АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 5 - 0
21-08-2016 11:00 не е избран Хищниците - ФК ИХТИМАН 3 - 7
21-08-2016 12:00 не е избран Софийска вода - ФК Пълна Мрежа 3 - 0
21-08-2016 12:00 не е избран Спортинг - Неудобните 4 - 2
24-08-2016 18:45 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 7 - 3
24-08-2016 19:45 не е избран Малки Страсти - Majestic 4 - 2
01-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - Класа 2 - 5
08-09-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ - ФК Керамик 3 - 8
12-09-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 7 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2016 12:00 не е избран Majestic - Неудобните 6 - 9
28-08-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 6 - 3
28-08-2016 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Софийска вода 4 - 3
28-08-2016 13:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 8 - 5
28-08-2016 14:00 не е избран Класа - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 6
28-08-2016 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин 0 - 15
28-08-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СИНИТЕ 5 - 0
01-09-2016 22:30 не е избран Intellect - ФК Вадиас 6 - 2
07-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 3 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2016 14:00 не е избран ФК Зебра - Majestic 3 - 6
11-09-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 1 - 2
11-09-2016 15:00 не е избран ФК Вадиас - ЖИВЕЛИ 15 - 4
11-09-2016 15:00 не е избран СИНИТЕ - ФК ИХТИМАН 2 - 2
11-09-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Класа 8 - 2
11-09-2016 16:00 не е избран Хищниците - Intellect 4 - 4
11-09-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Пълна Мрежа 8 - 2
12-09-2016 20:45 не е избран Неудобните - ФК Керамик 3 - 2
19-09-2016 22:30 не е избран Софийска вода - Valencia C.F. 4 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2016 17:00 не е избран Intellect - Софийска вода 4 - 6
18-09-2016 18:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Хищниците 3 - 5
18-09-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 5 - 6
18-09-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ 2 - 4
18-09-2016 19:00 не е избран Класа - ФК Вадиас 6 - 4
18-09-2016 20:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 3 - 3
18-09-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4
21-09-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Неудобните 3 - 5
21-09-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - ФК Пълна Мрежа 5 - 4
25-09-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Majestic 5 - 0
25-09-2016 21:00 не е избран Софийска вода - ЖИВЕЛИ 6 - 3
25-09-2016 22:00 не е избран Хищниците - Класа 5 - 4
25-09-2016 22:00 не е избран СИНИТЕ - Intellect 2 - 2
25-09-2016 22:00 не е избран Неудобните - ФК ИХТИМАН 7 - 3
11-10-2016 20:45 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 0 - 5
16-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - ФК Зебра 4 - 2
23-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Малки Страсти 8 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2016 22:30 не е избран Majestic - ФК Пълна Мрежа 6 - 2
27-09-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - Неудобните 3 - 5
28-09-2016 21:00 не е избран Intellect - Спортинг 3 - 2
29-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 1
29-09-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 3
29-09-2016 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 4
30-09-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Керамик 3 - 2
01-10-2016 18:30 не е избран Класа - Софийска вода 2 - 6
23-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - СИНИТЕ 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 0 - 5
02-10-2016 20:00 не е избран СИНИТЕ - Класа 4 - 4
02-10-2016 21:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 7 - 7
02-10-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 3
02-10-2016 21:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 5
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3
02-10-2016 22:00 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 4 - 1
04-10-2016 19:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ИХТИМАН 2 - 1
05-10-2016 21:45 не е избран Неудобните - Intellect 2 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2016 09:00 не е избран Majestic - ФК ИХТИМАН 6 - 4
09-10-2016 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 1
09-10-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Пълна Мрежа 1 - 9
09-10-2016 10:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 4 - 0
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8
09-10-2016 22:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 3 - 6
16-10-2016 13:00 не е избран Класа - Спортинг 3 - 3
02-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - СИНИТЕ 5 - 2
26-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Неудобните 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Вадиас - Majestic 4 - 8
16-10-2016 12:00 не е избран ФК Керамик - ЖИВЕЛИ 4 - 6
16-10-2016 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Valencia C.F. 2 - 1
16-10-2016 13:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5
16-10-2016 21:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Зебра 2 - 2
16-10-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Intellect 2 - 3
20-10-2016 22:30 не е избран Хищниците - ФК Елин Пелин 10 - 15
27-10-2016 22:30 не е избран Неудобните - Класа 5 - 0
04-11-2016 20:45 не е избран Спортинг - Малки Страсти 4 - 9

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2016 15:00 не е избран Класа - ФК Керамик 2 - 7
23-10-2016 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ 1 - 3
23-10-2016 17:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 3 - 3
23-10-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Пълна Мрежа 0 - 3
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2
08-11-2016 18:45 не е избран Intellect - ФК ИХТИМАН 3 - 3
11-11-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - Неудобните 3 - 3
12-11-2016 19:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 3
07-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - Спортинг 5 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2016 17:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 8
30-10-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - Малки Страсти 3 - 3
30-10-2016 19:00 не е избран Неудобните - ФК Зебра 0 - 5
30-10-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 2 - 4
01-11-2016 19:30 ACCEDIA STADIUM ФК ИХТИМАН - ЖИВЕЛИ 4 - 5
03-11-2016 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3
03-11-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - Intellect 3 - 5
19-11-2016 20:30 не е избран Хищниците - Majestic 4 - 12
25-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ - ФК Елин Пелин 3 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2016 20:00 не е избран Majestic - Intellect 3 - 2
06-11-2016 20:00 не е избран Класа - ФК ИХТИМАН 0 - 5
06-11-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 3 - 2
06-11-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Valencia C.F. 3 - 6
06-11-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Пълна Мрежа 6 - 5
06-11-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 2 - 2
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 0 - 5
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ 3 - 3
06-11-2016 22:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 0 - 10

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2016 10:00 не е избран Софийска вода - Majestic 4 - 2
13-11-2016 10:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 4 - 4
13-11-2016 10:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
13-11-2016 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Малки Страсти 1 - 5
13-11-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 6 - 0
13-11-2016 19:00 не е избран Valencia C.F. - Класа 6 - 6
13-11-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Зебра 3 - 4
17-11-2016 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Intellect - ЖИВЕЛИ 5 - 0
10-12-2016 17:30 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2016 00:00 не е избран Majestic - ЖИВЕЛИ 5 - 0
20-11-2016 10:00 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 1
20-11-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 5 - 4
20-11-2016 14:00 не е избран Хищниците - Спортинг 0 - 5
20-11-2016 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Пълна Мрежа 7 - 4
23-11-2016 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Класа - Intellect 3 - 6
02-12-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - Неудобните 0 - 3
10-12-2016 16:30 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ 1 - 1
10-12-2016 17:30 не е избран ФК Зебра - ФК ИХТИМАН 1 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Класа 0 - 5
27-11-2016 15:00 не е избран Неудобните - Хищниците 9 - 3
27-11-2016 15:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 5 - 4
27-11-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Елин Пелин 6 - 15
27-11-2016 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 3
27-11-2016 16:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 7 - 6
27-11-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ - Majestic 3 - 2
27-11-2016 17:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 4 - 3
03-12-2016 18:30 не е избран Спортинг - Софийска вода 3 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2016 00:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 5 - 0
04-12-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 5 - 10
04-12-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ - Спортинг 7 - 1
04-12-2016 18:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК ИХТИМАН 4 - 7
04-12-2016 18:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 4
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3
04-12-2016 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Valencia C.F. 6 - 2
04-12-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Пълна Мрежа 4 - 2
04-12-2016 20:00 не е избран Majestic - Класа 5 - 4

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2016 00:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 0 - 5
11-12-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Хищниците 5 - 9
11-12-2016 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Елин Пелин 4 - 9
11-12-2016 18:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ 3 - 3
11-12-2016 19:00 не е избран Класа - Малки Страсти 0 - 5
11-12-2016 20:00 не е избран Спортинг - Majestic 9 - 5
11-12-2016 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 7 - 0
11-12-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Вадиас 0 - 5
11-12-2016 21:00 не е избран Intellect - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3

класиране

отборМГТ
1.Малки Страсти1781:4263
2.ПФК ЧИЧОВЦИ1772:3756
3.Неудобните1778:4747
4.ФК Елин Пелин1794:7346
5.ФК Зебра1762:5246
6.ФК Вадиас1780:6445
7.ФК Керамик1775:5444
8.СИНИТЕ1753:4243
9.Majestic1781:6639
10.Софийска вода1760:5538
11.Спортинг1770:7136
12.Intellect1762:5735
13.ФК ИХТИМАН1755:6026
14.Valencia C.F.1760:8824
15.Хищниците1760:11423
16.Класа1753:7919
17.ФК Пълна Мрежа1759:8116
18.ЖИВЕЛИ1729:10214