ЛИГА БЪЛГАРИЯ, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

Баражи

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2016 13:00 Спортен комплекс САМОКОВ SUTHERLAND - FC Siza Sport 2 - 3
27-03-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Актив комерс 3 - 5
27-03-2016 14:00 Игрище зад централна поща X-CLUB - Лаос 0 - 5
27-03-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК "Палаузово" - ФК Вадиас 1 - 3

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2016 21:00 Зала "Декотекс" ФК ИТО-ГАРД - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4
16-04-2016 16:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - СИНИТЕ *1 - 1
17-04-2016 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) FC WORDS BURGAS - SPS 1 - 1*
17-04-2016 16:00 Игрище Ловен парк ФК Елин Пелин - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 6 - 2
17-04-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Zona C ООД - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 0

Баражи

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 18:00 Мини футболно игрище Ботевград КУРШУМИТЕ - Шивачите 5 - 0

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2016 19:00 СЦ Берое - открито КАМИТЕ - Форест *3 - 3
21-04-2016 20:00 Игрище ж.к. Бистрица Неудобните - ВОДОЛАЗИТЕ 5 - 3
23-04-2016 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лаос 4 - 1
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2
24-04-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център не - PMP Build Invest 0 - 3
28-04-2016 00:00 СЦ Берое - открито AFC Cvet Junior - Бодигард 0 - 5
29-04-2016 00:00 Спортен комплекс Шампиони Лазур Свети Влас - ШАШ 5 - 0
30-04-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Вадиас 2 - 3
30-04-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Хамелеон - FC Siza Sport 2 - 3

Баражи

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КУРШУМИТЕ 2 - 3

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2016 13:00 ACCEDIA STADIUM Околчица/Враца/ - Ф.К. ОАЗИС *3 - 3

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2
15-05-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - FC Siza Sport *1 - 1
22-05-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Вадиас - Околчица/Враца/ 8 - 3
26-05-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Неудобните 4 - 0
28-05-2016 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бодигард - SPS 0 - 5
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6
04-06-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Лазур Свети Влас - КУРШУМИТЕ 2 - 1
05-06-2016 12:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - ФК Елин Пелин 8 - 2

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център SPS - ДЕЛТУМ 1 - 6
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8
15-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - PMP Build Invest *1 - 1
25-06-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Zona C ООД - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4

класиране

не се изчислява класиране за тази група