., PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Massive 3 - 4
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2
30-08-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - Ilinden United 7 - 0
30-08-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Спортинг 0 - 5
30-08-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Mentor Resort 7 - 2
30-08-2016 20:45 не е избран Tom Taylor - Fibank 1 - 2
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0
09-09-2016 19:45 не е избран Лев Инс - DHL ФРЕЙТ 15 - 1
09-09-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - vitoshanews.com 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2
13-09-2016 21:45 не е избран Massive - ADIDAS 5 - 11
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9
14-09-2016 20:45 не е избран Спортинг - Изворна вода Бачково 0 - 5
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10
14-09-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 2 - 4
14-09-2016 21:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 5
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0
20-09-2016 19:45 не е избран Mentor Resort - Tom Taylor 5 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8
27-09-2016 19:45 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 9 - 3
27-09-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - vitoshanews.com 1 - 0
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4
27-09-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Fibank 5 - 1
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0
28-09-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 0 - 5
28-10-2016 20:45 не е избран Tom Taylor - Спортинг 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2016 19:45 не е избран Ilinden United - Tom Taylor 6 - 3
07-10-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ДСК Банка 5 - 0
07-10-2016 18:45 не е избран Massive - Fibank 1 - 6
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5
07-10-2016 18:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Milky Group Bio 2 - 10
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4
07-10-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Изворна вода Бачково 5 - 5
21-10-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - ADIDAS 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Easy TV Net 4 - 7
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7
11-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 7 - 2
11-10-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Massive 5 - 4
11-10-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - vitoshanews.com 11 - 4
11-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Спортинг 9 - 4
12-10-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - DHL ФРЕЙТ 0 - 5
12-10-2016 19:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2016 19:45 не е избран Спортинг - Fibank 0 - 5
18-10-2016 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДСК Банка 5 - 0
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2
18-10-2016 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Изворна вода Бачково 7 - 6
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7
18-10-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - Tom Taylor 0 - 5
19-10-2016 18:45 не е избран Massive - Mentor Resort 5 - 0
12-12-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ilinden United - ADIDAS 6 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - DHL ФРЕЙТ 0 - 5
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3
25-10-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 9 - 3
25-10-2016 20:45 не е избран Fibank - Ilinden United 2 - 1
25-10-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Easy TV Net 13 - 5
26-10-2016 21:00 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 3
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0
26-10-2016 22:00 не е избран Mentor Resort - Спортинг 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ADIDAS 0 - 5
01-11-2016 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
01-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Tom Taylor 8 - 5
01-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4
02-11-2016 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ДСК Банка 5 - 0
02-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Mentor Resort 6 - 2
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2
22-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Massive - Спортинг 5 - 0
08-02-2017 20:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5
08-11-2016 00:00 не е избран Fibank - vitoshanews.com 5 - 0
08-11-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 6 - 13
08-11-2016 21:45 не е избран ADIDAS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
09-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 1
09-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Ilinden United 4 - 4
09-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Milky Group Bio - Massive 5 - 0
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5
15-12-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DHL ФРЕЙТ - Fibank 3 - 2
18-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Mentor Resort 0 - 5
18-11-2016 00:00 не е избран Milky Group Bio - ДСК Банка 5 - 0
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3
18-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Easy TV Net - Спортинг 5 - 0
18-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Massive - Ilinden United 2 - 13
18-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Tom Taylor 3 - 4
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5
08-02-2017 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ADIDAS 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Massive 0 - 5
22-11-2016 00:00 не е избран Спортинг - vitoshanews.com 5 - 0
22-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4
23-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mentor Resort - DHL ФРЕЙТ 5 - 13
23-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Easy TV Net 6 - 5
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2
08-02-2017 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 1 - 6
08-02-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - GOLD INS 1 - 7
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM DHL ФРЕЙТ - Спортинг 5 - 0
30-11-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 0 - 5
30-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Изворна вода Бачково 0 - 5
30-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 5 - 0
30-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - ADIDAS 0 - 5
13-02-2017 20:45 не е избран Massive - Easy TV Net 5 - 3
23-02-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0
02-03-2017 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Milky Group Bio - Tom Taylor 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
06-12-2016 00:00 не е избран Tom Taylor - ДСК Банка 5 - 0
06-12-2016 00:00 не е избран Easy TV Net - vitoshanews.com 5 - 0
06-12-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5
07-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1
07-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Изворна вода Бачково - Massive 5 - 0
13-02-2017 19:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0
13-12-2016 00:00 не е избран Massive - vitoshanews.com 5 - 0
13-12-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 7 - 3
13-12-2016 20:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Easy TV Net 6 - 1
13-12-2016 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 5 - 0
13-12-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - ADIDAS 2 - 6
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4
24-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Tom Taylor 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0
15-02-2017 00:00 не е избран ADIDAS - ДСК Банка 5 - 0
15-02-2017 00:00 не е избран Спортинг - КОМЕРЦ СОФИЯ 0 - 5
15-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - DHL ФРЕЙТ 0 - 5
15-02-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Fibank - Milky Group Bio 5 - 5
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7
15-02-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Massive 0 - 5
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5
22-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - vitoshanews.com 5 - 0
21-02-2017 00:00 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 5
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1
21-02-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Massive - DHL ФРЕЙТ 5 - 0
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0
22-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - ADIDAS 5 - 0
22-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Mentor Resort 8 - 2
22-02-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 КОМЕРЦ СОФИЯ - Ilinden United 4 - 6
28-02-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 1 - 7

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2017 00:00 не е избран ADIDAS - Tom Taylor 0 - 5
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5
28-02-2017 20:45 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково -
01-03-2017 00:00 не е избран Mentor Resort - ДСК Банка 5 - 0
01-03-2017 00:00 не е избран Спортинг - Milky Group Bio 0 - 5
01-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ilinden United - GOLD INS 2 - 5
02-03-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0
02-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DHL ФРЕЙТ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Лев Инс17119:3049
2.GOLD INS17102:3439
3.Milky Group Bio1779:3837
4.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1787:5537
5.Бат' Динко и Приятели1779:4036
6.Изворна вода Бачково1683:4132
7.Fibank1662:3032
8.Ilinden United1783:6032
9.ADIDAS1775:5331
10.Massive1754:6824
11.DHL ФРЕЙТ1757:7824
12.Easy TV Net1761:8919
13.КОМЕРЦ СОФИЯ1751:9315
14.Tom Taylor1745:8313
15.Спортинг1731:7313
16.Mentor Resort1733:8610
17.vitoshanews.com1716:816
18.ДСК Банка170:850