., CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2016 20:45 не е избран FC ING - Оптиксорс 3 - 2
30-08-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - ДМ БЪЛГАРИЯ 13 - 6
30-08-2016 21:45 не е избран Шенкер - formpoint 4 - 1
02-09-2016 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - UNILEVER ICE CREAM 3 - 1
02-09-2016 19:45 не е избран SSV - Bristol Rovers Bulgaria 15 - 2
02-09-2016 20:45 не е избран Skypharm - Quehenberger Logistics 7 - 7
20-09-2016 21:45 не е избран Sushi Shef - Класик Груп 14 - 1
21-10-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Вършец 6 - 2
13-02-2017 18:45 не е избран Most Wanted - Ойрошпед 9 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Sushi Shef 4 - 8
13-09-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 5 - 6
13-09-2016 19:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - SSV 3 - 4
13-09-2016 19:45 не е избран formpoint - ТЕМИДА 1 - 8
13-09-2016 20:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Skypharm 5 - 3
13-09-2016 20:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Шенкер 2 - 6
14-09-2016 22:30 не е избран FC ING - Рапидо Куриери 6 - 4
16-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - Most Wanted 0 - 5
24-02-2017 18:45 не е избран Ойрошпед - ORBICO BULGARIA 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 4 - 1
27-09-2016 18:45 не е избран Шенкер - FC ING 2 - 5
27-09-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - Bristol Rovers Bulgaria 12 - 5
27-09-2016 19:45 не е избран SSV - Ойрошпед 8 - 1
27-09-2016 20:45 не е избран Skypharm - UNILEVER ICE CREAM 8 - 6
27-09-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Оптиксорс 5 - 2
27-09-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 3
28-09-2016 21:45 не е избран Most Wanted - formpoint 9 - 5
28-09-2016 22:00 не е избран Класик Груп - Quehenberger Logistics 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - Quehenberger Logistics 3 - 3
04-10-2016 20:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Sushi Shef 5 - 10
04-10-2016 20:45 не е избран Ойрошпед - Skypharm 2 - 4
04-10-2016 20:45 не е избран formpoint - ORBICO BULGARIA 0 - 5
04-10-2016 21:45 не е избран FC ING - ТЕМИДА 6 - 3
04-10-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Шенкер 3 - 5
05-10-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Класик Груп 5 - 2
09-11-2016 00:00 не е избран Вършец - SSV 0 - 5
23-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Most Wanted 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2016 18:45 не е избран Most Wanted - FC ING 6 - 6
11-10-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Bristol Rovers Bulgaria 3 - 3
12-10-2016 18:30 не е избран Шенкер - Оптиксорс 8 - 1
12-10-2016 19:45 не е избран SSV - formpoint 8 - 1
12-10-2016 20:45 не е избран Skypharm - Вършец 9 - 1
12-10-2016 20:45 не е избран ТЕМИДА - Рапидо Куриери 2 - 5
12-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0
04-11-2016 00:00 не е избран Sushi Shef - Ойрошпед 5 - 0
09-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - UNILEVER ICE CREAM 4 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2016 20:45 не е избран Оптиксорс - Bristol Rovers Bulgaria 6 - 1
18-10-2016 20:45 не е избран formpoint - Skypharm 4 - 7
18-10-2016 20:45 не е избран FC ING - ORBICO BULGARIA 5 - 1
18-10-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - SSV 3 - 14
19-10-2016 19:45 не е избран Вършец - Sushi Shef 0 - 5
19-10-2016 19:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 4 - 5
19-10-2016 20:45 не е избран Шенкер - ТЕМИДА 1 - 3
19-10-2016 21:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Quehenberger Logistics 2 - 6
19-10-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Most Wanted 4 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2016 21:45 не е избран Skypharm - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0
26-10-2016 18:30 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - UNILEVER ICE CREAM 5 - 10
26-10-2016 19:45 не е избран Класик Груп - Вършец 5 - 0
28-10-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 9 - 3
28-10-2016 18:45 не е избран Sushi Shef - formpoint 14 - 3
28-10-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Ойрошпед 9 - 2
28-10-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 5 - 0
24-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Most Wanted - Шенкер 1 - 3
13-02-2017 19:45 не е избран SSV - FC ING 6 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 00:00 не е избран Вършец - Quehenberger Logistics 0 - 5
01-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Sushi Shef 0 - 5
01-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Оптиксорс - UNILEVER ICE CREAM 4 - 4
01-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 FC ING - Skypharm 8 - 2
02-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM formpoint - Класик Груп 6 - 2
02-11-2016 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ойрошпед - Bristol Rovers Bulgaria 0 - 5
02-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - SSV 3 - 8
02-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - ORBICO BULGARIA 4 - 3
04-11-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Most Wanted 9 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ТЕМИДА 0 - 5
08-11-2016 00:00 не е избран Класик Груп - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0
08-11-2016 18:45 не е избран Most Wanted - Оптиксорс 5 - 5
08-11-2016 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Ойрошпед 7 - 4
08-11-2016 19:45 не е избран SSV - Шенкер 5 - 2
08-11-2016 21:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - Вършец 4 - 5
09-11-2016 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Sushi Shef - FC ING 5 - 3
09-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - Рапидо Куриери 2 - 6
24-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Quehenberger Logistics - formpoint 9 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Quehenberger Logistics 0 - 5
15-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Ойрошпед 2 - 1
15-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 ТЕМИДА - SSV 4 - 5
15-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ING - Класик Груп 21 - 8
15-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Most Wanted - ORBICO BULGARIA 4 - 8
15-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - UNILEVER ICE CREAM 6 - 7
15-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Шенкер - Skypharm 5 - 5
15-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Рапидо Куриери - Sushi Shef 2 - 8
15-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM formpoint - Bristol Rovers Bulgaria 2 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2016 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0
22-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Оптиксорс 8 - 3
22-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Quehenberger Logistics - FC ING 3 - 10
22-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ойрошпед - Вършец 3 - 4
22-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - Most Wanted 9 - 1
22-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Skypharm - ТЕМИДА 1 - 3
23-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - formpoint 2 - 1
23-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sushi Shef - Шенкер 3 - 3
13-02-2017 00:00 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5
01-02-2017 00:00 не е избран formpoint - Ойрошпед 0 - 5
09-02-2017 18:45 не е избран FC ING - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0
09-02-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Sushi Shef 4 - 9
09-02-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Вършец 0 - 5
09-02-2017 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - SSV 3 - 7
09-02-2017 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Quehenberger Logistics 0 - 5
09-02-2017 20:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 5 - 0
09-02-2017 20:45 не е избран Most Wanted - Skypharm 1 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bristol Rovers Bulgaria - Рапидо Куриери 5 - 0
05-12-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Вършец - formpoint 10 - 4
07-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - Most Wanted 6 - 1
08-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Skypharm - ORBICO BULGARIA 2 - 3
09-12-2016 00:00 не е избран Ойрошпед - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0
09-12-2016 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - FC ING 5 - 10
28-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 3 - 10
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0
02-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Quehenberger Logistics - Шенкер 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-12-2016 20:45 не е избран SSV - Skypharm 6 - 4
14-12-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - UNILEVER ICE CREAM 0 - 5
14-12-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Quehenberger Logistics 5 - 4
14-12-2016 21:45 не е избран Most Wanted - Класик Груп 5 - 0
15-12-2016 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Вършец 0 - 5
15-12-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Sushi Shef 4 - 2
01-02-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - formpoint 5 - 0
13-02-2017 18:45 не е избран Шенкер - Bristol Rovers Bulgaria 0 - 5
28-02-2017 18:45 не е избран FC ING - Ойрошпед 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-02-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - Рапидо Куриери 5 - 0
15-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - SSV 9 - 1
15-02-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Skypharm - Оптиксорс 7 - 4
16-02-2017 00:00 не е избран formpoint - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0
16-02-2017 18:45 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ТЕМИДА 2 - 4
16-02-2017 18:45 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Шенкер 9 - 1
16-02-2017 19:45 не е избран Вършец - FC ING 3 - 2
16-02-2017 19:45 не е избран Quehenberger Logistics - Most Wanted 2 - 6
05-03-2017 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - ORBICO BULGARIA 4 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2016 19:45 не е избран SSV - Класик Груп 5 - 1
22-01-2017 18:45 не е избран Шенкер - Ойрошпед -
21-02-2017 00:00 не е избран Рапидо Куриери - Вършец 0 - 5
21-02-2017 00:00 не е избран FC ING - formpoint 5 - 0
21-02-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Skypharm - Sushi Shef 3 - 10
22-02-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0
22-02-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBICO BULGARIA - Quehenberger Logistics 1 - 2
22-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - UNILEVER ICE CREAM 2 - 3
24-02-2017 19:45 не е избран Most Wanted - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-02-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0
28-02-2017 00:00 не е избран formpoint - Рапидо Куриери 0 - 5
28-02-2017 00:00 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - FC ING 0 - 5
28-02-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Quehenberger Logistics - SSV 6 - 10
28-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Шенкер 3 - 3*
02-03-2017 00:00 не е избран Ойрошпед - ТЕМИДА 0 - 5
02-03-2017 00:00 не е избран Bristol Rovers Bulgaria - ORBICO BULGARIA 0 - 5
02-03-2017 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Most Wanted 5 - 0
02-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - Skypharm 2 - 6

класиране

отборМГТ
1.Sushi Shef17130:3946
2.SSV17123:5045
3.FC ING17112:5043
4.ТЕМИДА1787:5336
5.ORBICO BULGARIA1768:4036
6.Quehenberger Logistics1783:6330
7.UNILEVER ICE CREAM1782:6828
8.Skypharm1777:7326
9.Шенкер1652:5424
10.Most Wanted1771:6823
11.Вършец1750:6722
12.Bristol Rovers Bulgaria1756:7722
13.Рапидо Куриери1750:7718
14.Класик Груп1753:9918
15.Оптиксорс1750:7715
16.Ойрошпед1636:739
17.formpoint1739:1026
18.ДМ БЪЛГАРИЯ1714:1030