SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-08-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - McDonald's 5 - 2
27-08-2016 18:00 не е избран Наполи - Media United 1 - 6
27-08-2016 19:00 не е избран The "Mannschaft" - Орлите 5 - 0
27-08-2016 19:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 6 - 4
27-08-2016 20:00 не е избран Mat Star - Ultras Team 0 - 5
27-08-2016 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ШПОРИТЕ 5 - 7
07-09-2016 21:45 не е избран Santos - ФК Пекарни ванилия 0 - 5
01-10-2016 20:00 не е избран Белите София - АФК Софиянци 4 - 10

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2016 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Santos 5 - 0
09-09-2016 20:45 не е избран McDonald's - Орлите 5 - 0
10-09-2016 18:30 не е избран АФК Софиянци - Mat Star 5 - 0
10-09-2016 18:30 не е избран Media United - Белите София 3 - 6
10-09-2016 19:30 не е избран Бандата - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0
10-09-2016 19:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Торпедо-София 2 - 4
10-09-2016 20:30 не е избран ШПОРИТЕ - Наполи 5 - 0
09-12-2016 18:45 не е избран Ultras Team - The "Mannschaft" 8 - 17

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-09-2016 20:45 не е избран Santos - McDonald's 0 - 5
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1
17-09-2016 00:00 не е избран Белите София - ШПОРИТЕ 5 - 0
17-09-2016 19:30 не е избран Наполи - Бандата 5 - 0
17-09-2016 20:30 не е избран Mat Star - Media United 0 - 5
17-09-2016 21:30 не е избран Орлите - Ultras Team 0 - 5
05-11-2016 19:30 не е избран The "Mannschaft" - АФК Софиянци 2 - 5
19-11-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ФК Пекарни ванилия 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - FC BAUHAUS ARENA 7 - 6
30-09-2016 19:00 не е избран McDonald's - Ultras Team 7 - 11
01-10-2016 18:30 не е избран АФК Софиянци - Орлите 5 - 0
01-10-2016 18:30 не е избран Бандата - Белите София 0 - 5
01-10-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Наполи 7 - 4
01-10-2016 19:30 не е избран Media United - The "Mannschaft" 4 - 4
01-10-2016 19:30 не е избран Santos - Торпедо-София 11 - 6
01-10-2016 21:30 не е избран ШПОРИТЕ - Mat Star 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2016 20:00 не е избран Ultras Team - АФК Софиянци 3 - 15
07-10-2016 19:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 4 - 2
07-10-2016 21:45 не е избран Наполи - FC ALA GROUP 0 - 5
08-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - Бандата 5 - 0
08-10-2016 19:30 не е избран The "Mannschaft" - ШПОРИТЕ 9 - 4
08-10-2016 20:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Santos 8 - 10
08-10-2016 20:30 не е избран Орлите - Media United 0 - 5
10-10-2016 22:30 не е избран Белите София - ФК Пекарни ванилия 3 - 7

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2016 21:45 не е избран McDonald's - АФК Софиянци 0 - 5
14-10-2016 21:45 не е избран Media United - Ultras Team 6 - 4
14-10-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 3
15-10-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Орлите 5 - 0
15-10-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Mat Star 5 - 0
15-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 6 - 4
15-10-2016 20:30 не е избран Бандата - The "Mannschaft" 0 - 5
20-10-2016 22:30 не е избран Santos - Наполи 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2016 21:45 не е избран FC BAUHAUS ARENA - McDonald's 6 - 4
22-10-2016 00:00 не е избран Mat Star - FC ALA GROUP 0 - 5
22-10-2016 19:30 не е избран Наполи - Торпедо-София 1 - 3
22-10-2016 20:30 не е избран The "Mannschaft" - ФК Пекарни ванилия 8 - 7
22-10-2016 20:30 не е избран Белите София - Santos 11 - 9
22-10-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 7
22-10-2016 21:30 не е избран Орлите - Бандата 0 - 5
07-11-2016 00:00 не е избран Ultras Team - ШПОРИТЕ 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-10-2016 20:45 не е избран McDonald's - Media United 8 - 1
28-10-2016 21:30 не е избран FC ALA GROUP - The "Mannschaft" 2 - 5
29-10-2016 00:00 не е избран Бандата - Ultras Team 0 - 5
29-10-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Орлите 5 - 0
29-10-2016 00:00 не е избран Santos - Mat Star 5 - 0
29-10-2016 19:30 не е избран ШПОРИТЕ - АФК Софиянци 0 - 5
29-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - Белите София 3 - 2
29-10-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Наполи 5 - 9

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2016 00:00 не е избран АФК Софиянци - Бандата 5 - 0
04-11-2016 00:00 не е избран The "Mannschaft" - Santos 5 - 0
04-11-2016 00:00 не е избран Орлите - FC ALA GROUP 0 - 5
04-11-2016 00:00 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 5 - 0
05-11-2016 00:00 не е избран Ultras Team - ФК Пекарни ванилия 5 - 0
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7
05-11-2016 21:30 не е избран Белите София - FC BAUHAUS ARENA 4 - 2
11-11-2016 21:45 не е избран Наполи - McDonald's 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2016 00:00 не е избран McDonald's - ШПОРИТЕ 5 - 0
11-11-2016 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ultras Team 6 - 3
12-11-2016 00:00 не е избран Бандата - Media United 0 - 5
12-11-2016 00:00 не е избран Santos - Орлите 5 - 0
12-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - The "Mannschaft" 3 - 2
12-11-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - АФК Софиянци 0 - 5
12-11-2016 19:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Mat Star 11 - 1
12-11-2016 19:30 не е избран Наполи - Белите София 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 0
18-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Белите София - McDonald's 4 - 2
18-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 АФК Софиянци - FC ALA GROUP 3 - 3
19-11-2016 00:00 не е избран Орлите - Торпедо-София 0 - 5
19-11-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Бандата 5 - 0
19-11-2016 19:30 не е избран Mat Star - Наполи 3 - 7
19-11-2016 20:30 не е избран The "Mannschaft" - FC BAUHAUS ARENA 6 - 3
19-11-2016 21:30 не е избран Ultras Team - Santos 3 - 6

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2016 00:00 не е избран McDonald's - Бандата 5 - 0
25-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Media United 3 - 4
26-11-2016 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Орлите 5 - 0
26-11-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - ШПОРИТЕ 5 - 0
26-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Ultras Team 4 - 2
26-11-2016 19:30 не е избран Белите София - Mat Star *4 - 4
26-11-2016 21:30 не е избран Наполи - The "Mannschaft" 0 - 5
26-11-2016 21:30 не е избран Santos - АФК Софиянци *5 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - FC ALA GROUP 0 - 5
02-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Mat Star - McDonald's 3 - 8
03-12-2016 00:00 не е избран Орлите - Наполи 0 - 5
03-12-2016 00:00 не е избран Бандата - ФК Пекарни ванилия 0 - 5
03-12-2016 20:30 не е избран Ultras Team - FC BAUHAUS ARENA 5 - 2
03-12-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Торпедо-София 3 - 3*
07-01-2017 18:45 не е избран The "Mannschaft" - Белите София 5 - 0
07-02-2017 19:45 не е избран Media United - Santos 5 - 7

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2016 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - АФК Софиянци 0 - 5
29-10-2016 21:30 не е избран Mat Star - The "Mannschaft" 3 - 10
09-12-2016 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 5 - 0
09-12-2016 19:45 не е избран McDonald's - ФК Пекарни ванилия 5 - 0
10-12-2016 00:00 не е избран Santos - ШПОРИТЕ 5 - 0
10-12-2016 00:00 не е избран Белите София - Орлите 5 - 0
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0
07-02-2017 19:45 не е избран Наполи - Ultras Team 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Наполи 10 - 8
18-02-2017 00:00 не е избран Орлите - Mat Star 0 - 5
18-02-2017 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5
18-02-2017 00:00 не е избран Бандата - Santos 0 - 5
18-02-2017 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - FC ALA GROUP 0 - 5
18-02-2017 18:30 не е избран The "Mannschaft" - McDonald's 2 - 5
18-02-2017 18:30 не е избран Media United - FC BAUHAUS ARENA 9 - 1
18-02-2017 20:30 не е избран Ultras Team - Белите София 7 - 15

класиране

отборМГТ
1.Торпедо-София1568:3540
2.АФК Софиянци1588:3536
3.The "Mannschaft"1590:4434
4.FC ALA GROUP1565:3032
5.Media United 1570:4131
6.Белите София1576:5529
7.Santos1573:5828
8.McDonald's1568:4127
9.ФК Пекарни ванилия1548:4921
10.Ultras Team1571:8321
11.Наполи1545:6415
12.ШПОРИТЕ1531:5915
13.FC BAUHAUS ARENA1563:7812
14.Mat Star1525:827
15.Бандата1514:666
16.Орлите150:750