ШАМПИОНСКА ЛИГА, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

Бараж - 1 мач

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2016 11:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 3 - 1
03-04-2016 14:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Малки Страсти 1 - 0

Бараж - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Нюкасъл 2 - 1
10-04-2016 17:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Great Wall - Ловеч 6 - 1

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2016 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - БНТ 5 - 4
30-04-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 4
08-05-2016 11:00 Hadzhiev Arena 1 FULLMAX - VIP Dent 3 - 1
08-05-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - .............. 1 - 0
08-05-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА Manastirishte 2000 - СБОРНАЯ 4 - 3
08-05-2016 18:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Detoni EOOD - DXC.technology 6 - 8
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2016 12:00 Каменица Арена ПОБЕДА БУРГАС - СИНИ ОРЛИ 1 - 5
15-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Detoni EOOD 2 - 4
15-05-2016 17:00 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - Малки Страсти 4 - 0
15-05-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM БНТ - Холандците 6 - 1
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2
21-05-2016 10:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FULLMAX 3 - 1
21-05-2016 17:00 Парк Арена СБОРНАЯ - Manastirishte 2000 4 - 2

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - FreshMarket 2 - 1

1/4 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СБОРНАЯ 0 - 2
06-06-2016 21:00 Каменица Арена .............. - FULLMAX 6 - 4
07-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 4 - 1

1/4 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
13-06-2016 20:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - DXC.technology 5 - 3

1/4 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1

1/4 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2016 17:00 Hadzhiev Arena 1 FULLMAX - .............. 5 - 2
21-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 1
23-06-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 GOLD INS - БНТ -

класиране

не се изчислява класиране за тази група