АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2016 12:00 Комплекс Трендафила EAGLES - КОПАКАБАНА 0 - 1
18-09-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - 2+2 4 - 2
18-09-2016 14:00 Комплекс Трендафила CERATIZIT - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 2 - 4
18-09-2016 15:00 Комплекс Трендафила ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ФК ЛЕСТЪР СИТИ 7 - 1
18-09-2016 16:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 5 - 0
18-09-2016 17:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - ПРИЯТЕЛИ 2 - 0
18-09-2016 18:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ВАС ЕТЪРА 2 - 5
03-11-2016 20:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 5 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2016 12:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 4 - 17
25-09-2016 13:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - ФК ФРЕШ 7 - 2
25-09-2016 14:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 3 - 6
25-09-2016 15:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - LAZIALE 2 - 3
25-09-2016 16:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ФК СТЕФ 1 - 10
25-09-2016 17:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - EAGLES 3 - 2
25-09-2016 18:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - CERATIZIT 8 - 1
25-09-2016 19:00 Комплекс Трендафила 2+2 - ФК СТАРО СЕЛО 777 2 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2016 12:00 Комплекс Трендафила 2+2 - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 7 - 1
02-10-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 7 - 1
02-10-2016 14:00 Комплекс Трендафила ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - КОПАКАБАНА 2 - 4
02-10-2016 15:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - ФК ЛЕСТЪР СИТИ 8 - 6
02-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - ВАС ЕТЪРА 1 - 2
02-10-2016 17:00 Комплекс Трендафила CERATIZIT - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 6 - 3
02-10-2016 18:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - EAGLES 4 - 1
02-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - ПРИЯТЕЛИ 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ФК СТАРО СЕЛО 777 2 - 4
04-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ФК ФРЕШ 0 - 6
06-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 2 - 9
11-10-2016 21:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - LAZIALE 2 - 10
13-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила EAGLES - CERATIZIT 4 - 6
13-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - ФК СТЕФ 2 - 8
13-10-2016 21:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 10 - 1
03-11-2016 21:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - 2+2 2 - 7

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2016 12:00 Комплекс Трендафила 2+2 - ВАС ЕТЪРА 6 - 1
09-10-2016 13:00 Комплекс Трендафила ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - EAGLES 5 - 1
09-10-2016 14:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - ФК ЛЕСТЪР СИТИ 19 - 1
09-10-2016 15:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - CERATIZIT 8 - 2
09-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ПРИЯТЕЛИ 1 - 0
09-10-2016 17:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 1 - 0
09-10-2016 18:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - КОПАКАБАНА 2 - 4
09-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 7 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2016 12:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ФК ФРЕШ 5 - 0
16-10-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - 2+2 1 - 22
16-10-2016 15:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ФК СТЕФ 0 - 5
16-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила EAGLES - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 2 - 1
16-10-2016 17:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 3 - 2
16-10-2016 18:00 Комплекс Трендафила CERATIZIT - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 1 - 7
16-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - ФК СТАРО СЕЛО 777 1 - 5
10-11-2016 20:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - LAZIALE *3 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила 2+2 - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 7 - 1
20-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 2 - 4
20-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - ВАС ЕТЪРА 2 - 6
20-10-2016 21:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 3 - 1
25-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ФК ЛЕСТЪР СИТИ 8 - 2
27-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - КОПАКАБАНА 1 - 4
27-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - CERATIZIT 2 - 0
27-10-2016 21:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - EAGLES 2 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 10:00 Комплекс Трендафила ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 *1 - 1
23-10-2016 12:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ФК СТЕФ 1 - 3
23-10-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ПРИЯТЕЛИ 2 - 5
23-10-2016 15:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - 2+2 2 - 4
23-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила CERATIZIT - ФК ФРЕШ 6 - 2
23-10-2016 18:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 2 - 3
23-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила EAGLES - LAZIALE 2 - 4
17-11-2016 19:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - ФК СТАРО СЕЛО 777 9 - 6

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2016 12:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - EAGLES 6 - 0
30-10-2016 13:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 3 - 0
30-10-2016 15:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - CERATIZIT 2 - 2*
30-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - ФК ЛЕСТЪР СИТИ 11 - 3
30-10-2016 18:00 Комплекс Трендафила 2+2 - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 4 - 2
30-10-2016 19:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - КОПАКАБАНА 0 - 6
30-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 0 - 10
10-11-2016 21:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 *2 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2016 11:00 Комплекс Трендафила EAGLES - 2+2 1 - 2
06-11-2016 12:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - ПРИЯТЕЛИ *1 - 1
06-11-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ФК ФРЕШ 6 - 7
06-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ВАС ЕТЪРА 1 - 9
06-11-2016 15:00 Комплекс Трендафила ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - LAZIALE 1 - 4
06-11-2016 16:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ФК СТАРО СЕЛО 777 3 - 12
06-11-2016 17:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 1 - 3
06-11-2016 18:00 Комплекс Трендафила CERATIZIT - ФК СТЕФ 2 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2016 12:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - EAGLES 2 - 2*
13-11-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 0 - 5
13-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - КОПАКАБАНА 6 - 2
13-11-2016 15:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 4 - 2
13-11-2016 16:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 4 - 5
13-11-2016 17:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 3 - 2
13-11-2016 18:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - ФК ФРЕШ 6 - 1
17-11-2016 20:00 Комплекс Трендафила 2+2 - CERATIZIT 3 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2016 13:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - ФК ЛЕСТЪР СИТИ 16 - 2
20-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - LAZIALE 1 - 6
20-11-2016 15:00 Комплекс Трендафила EAGLES - ПРИЯТЕЛИ 2 - 1
20-11-2016 16:00 Комплекс Трендафила CERATIZIT - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 2 - 5
20-11-2016 17:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ФК СТЕФ 1 - 5
24-11-2016 19:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ФК СТАРО СЕЛО 777 4 - 4*
01-12-2016 19:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ВАС ЕТЪРА 4 - 3
08-12-2016 19:00 Комплекс Трендафила ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - 2+2 3 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 11:00 Комплекс Трендафила 2+2 - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 8 - 2
27-11-2016 12:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 2 - 4
27-11-2016 13:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - CERATIZIT 8 - 2
27-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - EAGLES 8 - 0
27-11-2016 15:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - КОПАКАБАНА 1 - 12
27-11-2016 16:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - LAZIALE 3 - 5
27-11-2016 17:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 2 - 7
27-11-2016 18:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - ФК ФРЕШ 13 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2016 11:00 Комплекс Трендафила EAGLES - ФК ЛЕСТЪР СИТИ 9 - 1
04-12-2016 12:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - 2+2 1 - 11
04-12-2016 13:00 Комплекс Трендафила ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ПРИЯТЕЛИ *3 - 3
04-12-2016 14:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - ФК СТАРО СЕЛО 777 3 - 4
04-12-2016 15:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - ФК СТЕФ 2 - 8
04-12-2016 16:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 4 - 4*
04-12-2016 17:00 Комплекс Трендафила CERATIZIT - ВАС ЕТЪРА 1 - 11
04-12-2016 18:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 1 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2016 00:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 отложен
11-12-2016 12:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 4 - 0
11-12-2016 13:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ФК ФРЕШ *2 - 2
11-12-2016 14:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - ФК СТЕФ 0 - 15
11-12-2016 15:00 Комплекс Трендафила 2+2 - LAZIALE 5 - 3
11-12-2016 16:00 Комплекс Трендафила ВАС ЕТЪРА - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ 3 - 5
11-12-2016 17:00 Комплекс Трендафила ФК ЛЕСТЪР СИТИ - CERATIZIT 1 - 5
11-12-2016 18:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - EAGLES 0 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран КОПАКАБАНА - EAGLES
не е избран MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - CERATIZIT
не е избран ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/
не е избран ВАС ЕТЪРА - ФК ГИПСОСТРОЙ-08
не е избран ПРИЯТЕЛИ - ФК ФРЕШ
не е избран БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - LAZIALE
не е избран 2+2 - ФК СТЕФ
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ФК СТАРО СЕЛО 777

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК СТЕФ - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/
не е избран LAZIALE - ПРИЯТЕЛИ
не е избран ФК ФРЕШ - ВАС ЕТЪРА
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ФК ЛЕСТЪР СИТИ
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"
не е избран CERATIZIT - КОПАКАБАНА
не е избран EAGLES - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА
не е избран ФК СТАРО СЕЛО 777 - 2+2

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - CERATIZIT
не е избран КОПАКАБАНА - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/
не е избран MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ФК ГИПСОСТРОЙ-08
не е избран ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ФК ФРЕШ
не е избран ВАС ЕТЪРА - LAZIALE
не е избран ПРИЯТЕЛИ - ФК СТЕФ
не е избран БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - 2+2
не е избран EAGLES - ФК СТАРО СЕЛО 777

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран 2+2 - ПРИЯТЕЛИ
не е избран ФК СТЕФ - ВАС ЕТЪРА
не е избран LAZIALE - ФК ЛЕСТЪР СИТИ
не е избран ФК СТАРО СЕЛО 777 - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/
не е избран ФК ФРЕШ - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - КОПАКАБАНА
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА
не е избран CERATIZIT - EAGLES

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран CERATIZIT - ФК СТАРО СЕЛО 777
не е избран EAGLES - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ФК ГИПСОСТРОЙ-08
не е избран КОПАКАБАНА - ФК ФРЕШ
не е избран MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - LAZIALE
не е избран ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ФК СТЕФ
не е избран ВАС ЕТЪРА - 2+2
не е избран ПРИЯТЕЛИ - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК СТАРО СЕЛО 777 - ПРИЯТЕЛИ
не е избран БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ВАС ЕТЪРА
не е избран 2+2 - ФК ЛЕСТЪР СИТИ
не е избран ФК СТЕФ - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"
не е избран LAZIALE - КОПАКАБАНА
не е избран ФК ФРЕШ - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - EAGLES
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - CERATIZIT

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ФК СТАРО СЕЛО 777
не е избран CERATIZIT - ФК ГИПСОСТРОЙ-08
не е избран EAGLES - ФК ФРЕШ
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - LAZIALE
не е избран КОПАКАБАНА - ФК СТЕФ
не е избран MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - 2+2
не е избран ФК ЛЕСТЪР СИТИ - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/
не е избран ВАС ЕТЪРА - ПРИЯТЕЛИ

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК СТАРО СЕЛО 777 - ВАС ЕТЪРА
не е избран ПРИЯТЕЛИ - ФК ЛЕСТЪР СИТИ
не е избран БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"
не е избран 2+2 - КОПАКАБАНА
не е избран ФК СТЕФ - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА
не е избран LAZIALE - EAGLES
не е избран ФК ФРЕШ - CERATIZIT
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ФК СТАРО СЕЛО 777
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ФК ФРЕШ
не е избран CERATIZIT - LAZIALE
не е избран EAGLES - ФК СТЕФ
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - 2+2
не е избран КОПАКАБАНА - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/
не е избран MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ПРИЯТЕЛИ
не е избран ФК ЛЕСТЪР СИТИ - ВАС ЕТЪРА

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК СТАРО СЕЛО 777 - ФК ЛЕСТЪР СИТИ
не е избран ВАС ЕТЪРА - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"
не е избран ПРИЯТЕЛИ - КОПАКАБАНА
не е избран БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА
не е избран 2+2 - EAGLES
не е избран ФК СТЕФ - CERATIZIT
не е избран LAZIALE - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/
не е избран ФК ФРЕШ - ФК ГИПСОСТРОЙ-08

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК ФРЕШ - ФК СТАРО СЕЛО 777
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - LAZIALE
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ФК СТЕФ
не е избран CERATIZIT - 2+2
не е избран EAGLES - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ПРИЯТЕЛИ
не е избран КОПАКАБАНА - ВАС ЕТЪРА
не е избран MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ФК ЛЕСТЪР СИТИ

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК СТАРО СЕЛО 777 - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"
не е избран ФК ЛЕСТЪР СИТИ - КОПАКАБАНА
не е избран ВАС ЕТЪРА - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА
не е избран ПРИЯТЕЛИ - EAGLES
не е избран БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - CERATIZIT
не е избран 2+2 - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/
не е избран ФК СТЕФ - ФК ГИПСОСТРОЙ-08
не е избран LAZIALE - ФК ФРЕШ

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран LAZIALE - ФК СТАРО СЕЛО 777
не е избран ФК ФРЕШ - ФК СТЕФ
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - 2+2
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/
не е избран CERATIZIT - ПРИЯТЕЛИ
не е избран EAGLES - ВАС ЕТЪРА
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - ФК ЛЕСТЪР СИТИ
не е избран КОПАКАБАНА - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК СТАРО СЕЛО 777 - КОПАКАБАНА
не е избран MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА
не е избран ФК ЛЕСТЪР СИТИ - EAGLES
не е избран ВАС ЕТЪРА - CERATIZIT
не е избран ПРИЯТЕЛИ - ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/
не е избран БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - ФК ГИПСОСТРОЙ-08
не е избран 2+2 - ФК ФРЕШ
не е избран ФК СТЕФ - LAZIALE

30 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК СТЕФ - ФК СТАРО СЕЛО 777
не е избран LAZIALE - 2+2
не е избран ФК ФРЕШ - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/
не е избран ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - ПРИЯТЕЛИ
не е избран ПАЛАУЗОВО /ИНТЕРПАУЪР/ - ВАС ЕТЪРА
не е избран CERATIZIT - ФК ЛЕСТЪР СИТИ
не е избран EAGLES - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН"
не е избран ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - КОПАКАБАНА

класиране