АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2016 00:00 не е избран Изтокът - White Widow 5 - 0
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6
21-08-2016 13:00 не е избран NIKE team - Кралете 0 - 2
21-08-2016 13:00 не е избран Лозен Сити - Athletic *2 - 2
21-08-2016 14:00 не е избран ORANGE COUNTY - Whiskey United 0 - 5
21-08-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - Наполи *2 - 2
21-08-2016 14:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Монтевидео 5 - 3
21-08-2016 22:00 не е избран BulTeam - Супичка 1 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2016 15:00 не е избран BulTeam - Ескус Милк 3 - 3*
28-08-2016 16:00 не е избран Супичка - Монтевидео 8 - 5
28-08-2016 16:00 не е избран Наполи - Спортист Долни Лозен 4 - 3
28-08-2016 16:00 не е избран Whiskey United - SPM -ltd 1 - 9
28-08-2016 17:00 не е избран Athletic - ORANGE COUNTY 5 - 0
28-08-2016 17:00 не е избран White Widow - NIKE team 0 - 5
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2
11-09-2016 19:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 6 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2016 18:00 не е избран Изтокът - BulTeam 10 - 4
11-09-2016 18:00 не е избран Лозен Сити - White Widow 5 - 0
11-09-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Whiskey United 5 - 3
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4
11-09-2016 19:00 не е избран ORANGE COUNTY - Кралете 0 - 5
11-09-2016 19:00 не е избран Монтевидео - Наполи 2 - 9
11-09-2016 20:00 не е избран SPM -ltd - Athletic 4 - 3
28-09-2016 20:45 не е избран Ескус Милк - Супичка 6 - 11

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2016 00:00 не е избран White Widow - ORANGE COUNTY 5 - 0
18-09-2016 20:00 не е избран Whiskey United - Монтевидео 1 - 4
18-09-2016 21:00 не е избран Athletic - Спортист Долни Лозен 5 - 4
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2
18-09-2016 22:00 не е избран Супичка - Наполи 2 - 6
18-09-2016 22:00 не е избран Кралете - SPM -ltd 4 - 4
18-09-2016 22:00 не е избран BulTeam - NIKE team 6 - 5
21-09-2016 21:45 не е избран Ескус Милк - Изтокът 3 - 13

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5
02-10-2016 00:00 не е избран SPM -ltd - White Widow 5 - 0
02-10-2016 09:00 не е избран Изтокът - Супичка 5 - 0
02-10-2016 10:00 не е избран Лозен Сити - BulTeam 6 - 3
02-10-2016 10:00 не е избран Наполи - Whiskey United 2 - 4
02-10-2016 11:00 не е избран NIKE team - Ескус Милк 5 - 0
02-10-2016 11:00 не е избран Монтевидео - Athletic 0 - 5
02-10-2016 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Кралете 5 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2016 00:00 не е избран White Widow - Спортист Долни Лозен 0 - 5
09-10-2016 00:00 не е избран BulTeam - ORANGE COUNTY 5 - 0
09-10-2016 12:00 не е избран Супичка - Whiskey United 8 - 6
09-10-2016 12:00 не е избран Ескус Милк - Лозен Сити 3 - 15
09-10-2016 12:00 не е избран Изтокът - NIKE team 4 - 3
09-10-2016 13:00 не е избран Athletic - Наполи 1 - 6
09-10-2016 13:00 не е избран Кралете - Монтевидео 6 - 3
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Ескус Милк 0 - 5
16-10-2016 00:00 не е избран Монтевидео - White Widow 5 - 0
16-10-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - BulTeam 5 - 0
16-10-2016 15:00 не е избран Whiskey United - Athletic 2 - 2
16-10-2016 17:00 не е избран Лозен Сити - Изтокът 4 - 7
16-10-2016 18:00 не е избран Наполи - Кралете 5 - 6
16-10-2016 19:00 не е избран NIKE team - Супичка 5 - 0
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 00:00 не е избран White Widow - Наполи 0 - 5
23-10-2016 00:00 не е избран Изтокът - ORANGE COUNTY 5 - 0
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0
23-10-2016 18:00 не е избран BulTeam - Спортист Долни Лозен 4 - 4
23-10-2016 18:00 не е избран Ескус Милк - SPM -ltd 3 - 7
23-10-2016 19:00 не е избран Супичка - Athletic 2 - 4
23-10-2016 19:00 не е избран NIKE team - Лозен Сити 5 - 5
23-10-2016 20:00 не е избран Кралете - Whiskey United 2 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - NIKE team 0 - 5
30-10-2016 00:00 не е избран Монтевидео - BulTeam 0 - 5
30-10-2016 00:00 не е избран Whiskey United - White Widow 5 - 0
30-10-2016 20:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Ескус Милк 3 - 2
30-10-2016 21:00 не е избран Лозен Сити - Супичка 5 - 7
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1
30-10-2016 21:00 не е избран Athletic - Кралете 2 - 6
30-10-2016 22:00 не е избран SPM -ltd - Изтокът 5 - 14

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Athletic 0 - 5
06-11-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Монтевидео 5 - 0
06-11-2016 00:00 не е избран Лозен Сити - ORANGE COUNTY 5 - 0
06-11-2016 15:00 не е избран NIKE team - SPM -ltd 0 - 5
06-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Спортист Долни Лозен 10 - 6
06-11-2016 17:00 не е избран BulTeam - Наполи 0 - 2
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2
06-11-2016 19:00 не е избран Супичка - Кралете 4 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Супичка 0 - 5
13-11-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Изтокът 0 - 5
13-11-2016 00:00 не е избран Кралете - White Widow 5 - 0
13-11-2016 13:00 не е избран Спортист Долни Лозен - NIKE team 3 - 4
13-11-2016 13:00 не е избран Наполи - Ескус Милк 16 - 1
13-11-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - Лозен Сити 8 - 4
13-11-2016 14:00 не е избран Whiskey United - BulTeam 8 - 1
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2016 00:00 не е избран Супичка - White Widow 5 - 0
20-11-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Whiskey United 0 - 5
20-11-2016 00:00 не е избран NIKE team - Монтевидео 5 - 0
20-11-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - SPM -ltd 0 - 5
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3
20-11-2016 16:00 не е избран BulTeam - Athletic 4 - 1
20-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - Наполи 4 - 9
20-11-2016 17:00 не е избран Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 3 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 00:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ORANGE COUNTY 5 - 0
27-11-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Лозен Сити 0 - 5
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5
27-11-2016 17:00 не е избран SPM -ltd - Супичка 6 - 8
27-11-2016 18:00 не е избран Наполи - NIKE team 6 - 1
27-11-2016 19:00 не е избран Whiskey United - Изтокът 5 - 10
27-11-2016 19:00 не е избран Athletic - Ескус Милк 5 - 0
27-11-2016 19:00 не е избран Кралете - BulTeam 6 - 7

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2016 00:00 не е избран BulTeam - White Widow 5 - 0
04-12-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Монтевидео 0 - 5
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5
04-12-2016 15:00 не е избран Лозен Сити - Наполи 3 - 5
04-12-2016 17:00 не е избран SPM -ltd - Спортист Долни Лозен 3 - 5
04-12-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0
04-12-2016 21:00 не е избран NIKE team - Whiskey United 3 - 4
04-12-2016 22:00 не е избран Ескус Милк - Кралете 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2016 10:00 не е избран Athletic - NIKE team 5 - 2
11-12-2016 00:00 не е избран Монтевидео - SPM -ltd 0 - 5
11-12-2016 00:00 не е избран Наполи - ORANGE COUNTY 5 - 0
11-12-2016 00:00 не е избран White Widow - Ескус Милк 0 - 5
11-12-2016 10:00 не е избран Кралете - Изтокът 4 - 3
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0
11-12-2016 13:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Супичка 5 - 0
11-12-2016 14:00 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 3 - 2

класиране

отборМГТ
1.Левски Г1576:2840
2.Наполи1587:3037
3.Изтокът 15102:4636
4. SPM -ltd1577:4830
5.Кралете1567:4329
6.Спортист Долни Лозен1560:5225
7.Супичка1567:6325
8.Whiskey United1557:5525
9.Athletic1545:4523
10.Лозен Сити1568:5420
11.BulTeam1548:6020
12.NIKE team1551:4419
13.Ескус Милк1539:9410
14.Монтевидео1527:699
15.White Widow155:703
16.ORANGE COUNTY150:750