IT CHAMPIONSHIP, LEAGUE ONE - LIVERPOOL - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-08-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2
23-08-2016 18:45 не е избран Sirma - Adastra 2 - 2
23-08-2016 21:45 не е избран GRAFIXOFT - FootballScout 5 - 0
25-08-2016 18:45 не е избран KOSTAL - Usport.bg 0 - 1
25-08-2016 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - DREAMIX 4 - 3
09-09-2016 18:45 не е избран Unify - e-Novator 3 - 3*
09-09-2016 19:45 не е избран Станга - eCommera 6 - 3
08-11-2016 20:45 не е избран Experian - ФокусВижън 5 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Usport.bg - Luxoft Bulgaria *3 - 3
29-08-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - DREAMIX 3 - 1
29-08-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ФокусВижън - VIVACOM 4PLAY 1 - 9
31-08-2016 21:45 не е избран Unify - Sirma 9 - 0
01-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - KOSTAL 2 - 3
01-09-2016 19:45 не е избран FootballScout - Experian 7 - 6
01-09-2016 19:45 не е избран Adastra - Станга 0 - 5
01-09-2016 20:45 не е избран eCommera - GRAFIXOFT 5 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2016 19:45 не е избран Experian - eCommera 1 - 2
16-09-2016 19:45 не е избран Станга - Unify 5 - 2
16-09-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - Adastra 1 - 1
16-09-2016 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 1 - 0
16-09-2016 20:45 не е избран KOSTAL - ФокусВижън 9 - 0
16-09-2016 20:45 не е избран DREAMIX - Usport.bg 5 - 2
29-09-2016 18:45 не е избран Sirma - e-Novator 1 - 11
22-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - FootballScout 6 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2016 18:45 не е избран e-Novator - Usport.bg 4 - 3
26-09-2016 18:45 не е избран FootballScout - KOSTAL 4 - 5
26-09-2016 19:45 не е избран eCommera - VIVACOM 4PLAY 6 - 8
26-09-2016 19:45 не е избран Unify - GRAFIXOFT 3 - 4
26-09-2016 19:45 не е избран Sirma - Станга 1 - 14
26-09-2016 21:45 не е избран ФокусВижън - Luxoft Bulgaria 0 - 6
29-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 5 - 1
29-09-2016 19:45 не е избран Adastra - Experian 3 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Adastra 3 - 0
05-10-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - Sirma 4 - 1
05-10-2016 20:45 не е избран DREAMIX - ФокусВижън 6 - 3
05-10-2016 21:00 не е избран Станга - e-Novator 7 - 1
06-10-2016 18:45 не е избран KOSTAL - eCommera 3 - 2
06-10-2016 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - FootballScout 5 - 7
06-10-2016 19:45 не е избран Experian - Unify 8 - 5
06-10-2016 20:45 не е избран Usport.bg - Ingram Micro Master Cloud 6 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2016 18:45 не е избран FootballScout - DREAMIX 3 - 9
10-10-2016 18:45 не е избран eCommera - Luxoft Bulgaria 1 - 3
10-10-2016 18:45 не е избран Sirma - Experian 0 - 5
10-10-2016 19:45 не е избран Unify - VIVACOM 4PLAY 0 - 5
10-10-2016 20:45 не е избран Станга - GRAFIXOFT 6 - 2
13-10-2016 19:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2
13-10-2016 21:45 не е избран ФокусВижън - Usport.bg 0 - 3
19-10-2016 18:30 не е избран Adastra - KOSTAL 3 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Sirma 5 - 2
17-10-2016 20:45 не е избран DREAMIX - eCommera 6 - 3
17-10-2016 21:45 не е избран Usport.bg - FootballScout 2 - 1
19-10-2016 20:45 не е избран GRAFIXOFT - e-Novator 0 - 7
20-10-2016 19:45 не е избран Experian - Станга 1 - 5
20-10-2016 20:45 не е избран KOSTAL - Unify 1 - 1
20-10-2016 21:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Adastra 2 - 1
20-10-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - ФокусВижън 7 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2016 18:45 не е избран eCommera - Usport.bg 0 - 2
25-10-2016 19:45 не е избран Unify - Luxoft Bulgaria 1 - 1
27-10-2016 18:45 не е избран Adastra - DREAMIX 1 - 4
27-10-2016 18:45 не е избран Sirma - KOSTAL 3 - 4
27-10-2016 19:45 не е избран FootballScout - Ingram Micro Master Cloud 4 - 2
27-10-2016 19:45 не е избран Станга - VIVACOM 4PLAY 2 - 2*
27-10-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - Experian 4 - 9
27-10-2016 21:45 не е избран e-Novator - ФокусВижън 3 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GRAFIXOFT 7 - 2
02-11-2016 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Luxoft Bulgaria - Sirma 7 - 0
03-11-2016 19:45 не е избран Experian - e-Novator 2 - 1
03-11-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - eCommera 1 - 1
03-11-2016 22:30 не е избран KOSTAL - Станга 3 - 6
04-11-2016 18:45 не е избран Usport.bg - Adastra 5 - 5
04-11-2016 20:45 не е избран ФокусВижън - FootballScout 1 - 8
14-12-2016 18:45 не е избран DREAMIX - Unify 3 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Станга - Luxoft Bulgaria 1 - 2
07-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - Usport.bg 7 - 1
09-11-2016 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - DREAMIX 2 - 4
09-11-2016 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 GRAFIXOFT - KOSTAL 0 - 12
10-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 e-Novator - FootballScout 3 - 6
10-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - Ingram Micro Master Cloud 1 - 1*
10-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - VIVACOM 4PLAY 0 - 4
10-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - ФокусВижън 7 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Usport.bg - Sirma 8 - 2
14-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - e-Novator 5 - 2
14-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Luxoft Bulgaria - GRAFIXOFT 3 - 0
14-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФокусВижън - Adastra 1 - 6
15-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - eCommera 11 - 2
16-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM DREAMIX - Станга 1 - 6
17-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM KOSTAL - Experian 12 - 3
17-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 1 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 e-Novator - eCommera 5 - 0
21-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Adastra - FootballScout 4 - 2
21-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - KOSTAL 5 - 0
21-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GRAFIXOFT - DREAMIX 1 - 3
21-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Станга - Usport.bg 2 - 3
21-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - ФокусВижън 6 - 5
24-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - Luxoft Bulgaria 1 - 2
24-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - Ingram Micro Master Cloud 0 - 10

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM KOSTAL - e-Novator 3 - 4
28-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - VIVACOM 4PLAY 1 - 5
28-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - Unify 1 - 5
28-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Usport.bg - GRAFIXOFT 9 - 2
28-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФокусВижън - Sirma 5 - 3
01-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM eCommera - Adastra 0 - 5
01-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Master Cloud - Станга 2 - 4
01-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DREAMIX - Experian 3 - 9

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - DREAMIX 7 - 0
06-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 KOSTAL - Luxoft Bulgaria 3 - 0
06-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - FootballScout 3 - 10
07-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unify - eCommera 5 - 0
07-12-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 e-Novator - Adastra 2 - 2
08-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GRAFIXOFT - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3
08-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - Usport.bg 2 - 1
08-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Станга - ФокусВижън 9 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-12-2016 18:45 не е избран eCommera - Sirma 0 - 5
14-12-2016 18:45 не е избран DREAMIX - KOSTAL 3 - 13
16-12-2016 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - e-Novator 2 - 1
16-12-2016 18:45 не е избран Adastra - Unify 2 - 2
16-12-2016 19:45 не е избран Usport.bg - VIVACOM 4PLAY 0 - 5
16-12-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Experian 4 - 2
16-12-2016 20:45 не е избран ФокусВижън - GRAFIXOFT 5 - 3
16-12-2016 20:45 не е избран FootballScout - Станга 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.VIVACOM 4PLAY1579:2243
2.Станга1583:2437
3.Luxoft Bulgaria1542:2732
4.KOSTAL1575:3731
5.Usport.bg1549:4126
6.e-Novator1552:3724
7.Experian1558:5724
8.Unify1554:4023
9.DREAMIX1552:6522
10.FootballScout1568:6321
11.Ingram Micro Master Cloud1545:3418
12.Adastra 1536:3815
13.eCommera1532:6310
14.GRAFIXOFT1532:7410
15.ФокусВижън1528:906
16.Sirma1525:984