IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-08-2016 20:45 не е избран Techhuddle - TEK EXPERTS 14 - 1
23-08-2016 19:45 не е избран EPAM Systems - Accedia 1 - 4
23-08-2016 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Axway 1 - 3
24-08-2016 21:45 не е избран AXPO - Gameloft 3 - 4
25-08-2016 19:45 не е избран VMware - CSC 5 - 3
25-08-2016 19:45 не е избран IBM - Vayant 10 - 2
25-08-2016 21:45 не е избран ГФК България - SOCOURT 10 - 2
09-09-2016 20:45 не е избран Persy - Unicredit Bulbank IT 1 - 2
09-09-2016 20:45 не е избран IPSOS - MentorMate 5 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - IPSOS 3 - 4
31-08-2016 20:45 не е избран Gameloft - SOCOURT 4 - 7
31-08-2016 20:45 не е избран TEK EXPERTS - Nemetschek Bulgaria 4 - 6
31-08-2016 22:00 не е избран Vayant - EPAM Systems 0 - 6
01-09-2016 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 1 - 4
01-09-2016 18:45 не е избран CSC - IBM 1 - 12
01-09-2016 21:45 не е избран MentorMate - ГФК България 7 - 2
01-09-2016 21:45 не е избран Axway - Persy 3 - 1
01-09-2016 21:45 не е избран AXPO - VMware *2 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2016 19:45 не е избран ГФК България - Unicredit Bulbank IT 1 - 6
08-09-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Accedia 2 - 9
08-09-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Techhuddle - Vayant 9 - 3
08-09-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - CSC 7 - 1
08-09-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - Gameloft 2 - 0
08-09-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Persy - TEK EXPERTS 0 - 4
08-09-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SOCOURT - MentorMate 2 - 3
08-09-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM - AXPO 4 - 2
18-10-2016 19:45 не е избран IPSOS - Axway 2 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2016 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - SOCOURT 7 - 3
12-09-2016 21:45 не е избран Gameloft - MentorMate 1 - 0
12-09-2016 21:45 не е избран Accedia - Persy 2 - 2
12-09-2016 21:45 не е избран AXPO - EPAM Systems 0 - 9
15-09-2016 18:45 не е избран Axway - ГФК България 0 - 1
15-09-2016 18:45 не е избран Vayant - Nemetschek Bulgaria 3 - 1
15-09-2016 20:45 не е избран TEK EXPERTS - IPSOS 1 - 10
15-09-2016 20:45 не е избран VMware - IBM 4 - 0
15-09-2016 21:45 не е избран CSC - Techhuddle 0 - 13

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2016 18:45 не е избран IBM - Gameloft 3 - 3
19-09-2016 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - CSC 5 - 3
19-09-2016 18:45 не е избран ГФК България - TEK EXPERTS 11 - 1
19-09-2016 19:45 не е избран EPAM Systems - VMware 2 - 2
19-09-2016 20:45 не е избран MentorMate - Unicredit Bulbank IT 1 - 4
19-09-2016 21:45 не е избран Persy - Vayant 0 - 2
20-09-2016 21:45 не е избран Techhuddle - AXPO 10 - 2
02-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - Accedia 7 - 1
23-11-2016 00:00 не е избран SOCOURT - Axway 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2016 18:45 не е избран IBM - EPAM Systems 2 - 2
26-09-2016 20:45 не е избран Gameloft - Unicredit Bulbank IT 1 - 9
28-09-2016 19:45 не е избран TEK EXPERTS - SOCOURT 7 - 4
28-09-2016 19:45 не е избран Vayant - IPSOS 2 - 9
28-09-2016 21:45 не е избран AXPO - Nemetschek Bulgaria 3 - 5
29-09-2016 18:45 не е избран Accedia - ГФК България 4 - 8
29-09-2016 19:45 не е избран VMware - Techhuddle 2 - 5
29-09-2016 20:45 не е избран Axway - MentorMate 2 - 2
19-10-2016 21:45 не е избран CSC - Persy 7 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2016 20:45 не е избран ГФК България - Vayant 6 - 1
03-10-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Axway 6 - 4
03-10-2016 21:45 не е избран Persy - AXPO 7 - 2
03-10-2016 21:45 не е избран IPSOS - CSC 6 - 2
06-10-2016 20:45 не е избран Techhuddle - IBM 3 - 6
06-10-2016 20:45 не е избран MentorMate - TEK EXPERTS 7 - 2
06-10-2016 21:45 не е избран EPAM Systems - Gameloft 0 - 3
06-10-2016 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - VMware 2 - 7
06-10-2016 21:45 не е избран SOCOURT - Accedia 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2016 21:45 не е избран Accedia - MentorMate 7 - 2
13-10-2016 21:45 не е избран AXPO - IPSOS 0 - 5
14-10-2016 18:45 не е избран CSC - ГФК България 1 - 3
14-10-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - Techhuddle 0 - 11
14-10-2016 19:45 не е избран Gameloft - Axway 0 - 4
14-10-2016 19:45 не е избран TEK EXPERTS - Unicredit Bulbank IT 3 - 9
14-10-2016 19:45 не е избран Vayant - SOCOURT 5 - 0
14-10-2016 20:45 не е избран VMware - Persy 3 - 2
30-11-2016 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 IBM - Nemetschek Bulgaria 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2016 20:45 не е избран Persy - IBM 1 - 5
17-10-2016 20:45 не е избран Axway - TEK EXPERTS 10 - 0
17-10-2016 21:45 не е избран ГФК България - AXPO 2 - 3
17-10-2016 21:45 не е избран MentorMate - Vayant 5 - 2
19-10-2016 22:00 не е избран Nemetschek Bulgaria - EPAM Systems 4 - 7
20-10-2016 19:45 не е избран IPSOS - VMware 4 - 3
20-10-2016 20:45 не е избран SOCOURT - CSC 0 - 5
20-10-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Accedia 2 - 3
30-11-2016 18:00 не е избран Techhuddle - Gameloft 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2016 18:45 не е избран Gameloft - TEK EXPERTS 2 - 3
24-10-2016 18:45 не е избран Accedia - Axway 4 - 5
24-10-2016 19:45 не е избран Vayant - Unicredit Bulbank IT 0 - 10
24-10-2016 19:45 не е избран VMware - ГФК България 0 - 1
24-10-2016 19:45 не е избран IBM - IPSOS 2 - 2
24-10-2016 20:45 не е избран EPAM Systems - Persy 0 - 0
24-10-2016 21:45 не е избран AXPO - SOCOURT 2 - 1
26-10-2016 21:45 не е избран CSC - MentorMate 2 - 1
27-10-2016 18:45 не е избран Techhuddle - Nemetschek Bulgaria 12 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2016 20:45 не е избран SOCOURT - VMware 0 - 5
31-10-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - CSC 3 - 0
31-10-2016 20:45 не е избран TEK EXPERTS - Accedia 3 - 9
31-10-2016 21:45 не е избран MentorMate - AXPO 3 - 0
03-11-2016 18:45 не е избран ГФК България - IBM 5 - 1
03-11-2016 20:45 не е избран IPSOS - EPAM Systems 2 - 0
03-11-2016 21:45 не е избран Persy - Techhuddle 2 - 9
03-11-2016 21:45 не е избран Axway - Vayant 12 - 0
06-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Gameloft 4 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM CSC - Axway 2 - 0
07-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Gameloft - Accedia *3 - 3
07-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EPAM Systems - ГФК България 1 - 5
07-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM AXPO - Unicredit Bulbank IT 3 - 5
10-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Vayant - TEK EXPERTS 1 - 4
10-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - SOCOURT 4 - 2
10-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - IPSOS 4 - 2
10-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Nemetschek Bulgaria - Persy 1 - 3
10-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - MentorMate 5 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - VMware 7 - 6
14-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - AXPO 2 - 1
15-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - IBM 5 - 0
16-11-2016 00:00 ACCEDIA STADIUM SOCOURT - EPAM Systems 0 - 5
16-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - Nemetschek Bulgaria 8 - 2
16-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM TEK EXPERTS - CSC 2 - 3
16-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Accedia - Vayant 5 - 3
16-11-2016 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Persy - Gameloft 0 - 1
17-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - Techhuddle 3 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-11-2016 00:00 не е избран Techhuddle - SOCOURT 5 - 0
25-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - Accedia 0 - 2
25-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - ГФК България 1 - 16
25-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 VMware - Axway 7 - 2
25-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Unicredit Bulbank IT 3 - 4
25-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - MentorMate 4 - 1
25-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Persy - IPSOS 0 - 8
08-12-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Gameloft - Vayant 0 - 5
21-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 AXPO - TEK EXPERTS 2 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - IBM 5 - 3
28-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Unicredit Bulbank IT - EPAM Systems 6 - 3
28-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - Gameloft 5 - 0
28-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - Persy 4 - 2
28-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - VMware 1 - 4
01-12-2016 00:00 не е избран SOCOURT - Nemetschek Bulgaria 0 - 5
01-12-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Accedia - AXPO 1 - 2
01-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - Techhuddle 0 - 5
01-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Vayant - CSC 2 - 7

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2016 00:00 не е избран Persy - SOCOURT 5 - 0
05-12-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 IBM - TEK EXPERTS 8 - 4
05-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Gameloft - CSC 4 - 2
05-12-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM VMware - Accedia 6 - 2
05-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - MentorMate 5 - 0
05-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM AXPO - Vayant 7 - 0
07-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 4 - 4
07-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - ГФК България 3 - 1
08-12-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EPAM Systems - Axway 1 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2016 19:45 не е избран SOCOURT - IPSOS 5 - 9
12-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Accedia - IBM 8 - 2
12-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Vayant - VMware 1 - 8
12-12-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Gameloft 5 - 0
12-12-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Unicredit Bulbank IT - Nemetschek Bulgaria 4 - 5
12-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MentorMate - Persy 3 - 0
14-12-2016 21:45 не е избран Axway - Techhuddle 3 - 5
15-12-2016 21:45 не е избран TEK EXPERTS - EPAM Systems 0 - 7
15-12-2016 21:45 не е избран CSC - AXPO 0 - 1

класиране

отборМГТ
1.Techhuddle17121:3044
2.IPSOS1791:3143
3.Unicredit Bulbank IT1791:4540
4.ГФК България1784:3637
5.VMware1771:3735
6.Axway1766:3634
7.Accedia1770:5229
8.EPAM Systems1755:4324
9.IBM1765:5824
10.MentorMate1744:4822
11.Nemetschek Bulgaria1755:8721
12.Gameloft1731:6020
13.CSC1739:6718
14.AXPO 1735:6516
15.TEK EXPERTS1745:10715
16.Vayant1732:9912
17.Persy1727:5611
18.SOCOURT1726:913