АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2016 15:00 не е избран Викторио Ленд - СТЪРШЕЛ 4 - 3
21-08-2016 15:00 не е избран Гетото - Mladost Crew 10 - 11
21-08-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - Тигрите 1 - 4
21-08-2016 16:00 не е избран Черно Тото - F.C.G. 2 - 3
21-08-2016 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ФЕНИКС 5 - 0
21-08-2016 16:00 не е избран Mladost Team - Опаковка БГ 2 - 3
21-08-2016 17:00 не е избран Щрак Team - FC SIVEN 0 - 5
12-09-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 3 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - Щрак Team 5 - 0
28-08-2016 00:00 не е избран Викторио Ленд - Гетото 5 - 0
28-08-2016 17:00 не е избран F.C.G. - ФК АЛТЕРНАТИВА 2 - 3
28-08-2016 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - FC SIVEN 2 - 6
28-08-2016 18:00 не е избран ФЕНИКС - Mladost Team 7 - 5
28-08-2016 18:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 8 - 2
28-08-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Черно Тото 4 - 6
28-08-2016 20:00 не е избран Mladost Crew - Loko Vakarel 3 - 10

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2016 20:00 не е избран Гетото - СТЪРШЕЛ 5 - 7
11-09-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Тигрите 4 - 4
11-09-2016 21:00 не е избран Loko Vakarel - Викторио Ленд 3 - 2
11-09-2016 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Fresh Market 3 - 2
11-09-2016 21:00 не е избран Щрак Team - ФЕНИКС 0 - 5
11-09-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Mladost Crew 14 - 1
11-09-2016 22:00 не е избран Mladost Team - F.C.G. 5 - 3
11-09-2016 22:00 не е избран FC SIVEN - Опаковка БГ 1 - 7

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2016 00:00 не е избран F.C.G. - Щрак Team 5 - 0
18-09-2016 09:00 не е избран Гетото - Loko Vakarel 6 - 2
18-09-2016 10:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 3 - 4
18-09-2016 10:00 не е избран Mladost Crew - Черно Тото 2 - 16
18-09-2016 11:00 не е избран Fresh Market - Mladost Team 5 - 4
18-09-2016 20:00 не е избран Тигрите - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 5
28-09-2016 20:45 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 2
07-10-2016 19:45 не е избран ФЕНИКС - FC SIVEN 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2016 00:00 не е избран Щрак Team - Fresh Market 0 - 5
02-10-2016 12:00 не е избран Черно Тото - Викторио Ленд 8 - 0
02-10-2016 12:00 не е избран Mladost Team - Тигрите 1 - 7
02-10-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФЕНИКС 5 - 0
02-10-2016 13:00 не е избран Loko Vakarel - СТЪРШЕЛ 5 - 0
02-10-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - Гетото 10 - 0
02-10-2016 13:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Crew 7 - 1
02-10-2016 14:00 не е избран FC SIVEN - F.C.G. 2 - 8

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2016 00:00 не е избран Тигрите - Щрак Team 5 - 0
09-10-2016 14:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ФЕНИКС 5 - 0
09-10-2016 15:00 не е избран F.C.G. - Опаковка БГ 3 - 1
09-10-2016 15:00 не е избран Гетото - Черно Тото 11 - 1
09-10-2016 15:00 не е избран Loko Vakarel - ПФК "61" 3 - 7
09-10-2016 16:00 не е избран Fresh Market - FC SIVEN 6 - 2
09-10-2016 17:00 не е избран Mladost Crew - Mladost Team 3 - 10
09-10-2016 19:00 не е избран Викторио Ленд - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2016 00:00 не е избран Щрак Team - Mladost Crew 0 - 5
16-10-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - F.C.G. 0 - 5
16-10-2016 17:00 не е избран Mladost Team - Викторио Ленд 16 - 3
16-10-2016 17:00 не е избран FC SIVEN - Тигрите 3 - 14
16-10-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - СТЪРШЕЛ 7 - 0
16-10-2016 19:00 не е избран Черно Тото - Loko Vakarel 8 - 1
16-10-2016 19:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Гетото 2 - 1
16-10-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 7 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 00:00 не е избран Fresh Market - ФЕНИКС 5 - 0
23-10-2016 00:00 не е избран Викторио Ленд - Щрак Team 5 - 0
23-10-2016 20:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 2 - 3
23-10-2016 20:00 не е избран Mladost Crew - FC SIVEN 3 - 1
23-10-2016 21:00 не е избран Гетото - Mladost Team 3 - 6
23-10-2016 21:00 не е избран Loko Vakarel - ФК АЛТЕРНАТИВА 1 - 4
23-10-2016 22:00 не е избран СТЪРШЕЛ - F.C.G. 7 - 3
23-10-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Черно Тото 2 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2016 00:00 не е избран Щрак Team - Гетото 0 - 5
30-10-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Тигрите 0 - 5
30-10-2016 14:00 не е избран F.C.G. - Fresh Market 3 - 6
30-10-2016 15:00 не е избран Черно Тото - СТЪРШЕЛ 5 - 0
30-10-2016 16:00 не е избран Mladost Team - Loko Vakarel 6 - 4
30-10-2016 16:00 не е избран FC SIVEN - Викторио Ленд 1 - 7
30-10-2016 17:00 не е избран Опаковка БГ - Mladost Crew 8 - 0
30-10-2016 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - ПФК "61" 1 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - Mladost Team 5 - 0
06-11-2016 00:00 не е избран Mladost Crew - ФЕНИКС 5 - 0
06-11-2016 00:00 не е избран Loko Vakarel - Щрак Team 5 - 0
06-11-2016 12:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Fresh Market *3 - 3
06-11-2016 12:00 не е избран Гетото - FC SIVEN 8 - 1
06-11-2016 13:00 не е избран Тигрите - F.C.G. 6 - 3
06-11-2016 13:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 4 - 2
19-11-2016 19:30 не е избран Черно Тото - ФК АЛТЕРНАТИВА 6 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2016 00:00 не е избран Щрак Team - ПФК "61" 0 - 5
13-11-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Викторио Ленд 0 - 5
13-11-2016 15:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - СТЪРШЕЛ 4 - 1
13-11-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Гетото 4 - 4
13-11-2016 16:00 не е избран Mladost Team - Черно Тото 2 - 6
13-11-2016 16:00 не е избран FC SIVEN - Loko Vakarel 4 - 4
13-11-2016 16:00 не е избран F.C.G. - Mladost Crew 12 - 0
13-11-2016 20:00 не е избран Fresh Market - Тигрите 2 - 6

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2016 00:00 не е избран Черно Тото - Щрак Team 5 - 0
20-11-2016 00:00 не е избран Гетото - ФЕНИКС 5 - 0
20-11-2016 16:00 не е избран Loko Vakarel - Опаковка БГ 3 - 7
20-11-2016 17:00 не е избран ПФК "61" - FC SIVEN 5 - 2
20-11-2016 18:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Mladost Team 3 - 0
20-11-2016 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Тигрите 4 - 5
20-11-2016 19:00 не е избран Mladost Crew - Fresh Market 2 - 6
20-11-2016 20:00 не е избран Викторио Ленд - F.C.G. 6 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 00:00 не е избран Щрак Team - ФК АЛТЕРНАТИВА 0 - 5
27-11-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Loko Vakarel 0 - 5
27-11-2016 20:00 не е избран Mladost Team - СТЪРШЕЛ 4 - 6
27-11-2016 21:00 не е избран FC SIVEN - Черно Тото 3 - 15
27-11-2016 21:00 не е избран Опаковка БГ - ПФК "61" 2 - 2
27-11-2016 22:00 не е избран F.C.G. - Гетото 4 - 4
27-11-2016 22:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 4 - 9
27-11-2016 22:00 не е избран Тигрите - Mladost Crew 17 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2016 00:00 не е избран ПФК "61" - ФЕНИКС 5 - 0
04-12-2016 00:00 не е избран Mladost Team - Щрак Team 5 - 0
04-12-2016 10:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 6
04-12-2016 10:00 не е избран Гетото - Fresh Market 3 - 6
04-12-2016 14:00 не е избран Loko Vakarel - F.C.G. 2 - 1
04-12-2016 15:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Mladost Crew 5 - 0
04-12-2016 20:00 не е избран Черно Тото - Опаковка БГ 4 - 0
04-12-2016 20:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - FC SIVEN 7 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2016 00:00 не е избран Щрак Team - СТЪРШЕЛ 0 - 5
11-12-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Черно Тото 0 - 5
11-12-2016 12:00 не е избран Опаковка БГ - ФК АЛТЕРНАТИВА 3 - 3
11-12-2016 12:00 не е избран F.C.G. - ПФК "61" 2 - 4
11-12-2016 13:00 не е избран FC SIVEN - Mladost Team 2 - 2
11-12-2016 13:00 не е избран Fresh Market - Loko Vakarel 2 - 6
11-12-2016 14:00 не е избран Mladost Crew - Викторио Ленд 0 - 5
11-12-2016 20:00 не е избран Тигрите - Гетото 7 - 3

класиране

отборМГТ
1.Тигрите15102:3640
2.Черно Тото1594:3537
3.ПФК "61"1574:2535
4.ФК АЛТЕРНАТИВА1558:3033
5.Опаковка БГ1561:3330
6.Викторио Ленд1563:5128
7.Fresh Market1560:5722
8.Loko Vakarel1555:5422
9.F.C.G.1560:4819
10.Mladost Team1568:6019
11.СТЪРШЕЛ1551:5519
12.Гетото1568:6617
13.Mladost Crew1537:12112
14.FC SIVEN1541:8811
15.ФЕНИКС1512:706
16.Щрак Team150:750