АСЛ РУСЕ 2016 - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук
не е избран КАТЕНАЧО - РАДЕЦКИ
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - ФК МЕДИКА
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран ФК РУСЕ - ДИЗАСТЪР
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - А ОТБОРЪТ
15-03-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук 1 - 9
15-03-2016 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - РАДЕЦКИ 3 - 7
15-03-2016 20:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК МЕДИКА 5 - 1
16-03-2016 18:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 4
16-03-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ДИЗАСТЪР 5 - 5
16-03-2016 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5
18-03-2016 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - А ОТБОРЪТ 4 - 9
05-05-2016 20:30 не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 12

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018
не е избран ДИЗАСТЪР - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК РУСЕ
не е избран ФК МЕДИКА - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран РАДЕЦКИ - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран АФК Русчук - КАТЕНАЧО
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ
23-03-2016 18:30 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 6 - 1
23-03-2016 19:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - СТЕФАНИ СТИЛ 3 - 3
23-03-2016 20:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 1
25-03-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 1 - 6
25-03-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 7 - 2
22-04-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - А ОТБОРЪТ 4 - 3
13-05-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 5
26-05-2016 20:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК РУСЕ 3 - 10

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран КАТЕНАЧО - АТЛЕТИК РУСЕ
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - АФК Русчук
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - РАДЕЦКИ
не е избран ФК РУСЕ - ФК МЕДИКА
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ДИЗАСТЪР
не е избран А ОТБОРЪТ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
29-03-2016 18:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - АФК Русчук 3 - 6
29-03-2016 19:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 4
29-03-2016 20:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - РАДЕЦКИ 3 - 1
30-03-2016 18:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 8
30-03-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕДИКА 0 - 2
30-03-2016 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ДИЗАСТЪР 3 - 6
01-04-2016 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - АТЛЕТИК РУСЕ 2 - 9
01-04-2016 20:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 9

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ДИЗАСТЪР - А ОТБОРЪТ
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК ШУЛЦ 2018
не е избран ФК МЕДИКА - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран РАДЕЦКИ - ФК РУСЕ
не е избран АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - КАТЕНАЧО
05-04-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - КАТЕНАЧО 3 - 4
05-04-2016 19:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - ФК РУСЕ 4 - 5
05-04-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 6
06-04-2016 18:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - СТЕФАНИ СТИЛ 4 - 4
06-04-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 5 - 2
06-04-2016 20:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - А ОТБОРЪТ 4 - 9
08-04-2016 19:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК ШУЛЦ 2018 4 - 3
30-06-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 9 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - БЕЛГИЙЦИТЕ
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АТЛЕТИК РУСЕ
не е избран ФК РУСЕ - АФК Русчук
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - РАДЕЦКИ
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕДИКА
не е избран А ОТБОРЪТ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР
12-04-2016 18:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - БЕЛГИЙЦИТЕ 3 - 2
12-04-2016 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 1
12-04-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР 2 - 3
13-04-2016 18:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 2
13-04-2016 19:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - РАДЕЦКИ 4 - 3
13-04-2016 20:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 9
15-04-2016 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕДИКА 1 - 6
15-04-2016 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - АФК Русчук 13 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
не е избран ФК МЕДИКА - А ОТБОРЪТ
не е избран РАДЕЦКИ - ФК ШУЛЦ 2018
не е избран АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - ФК РУСЕ
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран КАТЕНАЧО - СТЕФАНИ СТИЛ
19-04-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - А ОТБОРЪТ 1 - 2
19-04-2016 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - СТЕФАНИ СТИЛ 1 - 9
19-04-2016 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5
20-04-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ДИЗАСТЪР 9 - 3
20-04-2016 19:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ФК РУСЕ 2 - 3
22-04-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 13
22-04-2016 20:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - ФК ШУЛЦ 2018 4 - 1
27-05-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 4 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - КАТЕНАЧО
не е избран ФК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - АТЛЕТИК РУСЕ
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук
не е избран А ОТБОРЪТ - РАДЕЦКИ
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА
не е избран ДИЗАСТЪР - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
26-04-2016 18:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - КАТЕНАЧО 5 - 0
26-04-2016 20:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - РАДЕЦКИ 6 - 0
27-04-2016 18:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 3 - 4
27-04-2016 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 2 - 1
27-04-2016 20:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 9
28-04-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 13 - 7
29-04-2016 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 3 - 7
01-07-2016 21:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - АТЛЕТИК РУСЕ 7 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК МЕДИКА - ДИЗАСТЪР
не е избран РАДЕЦКИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
не е избран АФК Русчук - А ОТБОРЪТ
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - ФК ШУЛЦ 2018
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран КАТЕНАЧО - ФК РУСЕ
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
03-05-2016 18:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 3
03-05-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 0
03-05-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - А ОТБОРЪТ 1 - 7
04-05-2016 19:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 3 - 5
04-05-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ДИЗАСТЪР 3 - 5
05-05-2016 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК РУСЕ 1 - 7
02-06-2016 20:00 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ФК ШУЛЦ 2018 0 - 5
09-06-2016 20:00 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК РУСЕ - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - КАТЕНАЧО
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - БЕЛГИЙЦИТЕ
не е избран А ОТБОРЪТ - АТЛЕТИК РУСЕ
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук
не е избран ДИЗАСТЪР - РАДЕЦКИ
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕДИКА
10-05-2016 18:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - КАТЕНАЧО 4 - 2
10-05-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - СТЕФАНИ СТИЛ 11 - 1
10-05-2016 20:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕДИКА 9 - 3
11-05-2016 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - БЕЛГИЙЦИТЕ 9 - 4
11-05-2016 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 5
11-05-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 4 - 3
13-05-2016 18:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - РАДЕЦКИ 6 - 3
13-05-2016 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК РУСЕ
не е избран РАДЕЦКИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран АФК Русчук - ДИЗАСТЪР
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - А ОТБОРЪТ
не е избран КАТЕНАЧО - ФК ШУЛЦ 2018
17-05-2016 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 5
17-05-2016 19:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 2 - 2
17-05-2016 20:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 9
18-05-2016 18:30 Арена Русе АФК Русчук - ДИЗАСТЪР 4 - 4
18-05-2016 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК РУСЕ 1 - 4
18-05-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - А ОТБОРЪТ 0 - 17
10-06-2016 21:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК МЕДИКА 7 - 1
14-07-2016 20:00 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 9 - 12

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран А ОТБОРЪТ - КАТЕНАЧО
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ
не е избран ДИЗАСТЪР - АТЛЕТИК РУСЕ
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - АФК Русчук
не е избран ФК МЕДИКА - РАДЕЦКИ
25-05-2016 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 0
25-05-2016 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - КАТЕНАЧО 8 - 0
25-05-2016 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 9
27-05-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 2
27-05-2016 19:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 0
23-06-2016 20:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - АФК Русчук 4 - 4
23-06-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - РАДЕЦКИ 2 - 3
08-07-2016 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 6

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран АФК Русчук - ФК МЕДИКА
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР
не е избран КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - А ОТБОРЪТ
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК ШУЛЦ 2018
не е избран ФК РУСЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
31-05-2016 18:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 0 - 5
31-05-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - РАДЕЦКИ 14 - 1
31-05-2016 20:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 2
01-06-2016 18:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - А ОТБОРЪТ 2 - 7
01-06-2016 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5
01-06-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР 2 - 7
03-06-2016 19:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 5 - 1
03-06-2016 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕДИКА 1 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ФК РУСЕ
не е избран А ОТБОРЪТ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран ДИЗАСТЪР - КАТЕНАЧО
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - БЕЛГИЙЦИТЕ
не е избран ФК МЕДИКА - АТЛЕТИК РУСЕ
не е избран РАДЕЦКИ - АФК Русчук
07-06-2016 18:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 7
07-06-2016 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 0
07-06-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 0
08-06-2016 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 3
08-06-2016 19:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК РУСЕ 3 - 11
08-06-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 0
10-06-2016 19:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - КАТЕНАЧО 7 - 2
10-06-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - АФК Русчук 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - РАДЕЦКИ
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА
не е избран КАТЕНАЧО - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - ДИЗАСТЪР
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
не е избран ФК РУСЕ - А ОТБОРЪТ
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК ШУЛЦ 2018
14-06-2016 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 2 - 5
14-06-2016 19:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ДИЗАСТЪР 6 - 1
14-06-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 9 - 4
15-06-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА 4 - 5
15-06-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - А ОТБОРЪТ 4 - 2
15-06-2016 20:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - РАДЕЦКИ 0 - 5
17-06-2016 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 7
17-06-2016 20:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК ШУЛЦ 2018 9 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-06-2016 18:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 2
21-06-2016 19:30 Арена Русе АФК Русчук - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 1
21-06-2016 20:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - СТЕФАНИ СТИЛ 3 - 4
22-06-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАТЕНАЧО 5 - 0
22-06-2016 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 6 - 1
22-06-2016 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 11
24-06-2016 19:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 3
20-10-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 5 - 1

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ
не е избран РАДЕЦКИ - КАТЕНАЧО
не е избран ФК МЕДИКА - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран ДИЗАСТЪР - ФК РУСЕ
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран А ОТБОРЪТ - ФК ШУЛЦ 2018
28-06-2016 19:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 5
28-06-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АТЛЕТИК РУСЕ 16 - 0
28-06-2016 21:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 6 - 1
29-06-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ 2 - 1
29-06-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК РУСЕ 4 - 8
29-06-2016 21:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - СТЕФАНИ СТИЛ 3 - 2
01-07-2016 19:00 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 3
01-07-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - КАТЕНАЧО 14 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК РУСЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕДИКА
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - РАДЕЦКИ
не е избран КАТЕНАЧО - АФК Русчук
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - АТЛЕТИК РУСЕ
Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ДИЗАСТЪР
05-07-2016 19:00 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 3
05-07-2016 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 0
05-07-2016 21:00 не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 10
06-07-2016 20:00 не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ДИЗАСТЪР 3 - 4
06-07-2016 21:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - АТЛЕТИК РУСЕ 7 - 0
07-07-2016 20:00 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - РАДЕЦКИ 6 - 4
15-07-2016 21:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - АФК Русчук 0 - 5
22-07-2016 21:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕДИКА 3 - 2

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - КАТЕНАЧО
не е избран АФК Русчук - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран РАДЕЦКИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран ДИЗАСТЪР - ФК ШУЛЦ 2018
не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - А ОТБОРЪТ
12-07-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 4
12-07-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - А ОТБОРЪТ 2 - 2
12-07-2016 21:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 0 - 5
13-07-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 18 - 3
13-07-2016 20:00 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - КАТЕНАЧО 3 - 2
13-07-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 3
15-07-2016 19:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 8
15-07-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ 2 - 5

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран А ОТБОРЪТ - ДИЗАСТЪР
не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ
не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕДИКА
не е избран ФК РУСЕ - РАДЕЦКИ
не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук
не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - АТЛЕТИК РУСЕ
не е избран КАТЕНАЧО - БЕЛГИЙЦИТЕ
19-07-2016 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 4
19-07-2016 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 7 - 3
19-07-2016 21:00 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ДИЗАСТЪР 9 - 1
20-07-2016 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕДИКА 0 - 6
20-07-2016 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - РАДЕЦКИ 7 - 1
20-07-2016 21:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 0
22-07-2016 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 3
22-07-2016 20:00 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - АТЛЕТИК РУСЕ 13 - 1

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - СТЕФАНИ СТИЛ
не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
не е избран АФК Русчук - ФК РУСЕ
не е избран РАДЕЦКИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ
не е избран ФК МЕДИКА - ФК ШУЛЦ 2018
не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - А ОТБОРЪТ
не е избран ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
26-07-2016 19:00 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 1 - 12
26-07-2016 20:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - СТЕФАНИ СТИЛ 4 - 8
26-07-2016 21:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - А ОТБОРЪТ 0 - 5
27-07-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 0 - 5
27-07-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 5 - 0
27-07-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 4
29-07-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 10 - 4
29-07-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК ШУЛЦ 2018 5 - 0

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2016 19:00 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - КАТЕНАЧО 7 - 2
30-08-2016 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - АТЛЕТИК РУСЕ 15 - 1
31-08-2016 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 2
31-08-2016 20:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - АФК Русчук 8 - 10
31-08-2016 21:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - РАДЕЦКИ 5 - 0
02-09-2016 19:00 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ФК МЕДИКА 3 - 4
02-09-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕЧКИТЕ 8 - 10
29-09-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 2 - 3

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2016 19:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК РУСЕ 2 - 10
06-09-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 8
06-09-2016 21:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ДИЗАСТЪР 8 - 5
07-09-2016 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 16
07-09-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - А ОТБОРЪТ 0 - 5
07-09-2016 21:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК ШУЛЦ 2018 14 - 5
09-09-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 3
22-09-2016 20:00 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 7 - 11

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2016 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - БЕЛГИЙЦИТЕ 3 - 2
13-09-2016 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 7
13-09-2016 21:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 5
14-09-2016 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АТЛЕТИК РУСЕ 7 - 3
14-09-2016 20:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - РАДЕЦКИ 5 - 0
14-09-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕДИКА 4 - 4
16-09-2016 19:00 Арена Русе ФК РУСЕ - КАТЕНАЧО 12 - 3
16-09-2016 20:00 Арена Русе А ОТБОРЪТ - АФК Русчук 8 - 3

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2016 19:00 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - А ОТБОРЪТ 1 - 11
20-09-2016 20:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 1 - 7
20-09-2016 21:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 4
21-09-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 11 - 5
21-09-2016 20:00 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК РУСЕ 5 - 4
21-09-2016 21:00 Арена Русе ФК МЕДИКА - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 0 - 5
23-09-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 7
23-09-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - ДИЗАСТЪР 0 - 5

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АТЛЕТИК РУСЕ 13 - 2
27-09-2016 19:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - АФК Русчук 3 - 4
27-09-2016 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 4
28-09-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 5
28-09-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 4
28-09-2016 20:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 0
30-09-2016 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - КАТЕНАЧО 5 - 18
30-09-2016 20:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - РАДЕЦКИ 5 - 0

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2016 18:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 12 - 7
04-10-2016 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - А ОТБОРЪТ 0 - 8
04-10-2016 20:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - ФК МЕДИКА 0 - 5
05-10-2016 18:30 Арена Русе АФК Русчук - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 2 - 4
05-10-2016 19:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ДИЗАСТЪР 1 - 14
05-10-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 6
07-10-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 2 - 3
14-10-2016 19:00 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК ШУЛЦ 2018 13 - 6

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-07-2016 21:00 не е избран ФК МЕДИКА - АФК Русчук 4 - 3
11-10-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 16 - 4
11-10-2016 19:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК РУСЕ 3 - 5
12-10-2016 18:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 2
12-10-2016 20:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 0
14-10-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5
11-11-2016 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - АТЛЕТИК РУСЕ 0 - 5
11-11-2016 19:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 8 - 9

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2016 18:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - А ОТБОРЪТ 9 - 3
18-10-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК ШУЛЦ 2018 18 - 0
18-10-2016 20:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 9
19-10-2016 18:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ФК МЕДИКА 1 - 6
19-10-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 6 - 0
19-10-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 1 - 4
21-10-2016 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ДИЗАСТЪР 2 - 8
21-10-2016 20:00 Арена Русе АФК Русчук - РАДЕЦКИ 5 - 0

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2016 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - КАТЕНАЧО 5 - 0
25-10-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 3
25-10-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 13
26-10-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 4 - 3
26-10-2016 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 2 - 9
28-10-2016 19:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 0
28-10-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - АТЛЕТИК РУСЕ 0 - 5
03-11-2016 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ФК РУСЕ 5 - 2

30 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2016 18:30 не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - АФК Русчук 3 - 11
01-11-2016 19:30 не е избран КАТЕНАЧО - ФК МЕДИКА 3 - 9
01-11-2016 20:30 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - РАДЕЦКИ 5 - 0
02-11-2016 19:30 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 12 - 6
04-11-2016 19:00 не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 0 - 5
04-11-2016 20:00 не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ДИЗАСТЪР 12 - 4
14-11-2016 19:00 не е избран ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 5
14-11-2016 20:00 не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - А ОТБОРЪТ 1 - 6

класиране

отборМГТ
1.ФК МЕЧКИТЕ30250:7684
2.ТМ ТЕХНОЛОДЖИ30175:7973
3.А ОТБОРЪТ30179:6073
4.ФК РУСЕ30202:8570
5.ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ30191:10563
6.ДИЗАСТЪР30154:12751
7.ФК МЕДИКА30103:9247
8.АФК Русчук30136:13346
9.РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ3099:10444
10.СТЕФАНИ СТИЛ30130:14241
11.ЛОКОМОТИВ - БДЖ30125:15240
12.РАДЕЦКИ3071:13123
13.ФК ШУЛЦ 201830117:22818
14.АТЛЕТИК РУСЕ3068:21616
15.КАТЕНАЧО3077:22212
16.БЕЛГИЙЦИТЕ3080:2059