IT CHAMPIONSHIP, IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-08-2016 21:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS 4 - 3
23-08-2016 18:45 не е избран PLAYTECH - Quality House 11 - 2
23-08-2016 18:45 не е избран Interoute - Polycomp 1 - 2
23-08-2016 19:45 не е избран Komfo - TRADOLOGIC 5 - 4
23-08-2016 20:45 не е избран BHTC - Software AG 2 - 9
23-08-2016 20:45 не е избран Matrix Global - SAP Labs Bulgaria 3 - 5
23-08-2016 21:45 не е избран Visteon - E&G Finances 12 - 0
20-09-2016 21:45 не е избран Minerva - OnProcess Technology 1 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2016 18:45 не е избран Quality House - Matrix Global 4 - 1
31-08-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - PLAYTECH 5 - 6
31-08-2016 19:45 не е избран OnProcess Technology - BHTC *7 - 7
31-08-2016 21:00 не е избран DANTEK DEVS - Minerva 5 - 1
31-08-2016 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Visteon 4 - 1
01-09-2016 18:45 не е избран DATECS - Polycomp 6 - 1
08-09-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Komfo 2 - 4
20-09-2016 18:45 не е избран E&G Finances - Interoute 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2016 20:45 не е избран Minerva - DATECS 2 - 7
12-09-2016 20:45 не е избран Interoute - SAP Labs Bulgaria 1 - 2
14-09-2016 18:30 не е избран BHTC - DANTEK DEVS 1 - 4
14-09-2016 18:45 не е избран Polycomp - E&G Finances 7 - 0
14-09-2016 19:45 не е избран Matrix Global - TRADOLOGIC 5 - 6
15-09-2016 18:45 не е избран PLAYTECH - Software AG 5 - 5
15-09-2016 21:45 не е избран Komfo - OnProcess Technology 4 - 3
15-09-2016 21:45 не е избран Visteon - Quality House 0 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2016 18:00 не е избран DANTEK DEVS - Komfo 4 - 5
30-09-2016 18:45 не е избран DATECS - E&G Finances 5 - 0
30-09-2016 18:45 не е избран Quality House - Interoute 3 - 9
30-09-2016 18:45 не е избран Software AG - Matrix Global 13 - 1
30-09-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Polycomp 8 - 0
30-09-2016 19:45 не е избран OnProcess Technology - PLAYTECH 0 - 2
30-09-2016 20:45 не е избран Minerva - BHTC 1 - 12
24-10-2016 20:45 не е избран TRADOLOGIC - Visteon 1 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2016 18:45 не е избран BHTC - DATECS 2 - 6
04-10-2016 18:45 не е избран E&G Finances - SAP Labs Bulgaria 0 - 6
04-10-2016 19:45 не е избран Matrix Global - OnProcess Technology 0 - 7
05-10-2016 18:30 не е избран Komfo - Minerva 13 - 2
05-10-2016 18:45 не е избран Interoute - TRADOLOGIC 1 - 3
05-10-2016 20:45 не е избран Polycomp - Quality House 9 - 2
06-10-2016 18:45 не е избран Visteon - Software AG 2 - 3
08-11-2016 20:45 не е избран PLAYTECH - DANTEK DEVS 2 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2016 20:45 не е избран OnProcess Technology - Visteon 2 - 3
12-10-2016 21:00 не е избран Minerva - PLAYTECH 3 - 8
12-10-2016 22:00 не е избран BHTC - Komfo *2 - 2
13-10-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - Polycomp 3 - 4
13-10-2016 18:45 не е избран Software AG - Interoute 6 - 4
13-10-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Matrix Global 5 - 3
13-10-2016 19:45 не е избран DATECS - SAP Labs Bulgaria 1 - 5
13-10-2016 19:45 не е избран Quality House - E&G Finances 10 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2016 18:45 не е избран PLAYTECH - BHTC 6 - 5
17-10-2016 18:45 не е избран Matrix Global - Minerva 0 - 10
17-10-2016 18:45 не е избран Polycomp - Software AG 0 - 5
17-10-2016 19:45 не е избран Komfo - DATECS 0 - 1
20-10-2016 18:45 не е избран Visteon - DANTEK DEVS 3 - 3
20-10-2016 18:45 не е избран Interoute - OnProcess Technology 10 - 1
20-10-2016 18:45 не е избран E&G Finances - TRADOLOGIC 2 - 7
20-10-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Quality House 3 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2016 18:45 не е избран DATECS - Quality House 4 - 1
25-10-2016 18:45 не е избран Software AG - E&G Finances 13 - 1
25-10-2016 18:45 не е избран Minerva - Visteon 2 - 2
25-10-2016 19:45 не е избран Komfo - PLAYTECH 5 - 1
25-10-2016 21:45 не е избран OnProcess Technology - Polycomp 5 - 2
26-10-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Interoute 0 - 4
26-10-2016 19:45 не е избран BHTC - Matrix Global 6 - 8
26-10-2016 20:45 не е избран TRADOLOGIC - SAP Labs Bulgaria 1 - 6

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 18:15 ACCEDIA STADIUM Matrix Global - Komfo 5 - 6
02-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Polycomp - DANTEK DEVS 2 - 4
02-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - BHTC 5 - 5
02-11-2016 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Interoute - Minerva 7 - 2
03-11-2016 18:45 не е избран Quality House - TRADOLOGIC 2 - 7
03-11-2016 21:45 не е избран E&G Finances - OnProcess Technology 3 - 5
04-11-2016 00:00 не е избран PLAYTECH - DATECS 0 - 5
30-11-2016 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - Software AG 2 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2016 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Komfo - Visteon 1 - 1
11-11-2016 18:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 2 - 0
11-11-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - E&G Finances 5 - 0
11-11-2016 18:45 не е избран BHTC - Interoute 6 - 2
11-11-2016 19:45 не е избран OnProcess Technology - SAP Labs Bulgaria 1 - 6
11-11-2016 19:45 не е избран Minerva - Polycomp 2 - 2
11-11-2016 19:45 не е избран PLAYTECH - Matrix Global 5 - 0
21-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Software AG - Quality House 15 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2016 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - BHTC 1 - 2
16-11-2016 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Quality House - OnProcess Technology 3 - 9
17-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - PLAYTECH 7 - 2
17-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Interoute - Komfo 3 - 2
17-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - DANTEK DEVS 2 - 4
17-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 TRADOLOGIC - Software AG 0 - 7
17-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E&G Finances - Minerva 2 - 3
09-12-2016 19:45 не е избран Matrix Global - DATECS 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - Interoute 3 - 4
22-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Quality House 4 - 1
23-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Minerva - SAP Labs Bulgaria 1 - 8
24-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - E&G Finances 1 - 4
24-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - Polycomp 4 - 3
24-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM OnProcess Technology - TRADOLOGIC 3 - 3
24-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Matrix Global - Visteon 5 - 4
13-12-2016 21:45 не е избран DATECS - Software AG 2 - 7

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - BHTC 6 - 1
28-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Visteon - DATECS 0 - 4
30-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM E&G Finances - Komfo 0 - 10
30-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Interoute - Matrix Global 4 - 3
01-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM TRADOLOGIC - DANTEK DEVS 2 - 8
01-12-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Quality House - Minerva 2 - 3
01-12-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - OnProcess Technology 5 - 0
01-12-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Polycomp - PLAYTECH 5 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM BHTC - Quality House 3 - 0
05-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - OnProcess Technology 6 - 2
06-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DANTEK DEVS - Software AG 4 - 1
06-12-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Komfo - SAP Labs Bulgaria 1 - 3
06-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - TRADOLOGIC 1 - 8
07-12-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Matrix Global - Polycomp 0 - 5
08-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - E&G Finances 6 - 5
13-12-2016 18:45 не е избран Visteon - Interoute 4 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-12-2016 20:45 не е избран Quality House - Komfo -
14-12-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - BHTC 6 - 4
14-12-2016 19:45 не е избран OnProcess Technology - DANTEK DEVS 0 - 5
14-12-2016 20:45 не е избран Software AG - Minerva 6 - 2
15-12-2016 18:45 не е избран Polycomp - Visteon 6 - 5
15-12-2016 18:45 не е избран E&G Finances - Matrix Global 5 - 0
15-12-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - PLAYTECH 4 - 4
15-12-2016 20:45 не е избран Interoute - DATECS 0 - 2

класиране

отборМГТ
1.SAP Labs Bulgaria1570:2040
2.DANTEK DEVS1563:3037
3.DATECS1559:2436
4.Software AG1598:3234
5.Komfo1462:3429
6.Interoute1561:3927
7.PLAYTECH1563:5923
8.Polycomp1549:4922
9.TRADOLOGIC1556:5720
10.OnProcess Technology1548:6017
11.BHTC1559:6715
12.Visteon1550:4514
13.Minerva1536:8511
14.Quality House1434:809
15.Matrix Global1534:906
16.E&G Finances1524:956