1 0 - 5
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10
15-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - FC Siza Sport 3 - 6
17-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Kilnockie 6 - 9

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2017 00:00 не е избран ШАШ - Old School 0 - 5
20-03-2017 00:00 не е избран Младежка 1 - Космос 5 - 0
21-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Malki Koteta 5 - 2
22-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Щ+Щ 8 - 3
22-03-2017 19:15 не е избран FC Siza Sport - Сборная 5 - 0
22-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 7
24-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ХЪШОВЕ 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Младежка 11358:1733
2.АФК ХАОС1392:4833
3.Последен Шанс1381:2931
4.БРЕСТНИК1375:4530
5.BOHEMIANS1366:4328
6.FC Siza Sport1354:4721
7.Old School1349:7615
8.ХЪШОВЕ1332:5514
9.Сборная1336:6413
10.Щ+Щ1356:5613
11.Malki Koteta1347:6113
12.Космос1342:6713
13.Kilnockie1337:7510
14.ШАШ1320:621