ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 10
28-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - АКВА БИЛД 3 - 9
29-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 2 - 3
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5
29-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Пълдин Атлетик 2 - 0
29-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Old School - Единствените *6 - 6
30-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 2
30-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 0 - 5
30-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9
30-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Лаос 4 - 2
30-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 2 - 7
30-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Danika - Младежка 1 *4 - 4
30-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - Десант-68 3 - 6
30-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - СИНИ ОРЛИ 1 - 9
30-03-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - AFC Cvet Junior 0 - 5
31-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - MS *3 - 3
31-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АПФК Пловдив 2 - 8
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3
01-04-2016 00:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC Siza Sport 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 5 - 3
22-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Балканска Гозба 4 - 8
22-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Десант-68 *1 - 1
22-04-2016 20:00 СЦ Арена АКВА БИЛД - АПФК Пловдив 0 - 2
22-04-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 1 - 4
22-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Щ+Щ 5 - 0
22-04-2016 21:00 СЦ Арена Avengers - VIP Dent 5 - 10
20-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 5 - 0
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Danika - СИНИ ОРЛИ 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Ф.К. ОАЗИС 2 - 9

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Old School - AFC Cvet Junior 2 - 5

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3
10-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 3 - 5
13-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 4 - 6
17-06-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 5 - 3

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3*
19-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1*

Финал

Начален часТеренМачРезултат
26-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 2 - 9

класиране

не се изчислява класиране за тази група