ТУРНИРИ, Елиминации - програма

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
15-08-2016 18:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Супичка 5 - 5
15-08-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Bristol Rovers Bulgaria 5 - 0
15-08-2016 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Unicredit Bulbank IT 5 - 0
15-08-2016 19:45 не е избран Вършец - NIKE team 5 - 4
15-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Busmanci 11 - 0
15-08-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Спортист Долни Лозен 1 - 3
15-08-2016 20:45 не е избран Strypes - Ilinden United 0 - 5
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3
15-08-2016 21:45 не е избран Cotton club - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2
16-08-2016 19:45 не е избран Сердика - FootballScout 4 - 0
16-08-2016 19:45 не е избран Неудобните - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 2
16-08-2016 20:45 не е избран 3 - ПФК "61" 3 - 2
16-08-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Whiskey United 7 - 2
16-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Paysafe 10 - 0
16-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - Milky Group Bio 1 - 3

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
18-08-2016 18:45 не е избран Неудобните - Спортист Долни Лозен 10 - 0
18-08-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Пълна Мрежа 3 - 0
18-08-2016 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Вършец 7 - 10
18-08-2016 19:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ - Mentor Resort 3 - 9
18-08-2016 20:45 не е избран 3 - PMP Build Invest 0 - 6
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1
18-08-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Cotton club 8 - 6
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
22-08-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Неудобните 4 - 2
22-08-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3
22-08-2016 21:45 не е избран Вършец - Mentor Resort 5 - 2

класиране

не се изчислява класиране за тази група