ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА, ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2016 00:00 не е избран Лъвчета - Локомотив София отложен
03-09-2016 00:00 не е избран Септември София - Левски София Б отложен
03-09-2016 00:00 не е избран Левски София - Славия отложен
03-09-2016 00:00 не е избран ДИТ 1 - ДИТ 2 отложен
03-09-2016 09:00 не е избран Национал 2010 А - Олимпия 1 - 2
03-09-2016 10:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Национал 2010 Б 1 - 5
03-09-2016 11:00 не е избран Академик - БАЛКАН 7 - 0
03-09-2016 12:00 не е избран Сердика - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 13 - 0
03-09-2016 13:00 не е избран Левски София А - Витоша Б -

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2016 00:00 не е избран Национал 2010 Б - Академик -
10-09-2016 10:00 не е избран Национал 2010 А - ЦАРСКО СЕЛО -
10-09-2016 11:00 не е избран БАЛКАН - Сердика -
10-09-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Левски София -
10-09-2016 13:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Лъвчета -
10-09-2016 14:00 не е избран Славия - ДИТ 1 -
10-09-2016 15:00 не е избран Левски София Б - Левски София А -
10-09-2016 16:00 не е избран Олимпия - ДИТ 2 -
10-09-2016 17:00 не е избран Локомотив София - Септември София -

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 00:00 не е избран Лъвчета - БАЛКАН -
13-09-2016 00:00 не е избран Септември София - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
13-09-2016 00:00 не е избран Левски София - Левски София Б -
13-09-2016 11:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Олимпия отложен
13-09-2016 12:00 не е избран Левски София А - Локомотив София -
13-09-2016 13:00 не е избран ДИТ 1 - Витоша Б -
13-09-2016 14:00 не е избран ДИТ 2 - Славия отложен
13-09-2016 15:00 не е избран Сердика - Национал 2010 Б -
13-09-2016 16:00 не е избран Академик - Национал 2010 А -

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2016 00:00 не е избран Левски София Б - ДИТ 1 -
17-09-2016 09:00 не е избран Национал 2010 Б - Лъвчета -
17-09-2016 10:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Академик 9 - 0
17-09-2016 11:00 не е избран Национал 2010 А - Сердика 8 - 0
17-09-2016 12:00 не е избран БАЛКАН - Септември София -
17-09-2016 13:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Левски София А 0 - 7
17-09-2016 14:00 не е избран Витоша Б - ДИТ 2 5 - 0
17-09-2016 15:00 не е избран Локомотив София - Левски София -
17-09-2016 16:00 не е избран Олимпия - Славия 1 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 10:00 не е избран Левски София - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
13-09-2016 12:00 не е избран Левски София А - БАЛКАН -
22-09-2016 00:00 не е избран Сердика - ЦАРСКО СЕЛО -
22-09-2016 09:00 не е избран Славия - Витоша Б -
22-09-2016 11:00 не е избран ДИТ 1 - Локомотив София -
22-09-2016 12:00 не е избран Академик - Олимпия -
22-09-2016 13:00 не е избран Септември София - Национал 2010 Б -
22-09-2016 14:00 не е избран Лъвчета - Национал 2010 А -
22-09-2016 15:00 не е избран ДИТ 2 - Левски София Б -

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2016 00:00 не е избран Олимпия - Витоша Б -
24-09-2016 09:00 не е избран Национал 2010 Б - Левски София А -
24-09-2016 10:00 не е избран Национал 2010 А - Септември София -
24-09-2016 11:00 не е избран Академик - Сердика -
24-09-2016 12:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - ДИТ 1 -
24-09-2016 13:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Лъвчета -
24-09-2016 14:00 не е избран Левски София Б - Славия -
24-09-2016 15:00 не е избран БАЛКАН - Левски София -
24-09-2016 16:00 не е избран Локомотив София - ДИТ 2 -

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2016 09:00 не е избран Лъвчета - Академик -
01-10-2016 10:00 не е избран Левски София А - Национал 2010 А -
01-10-2016 11:00 не е избран Левски София - Национал 2010 Б -
01-10-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Левски София Б -
01-10-2016 13:00 не е избран ДИТ 2 - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
01-10-2016 14:00 не е избран Славия - Локомотив София -
01-10-2016 15:00 не е избран ДИТ 1 - БАЛКАН -
01-10-2016 16:00 не е избран Септември София - ЦАРСКО СЕЛО -
01-10-2016 17:00 не е избран Сердика - Олимпия -

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2016 09:00 не е избран Олимпия - Левски София Б 1 - 1
08-10-2016 10:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Левски София А 2 - 0
08-10-2016 11:00 не е избран Сердика - Лъвчета 2 - 0
08-10-2016 12:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Славия 5 - 2
08-10-2016 13:00 не е избран Локомотив София - Витоша Б 3 - 0
08-10-2016 14:00 не е избран Национал 2010 Б - ДИТ 1 8 - 3
08-10-2016 15:00 не е избран Национал 2010 А - Левски София 1 - 1
08-10-2016 16:00 не е избран Академик - Септември София 2 - 1
08-10-2016 17:00 не е избран БАЛКАН - ДИТ 2 8 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2016 10:00 не е избран Левски София Б - Локомотив София 1 - 1
15-10-2016 11:00 не е избран Септември София - Сердика 4 - 3
15-10-2016 12:00 не е избран Витоша Б - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 5 - 2
15-10-2016 13:00 не е избран Лъвчета - Олимпия 5 - 2
15-10-2016 14:00 не е избран ДИТ 1 - Национал 2010 А 0 - 6
15-10-2016 15:00 не е избран ДИТ 2 - Национал 2010 Б 0 - 10
15-10-2016 16:00 не е избран Левски София А - Академик 2 - 3
15-10-2016 17:00 не е избран Славия - БАЛКАН 2 - 2
16-10-2016 10:00 не е избран Левски София - ЦАРСКО СЕЛО 3 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-10-2016 09:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - ДИТ 1 2 - 0
22-10-2016 10:00 не е избран Национал 2010 А - ДИТ 2 4 - 2
22-10-2016 11:00 не е избран Национал 2010 Б - Славия 7 - 0
22-10-2016 12:00 не е избран Сердика - Левски София А 2 - 0
22-10-2016 13:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Левски София Б 0 - 3
22-10-2016 14:00 не е избран БАЛКАН - Витоша Б 2 - 0
22-10-2016 15:00 не е избран Академик - Левски София 1 - 3
22-10-2016 16:00 не е избран Олимпия - Локомотив София 0 - 2
22-10-2016 17:00 не е избран Лъвчета - Септември София 3 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2016 09:00 не е избран ДИТ 2 - ЦАРСКО СЕЛО 0 - 15
29-10-2016 10:00 не е избран ДИТ 1 - Академик 1 - 4
29-10-2016 11:00 не е избран Локомотив София - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 6 - 1
29-10-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Национал 2010 Б 2 - 0
29-10-2016 13:00 не е избран Славия - Национал 2010 А 6 - 0
29-10-2016 14:00 не е избран Левски София А - Лъвчета 3 - 1
29-10-2016 15:00 не е избран Септември София - Олимпия 2 - 2
29-10-2016 16:00 не е избран Левски София Б - БАЛКАН 0 - 2
29-10-2016 17:00 не е избран Левски София - Сердика 2 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 00:00 не е избран Олимпия - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ отложен
01-11-2016 00:00 не е избран Академик - ДИТ 2 отложен
01-11-2016 09:00 не е избран Сердика - ДИТ 1 3 - 1
01-11-2016 10:00 не е избран БАЛКАН - Локомотив София 0 - 1
01-11-2016 11:00 не е избран Национал 2010 А - Витоша Б 0 - 2
01-11-2016 12:00 не е избран Национал 2010 Б - Левски София Б -
01-11-2016 13:00 не е избран Лъвчета - Левски София -
01-11-2016 14:00 не е избран Септември София - Левски София А -
01-11-2016 17:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Славия -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-11-2016 09:00 не е избран Витоша Б - ЦАРСКО СЕЛО -
05-11-2016 10:00 не е избран ДИТ 1 - Лъвчета 1 - 6
05-11-2016 11:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - БАЛКАН 1 - 5
05-11-2016 12:00 не е избран ДИТ 2 - Сердика 1 - 5
05-11-2016 13:00 не е избран Левски София - Септември София 7 - 2
05-11-2016 14:00 не е избран Левски София Б - Национал 2010 А 0 - 1
05-11-2016 15:00 не е избран Локомотив София - Национал 2010 Б 2 - 2
05-11-2016 16:00 не е избран Славия - Академик 1 - 1
05-11-2016 17:00 не е избран Левски София А - Олимпия 0 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2016 09:00 не е избран Лъвчета - ДИТ 2 3 - 2
12-11-2016 10:00 не е избран Септември София - ДИТ 1 3 - 4
12-11-2016 11:00 не е избран Академик - Витоша Б 4 - 2
12-11-2016 12:00 не е избран Национал 2010 Б - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 1 - 2
12-11-2016 14:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Левски София Б 1 - 0
12-11-2016 15:00 не е избран Левски София А - Левски София 0 - 4
12-11-2016 16:00 не е избран Олимпия - БАЛКАН 2 - 2
12-11-2016 17:00 не е избран Сердика - Славия 5 - 2
13-11-2016 09:00 не е избран Национал 2010 А - Локомотив София 3 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2016 09:00 не е избран Локомотив София - ЦАРСКО СЕЛО 0 - 0
19-11-2016 10:00 не е избран Левски София - Олимпия 3 - 1
19-11-2016 11:00 не е избран ДИТ 1 - Левски София А 2 - 2
19-11-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Сердика 1 - 3
19-11-2016 13:00 не е избран ДИТ 2 - Септември София 4 - 4
19-11-2016 14:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Национал 2010 А 1 - 6
19-11-2016 15:00 не е избран Левски София Б - Академик 2 - 6
19-11-2016 16:00 не е избран Славия - Лъвчета 4 - 2
19-11-2016 17:00 не е избран БАЛКАН - Национал 2010 Б 1 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2016 17:00 не е избран Левски София А - ДИТ 2 2 - 2
26-11-2016 09:00 не е избран Септември София - Славия 2 - 1
26-11-2016 10:00 не е избран Академик - Локомотив София 2 - 3
26-11-2016 12:00 не е избран Олимпия - Национал 2010 Б 0 - 0
26-11-2016 13:00 не е избран Национал 2010 А - БАЛКАН 0 - 3
26-11-2016 14:00 не е избран Левски София - ДИТ 1 3 - 0
26-11-2016 15:00 не е избран Сердика - Левски София Б 4 - 1
26-11-2016 16:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 5 - 1
26-11-2016 17:00 не е избран Лъвчета - Витоша Б 3 - 4

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2016 09:00 не е избран Витоша Б - Септември София 1 - 2
03-12-2016 10:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Академик 1 - 9
03-12-2016 11:00 не е избран Локомотив София - Сердика 0 - 3
03-12-2016 12:00 не е избран Славия - Левски София А 5 - 1
03-12-2016 13:00 не е избран БАЛКАН - ЦАРСКО СЕЛО 0 - 6
03-12-2016 14:00 не е избран Левски София Б - Лъвчета 0 - 3
03-12-2016 15:00 не е избран ДИТ 2 - Левски София 0 - 4
03-12-2016 16:00 не е избран ДИТ 1 - Олимпия 3 - 4
03-12-2016 17:00 не е избран Национал 2010 Б - Национал 2010 А -

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-03-2017 09:00 не е избран Олимпия - Национал 2010 А 4 - 1
04-03-2017 10:00 не е избран Национал 2010 Б - ЦАРСКО СЕЛО 1 - 3
04-03-2017 11:00 не е избран БАЛКАН - Академик 3 - 2
04-03-2017 12:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Сердика 0 - 5
04-03-2017 13:00 не е избран Славия - Левски София 1 - 2
04-03-2017 14:00 не е избран Витоша Б - Левски София А 1 - 0
04-03-2017 15:00 не е избран Левски София Б - Септември София -
04-03-2017 16:00 не е избран Локомотив София - Лъвчета 4 - 4
04-03-2017 17:00 не е избран ДИТ 2 - ДИТ 1 отложен

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Левски София А - Левски София Б
11-03-2017 09:00 не е избран Сердика - БАЛКАН 0 - 3
11-03-2017 10:00 не е избран Левски София - Витоша Б -
11-03-2017 11:00 не е избран Лъвчета - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 6 - 0
11-03-2017 13:00 не е избран ДИТ 1 - Славия 1 - 5
11-03-2017 14:00 не е избран Септември София - Локомотив София 1 - 4
11-03-2017 15:00 не е избран Академик - Национал 2010 Б -
11-03-2017 16:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Национал 2010 А 5 - 0
11-03-2017 17:00 не е избран ДИТ 2 - Олимпия 2 - 0

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Левски София Б - Левски София
не е избран Национал 2010 А - Академик
18-03-2017 09:00 не е избран Локомотив София - Левски София А -
18-03-2017 12:00 не е избран БАЛКАН - Лъвчета -
18-03-2017 13:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Септември София -
18-03-2017 14:00 не е избран Витоша Б - ДИТ 1 -
18-03-2017 15:00 не е избран Олимпия - ЦАРСКО СЕЛО -
18-03-2017 16:00 не е избран Славия - ДИТ 2 -
18-03-2017 17:00 не е избран Национал 2010 Б - Сердика -

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2017 09:00 не е избран Септември София - БАЛКАН 2 - 4
25-03-2017 10:00 не е избран Левски София А - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 3 - 1
25-03-2017 11:00 не е избран ДИТ 2 - Витоша Б 5 - 3
25-03-2017 12:00 не е избран Академик - ЦАРСКО СЕЛО 0 - 3
25-03-2017 13:00 не е избран Сердика - Национал 2010 А 3 - 1
25-03-2017 14:00 не е избран Славия - Олимпия 2 - 1
25-03-2017 15:00 не е избран Лъвчета - Национал 2010 Б 2 - 0
25-03-2017 16:00 не е избран Левски София - Локомотив София 2 - 2
25-03-2017 17:00 не е избран ДИТ 1 - Левски София Б 2 - 1

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2017 09:00 не е избран БАЛКАН - Левски София А 4 - 4
01-04-2017 10:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Сердика -
01-04-2017 11:00 не е избран Локомотив София - ДИТ 1 3 - 0
01-04-2017 12:00 не е избран Национал 2010 Б - Септември София 2 - 4
01-04-2017 13:00 не е избран Национал 2010 А - Лъвчета 0 - 4
01-04-2017 14:00 не е избран Левски София Б - ДИТ 2 -
01-04-2017 15:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Левски София 1 - 8
01-04-2017 16:00 не е избран Витоша Б - Славия 3 - 7
01-04-2017 17:00 не е избран Олимпия - Академик -

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2017 09:00 не е избран Левски София - БАЛКАН -
08-04-2017 10:00 не е избран ДИТ 2 - Локомотив София -
08-04-2017 11:00 не е избран Славия - Левски София Б -
08-04-2017 12:00 не е избран Витоша Б - Олимпия -
08-04-2017 13:00 не е избран ДИТ 1 - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ -
08-04-2017 14:00 не е избран Левски София А - Национал 2010 Б -
08-04-2017 15:00 не е избран Септември София - Национал 2010 А -
08-04-2017 16:00 не е избран Лъвчета - ЦАРСКО СЕЛО -
08-04-2017 17:00 не е избран Сердика - Академик -

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-04-2017 00:00 не е избран Академик - Лъвчета -
12-04-2017 00:00 не е избран Национал 2010 А - Левски София А -
12-04-2017 00:00 не е избран Национал 2010 Б - Левски София -
12-04-2017 00:00 не е избран Левски София Б - Витоша Б -
12-04-2017 00:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - ДИТ 2 -
12-04-2017 00:00 не е избран Локомотив София - Славия -
12-04-2017 00:00 не е избран БАЛКАН - ДИТ 1 -
12-04-2017 00:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Септември София -
12-04-2017 00:00 не е избран Олимпия - Сердика -

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2017 09:00 не е избран Лъвчета - Сердика 2 - 4
22-04-2017 10:00 не е избран ДИТ 2 - БАЛКАН 0 - 1
22-04-2017 11:00 не е избран Славия - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 5 - 1
22-04-2017 12:00 не е избран Витоша Б - Локомотив София 1 - 5
22-04-2017 13:00 не е избран ДИТ 1 - Национал 2010 Б 6 - 6
22-04-2017 14:00 не е избран Левски София А - ЦАРСКО СЕЛО 0 - 5
22-04-2017 15:00 не е избран Септември София - Академик 0 - 9
22-04-2017 16:00 не е избран Левски София - Национал 2010 А 4 - 0
22-04-2017 17:00 не е избран Левски София Б - Олимпия 0 - 2

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Локомотив София - Левски София Б
не е избран Сердика - Септември София
не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Витоша Б
не е избран Олимпия - Лъвчета
не е избран Национал 2010 А - ДИТ 1
не е избран Национал 2010 Б - ДИТ 2
не е избран Академик - Левски София А
не е избран БАЛКАН - Славия
не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Левски София

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Локомотив София - Олимпия
не е избран Септември София - Лъвчета
не е избран ДИТ 1 - ЦАРСКО СЕЛО
не е избран ДИТ 2 - Национал 2010 А
не е избран Славия - Национал 2010 Б
не е избран Левски София А - Сердика
не е избран Левски София Б - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ
не е избран Витоша Б - БАЛКАН
не е избран Левски София - Академик

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ЦАРСКО СЕЛО - ДИТ 2
не е избран Академик - ДИТ 1
не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Локомотив София
не е избран Национал 2010 Б - Витоша Б
не е избран Национал 2010 А - Славия
не е избран Лъвчета - Левски София А
не е избран Олимпия - Септември София
не е избран БАЛКАН - Левски София Б
не е избран Сердика - Левски София

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Олимпия
не е избран ДИТ 2 - Академик
не е избран ДИТ 1 - Сердика
не е избран Локомотив София - БАЛКАН
не е избран Витоша Б - Национал 2010 А
не е избран Левски София Б - Национал 2010 Б
не е избран Левски София - Лъвчета
не е избран Левски София А - Септември София
не е избран Славия - ЦАРСКО СЕЛО

30 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Национал 2010 А - Левски София Б
не е избран Национал 2010 Б - Локомотив София
не е избран Академик - Славия
не е избран Олимпия - Левски София А
не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Витоша Б
не е избран Лъвчета - ДИТ 1
не е избран БАЛКАН - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ
не е избран Сердика - ДИТ 2
не е избран Септември София - Левски София

31 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ДИТ 2 - Лъвчета
не е избран ДИТ 1 - Септември София
не е избран Витоша Б - Академик
не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Национал 2010 Б
не е избран Левски София Б - ЦАРСКО СЕЛО
не е избран Левски София - Левски София А
не е избран БАЛКАН - Олимпия
не е избран Славия - Сердика
не е избран Локомотив София - Национал 2010 А

32 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Локомотив София
не е избран Олимпия - Левски София
не е избран Левски София А - ДИТ 1
не е избран Сердика - Витоша Б
не е избран Септември София - ДИТ 2
не е избран Национал 2010 А - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ
не е избран Академик - Левски София Б
не е избран Лъвчета - Славия
не е избран Национал 2010 Б - БАЛКАН

33 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ДИТ 2 - Левски София А
не е избран Славия - Септември София
не е избран Локомотив София - Академик
не е избран Национал 2010 Б - Олимпия
не е избран БАЛКАН - Национал 2010 А
не е избран ДИТ 1 - Левски София
не е избран Левски София Б - Сердика
не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - ЦАРСКО СЕЛО
не е избран Витоша Б - Лъвчета

34 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Септември София - Витоша Б
не е избран Академик - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ
не е избран Сердика - Локомотив София
не е избран Левски София А - Славия
не е избран ЦАРСКО СЕЛО - БАЛКАН
не е избран Лъвчета - Левски София Б
не е избран Левски София - ДИТ 2
не е избран Олимпия - ДИТ 1
не е избран Национал 2010 А - Национал 2010 Б

класиране

не се изчислява класиране за тази група