АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - LONDON - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2016 17:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Лозен 0 - 8
21-08-2016 17:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - По-добрите 8 - 2
21-08-2016 21:00 не е избран Еконт 61 - Белите Якички 5 - 0
21-08-2016 21:00 не е избран Лидер - Африка Юнайтед 1 - 4
21-08-2016 21:00 не е избран Играчорите - Напълно непознати 5 - 0
21-08-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - ESTUPIDEZ 1 - 6
21-08-2016 22:00 не е избран Junior Barcelona - Белите кончета 0 - 5
24-08-2016 21:00 не е избран ПСЖ София - 3 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2016 10:00 не е избран Белите кончета - ПСЖ София 0 - 7
28-08-2016 10:00 не е избран ESTUPIDEZ - Junior Barcelona 5 - 0
28-08-2016 10:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Червена Звезда (Горни Богров) 2 - 10
28-08-2016 11:00 не е избран Лозен - 3 16 - 1
28-08-2016 11:00 не е избран Напълно непознати - Джиа Мото 8 - 3
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4
28-08-2016 12:00 не е избран По-добрите - Еконт 61 0 - 5
29-08-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите Якички - Лидер 6 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2016 12:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Лозен 4 - 3
11-09-2016 12:00 не е избран ПСЖ София - ESTUPIDEZ 7 - 2
11-09-2016 13:00 не е избран Еконт 61 - МФК Динамо София 2007 3 - 3
11-09-2016 13:00 не е избран Джиа Мото - Африка Юнайтед 1 - 4
11-09-2016 13:00 не е избран 3 - Белите кончета 5 - 5
11-09-2016 14:00 не е избран Лидер - По-добрите 5 - 0
11-09-2016 14:00 не е избран Junior Barcelona - Напълно непознати 0 - 5
12-09-2016 18:45 не е избран Играчорите - Белите Якички 1 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2016 00:00 не е избран По-добрите - Играчорите 0 - 5
18-09-2016 14:00 не е избран ESTUPIDEZ - 3 4 - 6
18-09-2016 15:00 не е избран Лозен - Белите кончета 11 - 3
18-09-2016 15:00 не е избран Белите Якички - Джиа Мото 0 - 5
18-09-2016 15:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Лидер 2 - 5
18-09-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Еконт 61 3 - 0
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0
29-09-2016 20:45 не е избран Напълно непознати - ПСЖ София 4 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Белите Якички 0 - 5
02-10-2016 17:00 не е избран Еконт 61 - Лозен 1 - 7
02-10-2016 17:00 не е избран Играчорите - МФК Динамо София 2007 5 - 0
02-10-2016 18:00 не е избран ПСЖ София - Африка Юнайтед 4 - 2
02-10-2016 18:00 не е избран Белите кончета - ESTUPIDEZ 5 - 0
02-10-2016 19:00 не е избран Лидер - Червена Звезда (Горни Богров) 3 - 3
02-10-2016 19:00 не е избран Джиа Мото - По-добрите 5 - 0
02-10-2016 19:00 не е избран 3 - Напълно непознати 7 - 7

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2016 20:00 не е избран Лозен - ESTUPIDEZ 6 - 3
09-10-2016 20:00 не е избран Еконт 61 - Лидер 2 - 4
09-10-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - Белите кончета 9 - 0
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3
09-10-2016 21:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Играчорите 5 - 5
09-10-2016 22:00 не е избран Белите Якички - ПСЖ София 0 - 5
09-10-2016 22:00 не е избран По-добрите - Junior Barcelona 5 - 0
09-10-2016 22:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Джиа Мото 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Червена Звезда (Горни Богров) 0 - 5
16-10-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - МФК Динамо София 2007 0 - 5
16-10-2016 00:00 не е избран ПСЖ София - По-добрите 5 - 0
16-10-2016 15:00 не е избран Играчорите - Еконт 61 7 - 1
16-10-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Африка Юнайтед 0 - 7
16-10-2016 16:00 не е избран 3 - Белите Якички 0 - 11
16-10-2016 16:00 не е избран ESTUPIDEZ - Напълно непознати 3 - 5
20-11-2016 18:30 не е избран Лидер - Лозен 1 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 00:00 не е избран По-добрите - 3 0 - 5
23-10-2016 00:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - ПСЖ София 3 - 10
23-10-2016 00:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Junior Barcelona 5 - 0
23-10-2016 13:00 не е избран Еконт 61 - Джиа Мото 5 - 0
23-10-2016 13:00 не е избран Лидер - Играчорите 5 - 0
23-10-2016 14:00 не е избран Лозен - Напълно непознати 5 - 0
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2
23-10-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Белите кончета 5 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Лидер 0 - 5
30-10-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Еконт 61 0 - 5
30-10-2016 00:00 не е избран Белите кончета - По-добрите 5 - 0
30-10-2016 15:00 не е избран ПСЖ София - Червена Звезда (Горни Богров) 4 - 5
30-10-2016 15:00 не е избран 3 - МФК Динамо София 2007 6 - 8
30-10-2016 16:00 не е избран Играчорите - Лозен 4 - 11
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1
10-12-2016 17:30 не е избран ESTUPIDEZ - Белите Якички 6 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2016 00:00 не е избран Лидер - Junior Barcelona 5 - 0
06-11-2016 00:00 не е избран Играчорите - Джиа Мото 5 - 0
06-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - ESTUPIDEZ 0 - 5
06-11-2016 17:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - 3 4 - 4
06-11-2016 18:00 не е избран Еконт 61 - ПСЖ София 0 - 7
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3
06-11-2016 19:00 не е избран Белите Якички - Напълно непознати 8 - 8
06-11-2016 19:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Белите кончета 4 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Лозен 0 - 5
13-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Играчорите 0 - 5
13-11-2016 00:00 не е избран Напълно непознати - По-добрите 5 - 0
13-11-2016 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - МФК Динамо София 2007 7 - 8
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5
13-11-2016 21:00 не е избран ПСЖ София - Лидер 4 - 4
13-11-2016 21:00 не е избран Белите кончета - Червена Звезда (Горни Богров) 4 - 6
13-11-2016 22:00 не е избран 3 - Еконт 61 3 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - Африка Юнайтед 0 - 5
20-11-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Junior Barcelona 5 - 0
20-11-2016 15:00 не е избран Лозен - Белите Якички 5 - 0
20-11-2016 18:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - ESTUPIDEZ 5 - 5
20-11-2016 20:00 не е избран Играчорите - ПСЖ София 2 - 6
20-11-2016 21:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Напълно непознати 3 - 12
26-11-2016 18:30 не е избран Еконт 61 - Белите кончета 5 - 0
26-11-2016 18:30 не е избран Лидер - 3 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Лозен 0 - 5
27-11-2016 00:00 не е избран ПСЖ София - Джиа Мото 5 - 0
27-11-2016 00:00 не е избран Белите Якички - По-добрите 5 - 0
27-11-2016 12:00 не е избран 3 - Играчорите 3 - 4
27-11-2016 13:00 не е избран Белите кончета - Лидер 0 - 5
27-11-2016 13:00 не е избран ESTUPIDEZ - Еконт 61 8 - 4
27-11-2016 13:00 не е избран Напълно непознати - Червена Звезда (Горни Богров) 6 - 5
27-11-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК Динамо София 2007 9 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2016 00:00 не е избран Лозен - По-добрите 5 - 0
04-12-2016 00:00 не е избран Играчорите - Белите кончета 5 - 0
04-12-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - 3 0 - 5
04-12-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - ПСЖ София 0 - 5
04-12-2016 15:00 не е избран Лидер - ESTUPIDEZ 3 - 9
04-12-2016 16:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Белите Якички 5 - 0
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4
04-12-2016 21:00 не е избран Еконт 61 - Напълно непознати 4 - 11

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2016 00:00 не е избран 3 - Junior Barcelona 5 - 0
11-12-2016 00:00 не е избран Белите кончета - Джиа Мото 5 - 0
11-12-2016 00:00 не е избран По-добрите - МФК Динамо София 2007 0 - 5
11-12-2016 17:00 не е избран ПСЖ София - Лозен 2 - 9
11-12-2016 18:00 не е избран Напълно непознати - Лидер 4 - 3
11-12-2016 18:00 не е избран Белите Якички - Червена Звезда (Горни Богров) 0 - 5
11-12-2016 19:00 не е избран ESTUPIDEZ - Играчорите 8 - 2
11-12-2016 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Еконт 61 5 - 0

класиране