SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2016 17:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 3 - 5
27-08-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Еврофутбол 4 - 4*
27-08-2016 18:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 11 - 1
27-08-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2*
27-08-2016 21:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 3 - 0
07-09-2016 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4
09-09-2016 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - PMP Build Invest 2 - 7
10-09-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 3 - 5
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1
10-09-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - Валяците 5 - 6
10-09-2016 21:30 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 2 - 3
10-09-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Carpe Diem FC 10 - 3
10-09-2016 21:30 не е избран Cotton club - Цар Иван Асен II 7 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-09-2016 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 4
16-09-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 5 - 1
17-09-2016 18:30 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 9 - 3
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1
17-09-2016 20:30 не е избран Сердика - МАРАДОНА 2 - 4
17-09-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сантяго Бернабеу 3 - 0
07-02-2017 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Cotton club 4 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2016 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 6
30-09-2016 20:45 не е избран Cotton club - Валяците 2 - 3
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5
01-10-2016 19:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 7 - 4
01-10-2016 20:30 не е избран Еврофутбол - PMP Build Invest 0 - 5
01-10-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 13
01-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Carpe Diem FC 5 - 4
04-10-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 1 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-10-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 2 - 2
08-10-2016 18:30 не е избран Carpe Diem FC - Сантяго Бернабеу 7 - 5
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6
08-10-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 1
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0
08-10-2016 21:30 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 5 - 2
04-11-2016 21:45 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 6 - 6
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2016 20:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 5 - 0
14-10-2016 20:45 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 10
15-10-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 7 - 6
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5
19-10-2016 18:45 не е избран Еврофутбол - Тяло пречиш ми 2 - 5
07-11-2016 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6
30-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - PMP Build Invest 6 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9
21-10-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - АЯКС СОФИЯ 8 - 4
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6
22-10-2016 21:30 не е избран Актив комерс - Carpe Diem FC 7 - 2
22-10-2016 21:30 не е избран Сердика - Еврофутбол 3 - 2
25-10-2016 22:30 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 1 - 6
25-10-2016 22:30 не е избран PMP Build Invest - Цар Иван Асен II 2 - 2
24-02-2017 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 3 - 6
31-10-2016 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0
04-11-2016 22:30 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 3 - 4
08-11-2016 22:30 не е избран Сантяго Бернабеу - АЯКС СОФИЯ 4 - 2
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0
15-12-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - МАРАДОНА 0 - 5
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2
25-02-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-11-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5
05-11-2016 18:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 4 - 9
05-11-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 10 - 4
05-11-2016 20:30 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 3 - 2
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4
17-11-2016 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 5
23-11-2016 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 PMP Build Invest - Валяците 8 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3
11-11-2016 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 9 - 3
12-11-2016 20:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 2 - 6
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1
12-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 5
12-11-2016 21:30 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 8
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1
13-12-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - АЯКС СОФИЯ 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 2
18-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Витоша Бистрица - Cotton club 0 - 5
19-11-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 7
19-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 3 - 1
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7
07-01-2017 19:45 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 0
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10
25-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - Цар Иван Асен II 4 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Еврофутбол 5 - 0
25-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 5 - 0
25-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Валяците - Сердика 5 - 4
26-11-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 3 - 8
26-11-2016 20:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 2 - 9
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4
26-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - АЯКС СОФИЯ 9 - 3
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 0 - 5
02-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Валяците 1 - 4
03-12-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 3
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5
03-12-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3
15-12-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 9
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2016 00:00 не е избран Валяците - Витоша Бистрица 5 - 0
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5
10-12-2016 16:30 не е избран Сантяго Бернабеу - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 3
10-12-2016 16:30 не е избран Carpe Diem FC - АЯКС СОФИЯ 6 - 8
10-12-2016 19:30 не е избран Cotton club - Еврофутбол 5 - 0
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1
10-12-2016 20:30 не е избран PMP Build Invest - Сердика 0 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2016 19:30 не е избран Еврофутбол - Цар Иван Асен II 0 - 5
16-12-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 0 - 5
18-02-2017 00:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 0 - 5
18-02-2017 18:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 8 - 4
18-02-2017 19:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 2 - 7
18-02-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2
05-03-2017 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Тяло пречиш ми1570:3740
2.PMP Build Invest1456:1935
3.Валяците1568:5032
4.МФК "Булгари"1574:4230
5.Актив комерс1590:3529
6.Цар Иван Асен II1573:4829
7.Сердика1551:3828
8.Cotton club1575:5627
9.Сантяго Бернабеу1557:5522
10.ПЪЛНА СКРЪБ1556:7119
11.МАРАДОНА1554:6516
12.Аякс-Зебра1443:6910
13.Carpe Diem FC1552:8810
14.Витоша Бистрица1528:6810
15.АЯКС СОФИЯ1548:949
16.Еврофутбол1522:821