ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5
30-08-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 5 - 4
30-08-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 8 - 0
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4
30-08-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 3 - 5
30-08-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4
30-08-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 2 - 2
06-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Лаос 1 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 9
07-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Пълдин Атлетик 4 - 3
07-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 3 - 5
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6
07-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10
07-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2
13-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 4 - 11

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 15 - 1
13-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 4 - 6
13-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3
15-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 3 - 3
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4
16-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 6 - 5
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 6 - 3
20-09-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 2 - 6
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1
20-09-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 2 - 2
21-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 5 - 0
26-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4
30-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 12
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6
27-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 6 - 2
27-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 1
27-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3
27-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 0 - 2
27-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 8 - 1
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3
29-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 8 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 7
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0
11-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - VIP Dent 2 - 3
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
12-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 1 - 5
12-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 5 - 3
16-10-2016 18:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 0 - 5
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 6 - 4
18-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 6 - 4
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1
18-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 4 - 3
19-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 3 - 2
19-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6
20-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Фитони 3 - 1
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 12
25-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 6 - 5
25-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 6 - 3
25-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2
25-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 5
26-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 5
27-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Балканска Гозба 0 - 9

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 1
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0
08-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Фитони 3 - 6
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3
09-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 5 - 8
09-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Тарос Трейд 8 - 2
12-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 5 - 7
14-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6
15-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 4 - 9
15-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 5 - 2
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4
15-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8
16-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 6 - 4
16-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 0 - 4
17-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 5 - 4
22-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 5 - 0
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2
22-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 6
22-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 7
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2
25-11-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 4
27-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Лаос 6 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5
02-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 9
05-12-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - TNN Gold 4 - 6
07-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 10
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4
07-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 5 - 5
09-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 5 - 6
10-12-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 7

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 6
13-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 4 - 4
13-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 3 - 2
13-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 4 - 3
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6
14-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 8 - 4
14-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 6 - 1
13-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - VIP Dent 1 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 0 - 5
28-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 2 - 4
28-02-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4
28-02-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4
01-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 7 - 4
01-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 3 - 5
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5
01-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 10

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 7
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1
07-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 3 - 6
07-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 4 - 5
07-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 8 - 5
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3
07-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Фитони 4 - 1
13-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Тарос Трейд 4 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2017 20:30 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 6
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4
21-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Чико-Бунара 1 - 3
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2
21-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 2 - 2
22-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 4 - 1
22-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 5 - 4
27-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8
29-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 5 - 12
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10
29-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2
29-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3
29-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 6 - 2
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4
04-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 5 - 3
05-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Фитони 8 - 2
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 2 - 4
07-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Чико-Бунара 2 - 9
11-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 6
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8
12-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Тарос Трейд 2 - 6
12-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 4 - 1
13-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 1 - 3
17-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 5 - 1

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 3 - 1
18-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - AFC Cvet Junior 9 - 2
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 0 - 5
19-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3
19-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ФК Даяна 6 - 10
21-04-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Пълдин Атлетик 7 - 0
24-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 6 - 3

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 7
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3
25-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 2
25-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 9 - 1
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3
26-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 4 - 2
01-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 4 - 7

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3
02-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Балканска Гозба 4 - 5
02-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 0
03-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 5 - 5
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2
06-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 2
08-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1
09-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бактрейд 0 - 5
09-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 6 - 3
09-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Чико-Бунара 5 - 12
09-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5
11-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 5 - 1
12-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8
12-05-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 1

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 11 - 4
16-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Пълдин Атлетик 5 - 3
16-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2
16-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 8 - 2
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6
16-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 0
17-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 7
17-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 1 - 1

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Чико-Бунара 9 - 2
30-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2
30-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10
30-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 5
31-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 9
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2
03-06-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 4 - 5

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1
06-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 10 - 8
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4
07-06-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Чико-Бунара 5 - 9
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3
09-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3
10-06-2017 11:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 2 - 2

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 7 - 2
12-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 4 - 6
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2
13-06-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7
13-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 7
15-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 2 - 5
16-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 15
20-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 4 - 8

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5
20-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 8 - 2
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6
21-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5
21-06-2017 21:05 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8
21-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 8
22-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3
27-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 4 - 2

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 9
27-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 6 - 0
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9
28-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 3 - 10
28-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Даяна 2 - 10
28-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 7 - 8
08-07-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 0 - 1

класиране

отборМГТ
1.VIP Dent29161:7678
2.КЦМ 2000 ГРУП29205:5872
3.Чико-Бунара29142:11055
4.TNN Gold29118:11445
5.ФК Даяна29150:14040
6.ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ29115:14540
7.Тарос Трейд29125:10338
8.СИНИ ОРЛИ29148:13336
9.AFC Cvet Junior2996:13935
10.Пълдин Атлетик29111:13734
11.Ф.К. ОАЗИС29119:13033
12.Балканска Гозба29130:12633
13.АПФК Пловдив2999:10731
14.Лаос2992:14125
15.Фитони2984:13418
16.Бактрейд2982:18411