АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Ян Бибиян 8 - 7
21-08-2016 18:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 2 - 7
21-08-2016 19:00 не е избран Seniorite - Приятели *6 - 6
21-08-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Пирин Гоце Делчев 3 - 4
21-08-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Спокойните *1 - 1
21-08-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЦВС 2 - 0
21-08-2016 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ING 11 - 3
21-08-2016 20:00 не е избран LH7 - DELTA 0 - 5
24-08-2016 22:00 не е избран Вълците - El Stars 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - LH7 0 - 7
28-08-2016 19:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4
28-08-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - БЕСНИТЕ 4 - 6
28-08-2016 21:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 4
28-08-2016 21:00 не е избран DELTA - Seniorite 5 - 0
28-08-2016 22:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 5 - 0
28-08-2016 22:00 не е избран ING - Вълците 4 - 7
28-08-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 1
08-09-2016 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ЦВС - Спокойните 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2016 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 3 - 5
11-09-2016 09:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5
11-09-2016 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 1 - 11
11-09-2016 10:00 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 4 - 4
11-09-2016 11:00 не е избран Seniorite - БНС РЕД БУЛС 3 - 3
11-09-2016 11:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 8 - 2
14-09-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Приятели 5 - 0
16-09-2016 20:45 не е избран LH7 - Ян Бибиян 2 - 2
17-09-2016 20:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ING 4 - 9

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2016 11:00 не е избран Приятели - Спокойните 5 - 0
18-09-2016 12:00 не е избран ЦВС - Пирин Гоце Делчев 0 - 2
18-09-2016 12:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 2
18-09-2016 13:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 4
18-09-2016 13:00 не е избран El Stars - LH7 2 - 4
18-09-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Вълците 2 - 6
18-09-2016 14:00 не е избран ING - Реал София 5 - 2
18-09-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 3
20-09-2016 18:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2016 17:00 не е избран Вълците - ЦВС 4 - 2
25-09-2016 17:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 5
25-09-2016 17:00 не е избран Seniorite - El Stars 3 - 5
25-09-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 4
25-09-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - БНС РЕД БУЛС 3 - 1
25-09-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Приятели 4 - 1
25-09-2016 19:00 не е избран LH7 - ING 3 - 5
25-09-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 2 - 7
25-09-2016 19:00 не е избран Спокойните - DELTA 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2016 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 0 - 4
02-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Спокойните 5 - 0
02-10-2016 15:00 не е избран El Stars - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 0
02-10-2016 15:00 не е избран Полиграфия Инфо - LH7 5 - 6
02-10-2016 15:00 не е избран Вълците - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 10 - 7
02-10-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 2
02-10-2016 16:00 не е избран ING - Seniorite 5 - 0
02-10-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Реал София 6 - 0
02-10-2016 20:00 не е избран DELTA - Пирин Гоце Делчев 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2016 22:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 6 - 5
04-10-2016 22:30 не е избран Реал София - Вълците 0 - 5
04-10-2016 22:30 не е избран LH7 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 0
05-10-2016 22:30 не е избран Seniorite - Полиграфия Инфо 0 - 5
05-10-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 5
05-10-2016 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - El Stars 4 - 3
06-10-2016 22:30 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 9
06-10-2016 22:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - БНС РЕД БУЛС 3 - 1
06-10-2016 22:30 не е избран Приятели - DELTA 4 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2016 17:00 не е избран ЦВС - DELTA 4 - 1
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4
09-10-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Пирин Гоце Делчев 3 - 5
09-10-2016 18:00 не е избран Вълците - LH7 3 - 1
09-10-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 2 - 5
09-10-2016 19:00 не е избран El Stars - Спокойните 5 - 0
09-10-2016 19:00 не е избран ING - БЕСНИТЕ 4 - 4
09-10-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Seniorite 5 - 0
09-10-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2016 00:00 не е избран Seniorite - Вълците 0 - 5
16-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ING 0 - 5
16-10-2016 20:00 не е избран БЕСНИТЕ - Полиграфия Инфо 4 - 7
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4
16-10-2016 21:00 не е избран Реал София - ЦВС 3 - 3
16-10-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - El Stars 0 - 5
16-10-2016 22:00 не е избран LH7 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 5
16-10-2016 22:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 2
16-10-2016 22:00 не е избран Приятели - Ян Бибиян 4 - 17

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Спокойните 5 - 0
23-10-2016 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Seniorite 5 - 0
23-10-2016 12:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 4 - 2
23-10-2016 12:00 не е избран Вълците - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 2
23-10-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 3 - 7
23-10-2016 13:00 не е избран El Stars - Приятели 5 - 3
23-10-2016 16:00 не е избран Реал София - LH7 1 - 5
23-10-2016 19:00 не е избран ING - Пирин Гоце Делчев 8 - 2
02-11-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - БЕСНИТЕ 3 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2016 00:00 не е избран Спокойните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
30-10-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Вълците 6 - 2
30-10-2016 12:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Полиграфия Инфо 2 - 3
30-10-2016 13:00 не е избран LH7 - ЦВС 1 - 4
30-10-2016 14:00 не е избран Приятели - ING 0 - 5
30-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ян Бибиян 3 - 12
30-10-2016 15:00 не е избран DELTA - El Stars 3 - 3
30-10-2016 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 4
30-10-2016 22:00 не е избран Seniorite - Реал София 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2016 00:00 не е избран Вълците - Спокойните 5 - 0
06-11-2016 00:00 не е избран LH7 - Seniorite 5 - 0
06-11-2016 14:00 не е избран ЦВС - Ян Бибиян 4 - 3
06-11-2016 14:00 не е избран ING - DELTA 1 - 3
06-11-2016 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Пирин Гоце Делчев 2 - 4
06-11-2016 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БЕСНИТЕ 4 - 6
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1
06-11-2016 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 9 - 3
06-11-2016 17:00 не е избран Реал София - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2016 00:00 не е избран Seniorite - ЦВС 0 - 5
13-11-2016 00:00 не е избран Спокойните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
13-11-2016 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Вълците 2 - 8
13-11-2016 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 3
13-11-2016 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Реал София 2 - 4
13-11-2016 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3
13-11-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - LH7 4 - 5
13-11-2016 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ING 3 - 3*
13-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 3 - 7
20-11-2016 00:00 не е избран Реал София - Спокойните 5 - 0
20-11-2016 00:00 не е избран Seniorite - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5
20-11-2016 14:00 не е избран LH7 - БЕСНИТЕ 3 - 2
20-11-2016 17:00 не е избран Вълците - Приятели 3 - 7
20-11-2016 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Пирин Гоце Делчев 9 - 4
20-11-2016 20:00 не е избран ING - Ян Бибиян 2 - 2
20-11-2016 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 5 - 6
20-11-2016 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 8 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Seniorite 5 - 0
27-11-2016 00:00 не е избран Спокойните - LH7 0 - 5
27-11-2016 12:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2
27-11-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Реал София 2 - 3
27-11-2016 18:00 не е избран El Stars - ING 2 - 3
27-11-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 5
27-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 8 - 2
27-11-2016 21:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ЦВС 4 - 4
07-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Вълците 5 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2016 00:00 не е избран Seniorite - Спокойните 5 - 0
04-12-2016 12:00 не е избран Реал София - Приятели 4 - 5
04-12-2016 12:00 не е избран LH7 - Пирин Гоце Делчев 2 - 2
04-12-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Ян Бибиян 1 - 7
04-12-2016 13:00 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 3 - 0
04-12-2016 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 4 - 1
04-12-2016 14:00 не е избран ЦВС - ING 2 - 5
04-12-2016 14:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БЕСНИТЕ *4 - 4
04-12-2016 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2016 00:00 не е избран Спокойните - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 0 - 5
11-12-2016 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Seniorite 5 - 0
11-12-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - ЦВС 5 - 0
11-12-2016 15:00 не е избран DELTA - Реал София 6 - 4
11-12-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 6 - 3
11-12-2016 15:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 1 - 4
11-12-2016 16:00 не е избран Приятели - LH7 4 - 3
11-12-2016 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 3
11-12-2016 17:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3

класиране

отборМГТ
1.Вълците1777:5155
2.Полиграфия Инфо1778:4452
3.DELTA1781:4049
4.El Stars1763:4648
5.Ян Бибиян17106:5347
6.ING1773:5247
7.БЕСНИТЕ1769:4838
8.ФК ЕЛ-СИТИ 20111778:7736
9.Приятели1762:7636
10.LH71761:4432
11.Реал София1744:6531
12.Пирин Гоце Делчев1747:6730
13.ЦВС1747:5628
14.ПАРТИЗАН Челопечене 20121759:6325
15.БНС РЕД БУЛС1741:6824
16.ЧЕРНИТЕ КОТКИ1750:6723
17.Спокойните1718:7715
18.Seniorite1721:8115