АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - LONDON - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2014 09:00 не е избран Speedy-net - Muphy's 5 - 0
24-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Valencia C.F. 2 - 14
24-08-2014 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 Столиченъ - Новаците 9 - 5
24-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МФК Динамо София 2007 - Супичка 3 - 9
24-08-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Искра Искрец - Главите-Карнобат 5 - 0
24-08-2014 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 СЕЛ Равно поле - ФК ЕВРОПА 3 - 1
24-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Дринк Тийм - ШОПИТЕ 4 - 1
29-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Карамелите - MASLYONKA 6 - 4
29-08-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM ХОЛАНДЦИТЕ - Фаворити 7 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2014 00:00 не е избран Muphy's - ФК Дринк Тийм 0 - 5
31-08-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Супичка - Искра Искрец 5 - 6
31-08-2014 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Новаците - МФК Динамо София 2007 6 - 3
31-08-2014 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ян Бибиян - Столиченъ 9 - 3
31-08-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Фаворити - Speedy-net 9 - 5
31-08-2014 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ЕВРОПА - Карамелите 2 - 15
31-08-2014 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Главите-Карнобат - СЕЛ Равно поле 5 - 6
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Valencia C.F. - ШОПИТЕ 8 - 3
02-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM MASLYONKA - ХОЛАНДЦИТЕ 6 - 6*

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2014 00:00 не е избран ШОПИТЕ - Muphy's 5 - 0
07-09-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ФК Дринк Тийм - Фаворити 4 - 3
07-09-2014 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Speedy-net - MASLYONKA 4 - 18
07-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM МФК Динамо София 2007 - Ян Бибиян 2 - 11
07-09-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Карамелите - Главите-Карнобат 13 - 3
07-09-2014 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ХОЛАНДЦИТЕ - ФК ЕВРОПА 5 - 0
07-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Столиченъ - Valencia C.F. 4 - 11
07-09-2014 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Искра Искрец - Новаците 1 - 7
07-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM СЕЛ Равно поле - Супичка 6 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2014 00:00 не е избран Valencia C.F. - Muphy's 5 - 0
14-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕВРОПА - Speedy-net 0 - 5
14-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM MASLYONKA - ФК Дринк Тийм 4 - 2
14-09-2014 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Фаворити - ШОПИТЕ 8 - 5
14-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Главите-Карнобат - ХОЛАНДЦИТЕ 0 - 11
14-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Супичка - Карамелите 3 - 9
14-09-2014 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ян Бибиян - Искра Искрец 6 - 8
14-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Столиченъ - МФК Динамо София 2007 2 - 3
14-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Новаците - СЕЛ Равно поле 3 - 10

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2014 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Muphy's - Фаворити 3 - 3
28-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Искра Искрец - Столиченъ 7 - 1
28-09-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Speedy-net - Главите-Карнобат 2 - 3
28-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Карамелите - Новаците 2 - 0
28-09-2014 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Дринк Тийм - ФК ЕВРОПА 1 - 0
28-09-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МФК Динамо София 2007 - Valencia C.F. 3 - 11
28-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ХОЛАНДЦИТЕ - Супичка 1 - 3
28-09-2014 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 2 - 4
28-09-2014 22:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ШОПИТЕ - MASLYONKA 5 - 5*

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2014 09:00 не е избран Новаците - ХОЛАНДЦИТЕ 2 - 4
05-10-2014 09:00 не е избран Ян Бибиян - Карамелите 3 - 7
05-10-2014 09:00 не е избран Столиченъ - СЕЛ Равно поле 1 - 4
05-10-2014 10:00 не е избран Valencia C.F. - Фаворити 7 - 2
05-10-2014 10:00 не е избран Супичка - Speedy-net 16 - 1
05-10-2014 10:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Искра Искрец 5 - 12
05-10-2014 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ШОПИТЕ 2 - 9
05-10-2014 11:00 не е избран Главите-Карнобат - ФК Дринк Тийм *2 - 2
05-10-2014 17:00 не е избран MASLYONKA - Muphy's 7 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ШОПИТЕ - Главите-Карнобат 6 - 5
07-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Muphy's - ФК ЕВРОПА 3 - 4
07-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Фаворити - MASLYONKA 5 - 4
08-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ФК Дринк Тийм - Супичка 4 - 5
08-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Speedy-net - Новаците 2 - 9
08-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM СЕЛ Равно поле - МФК Динамо София 2007 -
09-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Карамелите - Столиченъ 11 - 1
09-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ХОЛАНДЦИТЕ - Ян Бибиян 4 - 2
09-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Искра Искрец - Valencia C.F. 5 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2014 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Фаворити 5 - 4
12-10-2014 12:00 не е избран Супичка - ШОПИТЕ 10 - 7
12-10-2014 12:00 не е избран Valencia C.F. - MASLYONKA 12 - 5
12-10-2014 13:00 не е избран Новаците - ФК Дринк Тийм 0 - 2
12-10-2014 13:00 не е избран Ян Бибиян - Speedy-net 11 - 4
12-10-2014 13:00 не е избран Столиченъ - ХОЛАНДЦИТЕ 0 - 5
12-10-2014 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Карамелите 4 - 14
12-10-2014 14:00 не е избран Искра Искрец - СЕЛ Равно поле 6 - 7
12-10-2014 15:00 не е избран Главите-Карнобат - Muphy's 5 - 5*

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2014 15:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Valencia C.F. 3 - 9
19-10-2014 15:00 не е избран Карамелите - Искра Искрец 9 - 1
19-10-2014 15:00 не е избран ХОЛАНДЦИТЕ - МФК Динамо София 2007 6 - 2
19-10-2014 16:00 не е избран Speedy-net - Столиченъ 10 - 1
19-10-2014 16:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Ян Бибиян 4 - 8
19-10-2014 16:00 не е избран ШОПИТЕ - Новаците 6 - 5
19-10-2014 17:00 не е избран Фаворити - Главите-Карнобат 4 - 4
19-10-2014 17:00 не е избран MASLYONKA - ФК ЕВРОПА 9 - 7
19-10-2014 20:00 не е избран Muphy's - Супичка 4 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2014 10:00 не е избран Супичка - Фаворити 4 - 2
26-10-2014 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК ЕВРОПА 5 - 4
26-10-2014 18:00 не е избран Главите-Карнобат - MASLYONKA 3 - 7
26-10-2014 18:00 не е избран Новаците - Muphy's 2 - 8
26-10-2014 18:00 не е избран Столиченъ - ФК Дринк Тийм 0 - 5
26-10-2014 19:00 не е избран Ян Бибиян - ШОПИТЕ 6 - 2
26-10-2014 19:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Speedy-net 3 - 7
26-10-2014 19:00 не е избран Искра Искрец - ХОЛАНДЦИТЕ 5 - 4
26-10-2014 20:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Карамелите 4 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2014 13:00 не е избран Muphy's - Ян Бибиян 2 - 2
02-11-2014 20:00 не е избран Карамелите - Valencia C.F. 2 - 1
02-11-2014 20:00 не е избран ХОЛАНДЦИТЕ - СЕЛ Равно поле 3 - 3
02-11-2014 21:00 не е избран Speedy-net - Искра Искрец 2 - 6
02-11-2014 21:00 не е избран ФК Дринк Тийм - МФК Динамо София 2007 17 - 0
02-11-2014 21:00 не е избран ШОПИТЕ - Столиченъ 6 - 6
02-11-2014 22:00 не е избран Фаворити - Новаците 2 - 5
02-11-2014 22:00 не е избран MASLYONKA - Супичка 8 - 8
02-11-2014 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Главите-Карнобат 7 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2014 09:00 не е избран Искра Искрец - ФК Дринк Тийм 3 - 6
09-11-2014 10:00 не е избран Новаците - MASLYONKA 5 - 0
09-11-2014 10:00 не е избран Ян Бибиян - Фаворити 11 - 5
09-11-2014 10:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ШОПИТЕ 4 - 16
09-11-2014 11:00 не е избран Valencia C.F. - Главите-Карнобат 5 - 0
09-11-2014 11:00 не е избран Супичка - ФК ЕВРОПА 3 - 2
09-11-2014 11:00 не е избран Столиченъ - Muphy's 3 - 7
09-11-2014 15:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Speedy-net 4 - 1
09-11-2014 15:00 не е избран Карамелите - ХОЛАНДЦИТЕ 2 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2014 12:00 не е избран MASLYONKA - Ян Бибиян 6 - 10
16-11-2014 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Новаците 7 - 2
16-11-2014 12:00 не е избран Главите-Карнобат - Супичка 1 - 10
16-11-2014 13:00 не е избран ФК Дринк Тийм - СЕЛ Равно поле 4 - 9
16-11-2014 13:00 не е избран ШОПИТЕ - Искра Искрец 4 - 6
16-11-2014 13:00 не е избран Фаворити - Столиченъ 5 - 0
16-11-2014 14:00 не е избран ХОЛАНДЦИТЕ - Valencia C.F. 2 - 3
16-11-2014 14:00 не е избран Speedy-net - Карамелите 0 - 11
16-11-2014 16:00 не е избран Muphy's - МФК Динамо София 2007 10 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2014 13:00 не е избран Искра Искрец - Muphy's 4 - 9
23-11-2014 15:00 не е избран СЕЛ Равно поле - ШОПИТЕ 7 - 4
23-11-2014 15:00 не е избран Карамелите - ФК Дринк Тийм 5 - 4
23-11-2014 15:00 не е избран ХОЛАНДЦИТЕ - Speedy-net 10 - 1
23-11-2014 16:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕВРОПА 6 - 8
23-11-2014 16:00 не е избран Столиченъ - MASLYONKA 0 - 5
23-11-2014 16:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Фаворити 0 - 10
23-11-2014 17:00 не е избран Valencia C.F. - Супичка 6 - 3
23-11-2014 17:00 не е избран Новаците - Главите-Карнобат 9 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2014 16:00 не е избран Muphy's - СЕЛ Равно поле 4 - 4
30-11-2014 17:00 не е избран Супичка - Новаците 4 - 2
30-11-2014 18:00 не е избран MASLYONKA - МФК Динамо София 2007 13 - 5
30-11-2014 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Столиченъ 5 - 0
30-11-2014 18:00 не е избран Главите-Карнобат - Ян Бибиян 2 - 12
30-11-2014 19:00 не е избран ФК Дринк Тийм - ХОЛАНДЦИТЕ 4 - 4
30-11-2014 19:00 не е избран ШОПИТЕ - Карамелите 1 - 2
30-11-2014 19:00 не е избран Фаворити - Искра Искрец 5 - 7
30-11-2014 20:00 не е избран Speedy-net - Valencia C.F. 1 - 7

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2014 17:00 не е избран Карамелите - Muphy's 3 - 7
07-12-2014 20:00 не е избран ХОЛАНДЦИТЕ - ШОПИТЕ 4 - 6
07-12-2014 20:00 не е избран Speedy-net - ФК Дринк Тийм 3 - 10
07-12-2014 21:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ФК ЕВРОПА 2 - 9
07-12-2014 21:00 не е избран Искра Искрец - MASLYONKA 5 - 0
07-12-2014 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Фаворити 8 - 4
07-12-2014 22:00 не е избран Valencia C.F. - Новаците 9 - 2
07-12-2014 22:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 4 - 6
07-12-2014 22:00 не е избран Столиченъ - Главите-Карнобат 0 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-12-2014 00:00 не е избран MASLYONKA - СЕЛ Равно поле 0 - 5
14-12-2014 00:00 не е избран Супичка - Столиченъ 5 - 0
14-12-2014 10:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Valencia C.F. 0 - 5
14-12-2014 10:00 не е избран ШОПИТЕ - Speedy-net 7 - 2
14-12-2014 10:00 не е избран Muphy's - ХОЛАНДЦИТЕ 5 - 0
14-12-2014 11:00 не е избран Фаворити - Карамелите 2 - 3
14-12-2014 11:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Искра Искрец 0 - 6
14-12-2014 11:00 не е избран Главите-Карнобат - МФК Динамо София 2007 14 - 3
14-12-2014 15:00 не е избран Новаците - Ян Бибиян 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.:
2.Valencia C.F.17124:4148
3.Карамелите17116:4342
4.СЕЛ Равно поле1685:5438
5.Супичка17100:6634
6.Искра Искрец1793:7633
7.ХОЛАНДЦИТЕ1779:4730
8.1778:5229
9.Ян Бибиян17107:8428
10.Muphy's1772:6425
11.MASLYONKA17101:9324
12.ШОПИТЕ1793:8423
13.Новаците1769:7021
14.ФК ЕВРОПА1763:8221
15.Фаворити1776:8217
16.Главите-Карнобат1757:10712
17.Speedy-net1755:12512
18.Столиченъ1731:1084
19.МФК Динамо София 20071646:1673