IT CHAMPIONSHIP, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-08-2016 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 9 - 2
22-08-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - OPENCODE 1 - 3
22-08-2016 18:45 не е избран SBTECH - Progress 6 - 3
22-08-2016 19:45 не е избран Paysafe - VIVACOM 1 - 4
22-08-2016 19:45 не е избран Imperia Online - Enetpulse 1 - 4
24-08-2016 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4
09-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - Stemo 3 - 1
05-10-2016 19:45 не е избран Strypes - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - EGT 2 - 2*
29-08-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - Enetpulse 4 - 2
29-08-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - Paysafe 5 - 4
29-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - Imperia Online 1 - 2
29-08-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - i:FAO 4 - 12
29-08-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - SBTECH 5 - 2
01-09-2016 20:45 не е избран Stemo - Strypes 2 - 6
01-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1
05-12-2016 18:15 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 4 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2016 18:30 не е избран EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7
07-09-2016 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 3 - 2
07-09-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - Stemo 12 - 3
07-09-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 1 - 1*
07-09-2016 21:45 не е избран Strypes - A1 0 - 5
07-09-2016 21:45 не е избран Paysafe - SUTHERLAND 3 - 9
08-09-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Imperia Online - Progress 3 - 4
08-09-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Top Fortune - CODIX 3 - 3*
07-10-2016 20:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2016 18:45 не е избран Progress - Enetpulse 3 - 4
12-09-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 7 - 2
12-09-2016 19:45 не е избран CODIX - VIVACOM 2 - 1
12-09-2016 19:45 не е избран OPENCODE - Paysafe 4 - 5
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6
15-09-2016 19:45 не е избран DXC.technology - Strypes 3 - 2
15-09-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - i:FAO 3 - 5
15-09-2016 20:45 не е избран SUTHERLAND - Imperia Online 15 - 3
12-10-2016 18:45 не е избран Stemo - EGT 1 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2016 20:45 не е избран SBTECH - Stemo 4 - 3
19-09-2016 20:45 не е избран VIVACOM - Progress 2 - 1
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6
19-09-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SUTHERLAND 3 - 1
20-09-2016 19:45 не е избран i:FAO - CODIX 3 - 0
20-09-2016 19:45 не е избран Strypes - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4
20-09-2016 20:45 не е избран Paysafe - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
20-09-2016 20:45 не е избран Imperia Online - OPENCODE 1 - 7
17-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - DXC.technology 0 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2016 20:45 не е избран DXC.technology - EGT 5 - 3
26-09-2016 20:45 не е избран i:FAO - Strypes 2 - 2
26-09-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 8 - 2
26-09-2016 21:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 2 - 4
29-09-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3
29-09-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Imperia Online 11 - 4
29-09-2016 21:45 не е избран Stemo - Paysafe 4 - 2
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9
11-10-2016 19:45 не е избран CODIX - Progress 4 - 7

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - i:FAO 12 - 0
03-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 4 - 9
03-10-2016 18:45 не е избран Enetpulse - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3
03-10-2016 19:45 не е избран Strypes - CODIX 5 - 2
03-10-2016 19:45 не е избран Paysafe - A1 4 - 11
03-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - OPENCODE 3 - 0
03-10-2016 21:45 не е избран Progress - SUTHERLAND 4 - 5
06-10-2016 19:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2
06-10-2016 19:45 не е избран Imperia Online - Stemo 4 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2016 19:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 6 - 9
10-10-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VIVACOM 4 - 0
10-10-2016 21:45 не е избран A1 - Imperia Online 3 - 4
10-10-2016 21:45 не е избран i:FAO - EGT 4 - 5
10-10-2016 21:45 не е избран Strypes - ДАНТЕК 3 - 9
13-10-2016 20:45 не е избран OPENCODE - Progress 2 - 3
13-10-2016 20:45 не е избран Stemo - Enetpulse 5 - 5
13-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - SBTECH 5 - 5
13-10-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Paysafe 4 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - Stemo 4 - 2
21-10-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - CODIX 8 - 1
21-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 4 - 0
21-10-2016 18:45 не е избран Progress - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 6
21-10-2016 19:45 не е избран EGT - Strypes 2 - 2
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2
21-10-2016 20:45 не е избран Imperia Online - DXC.technology 1 - 9
08-11-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - OPENCODE 6 - 1
22-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2016 20:45 не е избран A1 - VIVACOM 1 - 1
24-10-2016 21:45 не е избран i:FAO - Paysafe 0 - 5
24-10-2016 21:45 не е избран Strypes - SBTECH 2 - 3
26-10-2016 21:45 не е избран Stemo - Progress 5 - 3
27-10-2016 20:45 не е избран CODIX - OPENCODE 5 - 2
27-10-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Enetpulse 1 - 5
27-10-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Imperia Online 2 - 0
27-10-2016 21:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 5 - 2
17-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 3 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2016 18:45 не е избран EGT - CODIX 5 - 1
31-10-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 0 - 6
31-10-2016 18:45 не е избран OPENCODE - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 11
31-10-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 13
31-10-2016 19:45 не е избран Progress - A1 4 - 6
31-10-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 6 - 1
03-11-2016 19:45 не е избран Imperia Online - i:FAO 0 - 5
03-11-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2
03-11-2016 20:45 не е избран Paysafe - Strypes 1 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Paysafe 5 - 0
07-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM -
07-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 i:FAO - Enetpulse 0 - 11
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6
07-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5
07-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - SBTECH 4 - 0
10-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Progress 6 - 2
10-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - OPENCODE 6 - 0
10-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - Imperia Online 5 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Stemo 10 - 1
14-11-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - CODIX 0 - 6
14-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - DXC.technology 0 - 7
14-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM - i:FAO 5 - 0
14-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - Strypes 2 - 3
14-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Imperia Online - ДАНТЕК 0 - 5
15-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Paysafe - EGT 1 - 3
17-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4
17-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - A1 3 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2016 00:00 не е избран i:FAO - Progress 0 - 5
21-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 5 - 0
21-11-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - Imperia Online 5 - 2
21-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - VIVACOM 9 - 1
21-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - Stemo 6 - 4
24-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - SUTHERLAND 2 - 6
24-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - Enetpulse 5 - 2
24-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
24-11-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH - Paysafe 6 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0
01-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Imperia Online - SBTECH 2 - 5
02-12-2016 00:00 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 5 - 0
02-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 2 - 1
02-12-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Enetpulse - EGT 0 - 2
02-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - ДАНТЕК 1 - 6
02-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - A1 5 - 10
02-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Progress - Strypes 2 - 5
02-12-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - CODIX 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2016 00:00 не е избран i:FAO - OPENCODE 0 - 5
05-12-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - VIVACOM 4 - 0
05-12-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - A1 3 - 5
07-12-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - Progress 8 - 3
08-12-2016 00:00 не е избран Paysafe - Imperia Online 0 - 5
08-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - Enetpulse 5 - 2
08-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 6
08-12-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 DXC.technology - Stemo 10 - 6
14-12-2016 19:45 не е избран Strypes - SUTHERLAND 5 - 4

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2016 00:00 не е избран Enetpulse - Paysafe 5 - 0
12-12-2016 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - i:FAO 5 - 0
12-12-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - EGT 1 - 6
12-12-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - SBTECH 5 - 6
12-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - DXC.technology 2 - 8
12-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - Strypes 2 - 1
12-12-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - ДАНТЕК 4 - 4
15-12-2016 19:45 не е избран Imperia Online - CODIX 5 - 4
15-12-2016 19:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 4 - 3

класиране

отборМГТ
1.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1798:2670
2.DXC.technology17100:3764
3.ДАНТЕК1796:3261
4.SUTHERLAND1790:5156
5.Enetpulse1763:4048
6.EGT1758:4047
7.SBTECH1762:6740
8.i:FAO1737:7435
9.A11769:7833
10.OPENCODE1743:5631
11.Strypes1753:5030
12.Ingram Micro Top Fortune1643:5627
13.CODIX1755:7326
14.VIVACOM1633:6324
15.Stemo1755:9323
16.Progress1756:7621
17.Imperia Online1739:8721
18.Paysafe1730:8113