НЕДЕЛНА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2016 00:00 не е избран ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - мон-крис А 0 - 5
10-04-2016 00:00 не е избран ФК ИТО-ГАРД - ФУЕГО 5 - 0
10-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Победителите - Зиг-Заг 11 - 4
10-04-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 Перла - FC WORDS 3 - 5
10-04-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - BSFL 1 - 8
10-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Лазур Сити 6 - 4
10-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - .............. 3 - 5
08-05-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Мон-Крис 6 - 5
07-06-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Пирне 4 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 00:00 не е избран FC Canarios - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0
24-04-2016 00:00 не е избран Пирне - ФУЕГО 5 - 0
24-04-2016 17:30 не е избран BSFL - ПОМОРИЕ 2 - 8
24-04-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - OLD BOYS 3 - 3
24-04-2016 18:30 не е избран Зиг-Заг - Blacksy 6 - 2
24-04-2016 20:30 не е избран .............. - Перла 0 - 5
08-05-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ФК ИТО-ГАРД 2 - 5
08-05-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ОПТИМИСТ 5 - 1
12-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 мон-крис А - Победителите 4 - 6

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - FC WORDS 2 - 5
29-05-2016 17:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - Мон-Крис 2 - 2
29-05-2016 17:00 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - Лазур Сити 3 - 7
29-05-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - Пирне 0 - 5
29-05-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Зиг-Заг 14 - 9
29-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 5 - 0
29-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - мон-крис А 2 - 10
29-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - FC Canarios 2 - 3
29-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - BSFL 10 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2016 17:30 Каменица Арена - терен 1 ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - Победителите 5 - 7
05-06-2016 17:00 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - OLD BOYS 4 - 6
05-06-2016 17:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - Лазур Сити 5 - 6
05-06-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ФК ИТО-ГАРД 4 - 2
05-06-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - ПОМОРИЕ 1 - 3
05-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - ФУЕГО 4 - 2
05-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 FC Canarios - Blacksy 9 - 5
05-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - Перла 5 - 5
19-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - ОПТИМИСТ 6 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - .............. 6 - 8
24-04-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - FC WORDS 3 - 11
12-06-2016 17:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - мон-крис А 2 - 1
12-06-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - Пирне 11 - 3
12-06-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - Зиг-Заг 3 - 3
12-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - FC Canarios 2 - 2
12-06-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 5 - 0
12-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Мон-Крис 4 - 3
12-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - ОПТИМИСТ 5 - 3
19-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 1 Пирне - FC WORDS 5 - 10
19-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - ФУЕГО 4 - 1
19-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - Перла 4 - 4
19-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - OLD BOYS 1 - 5
19-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 Победителите - Blacksy 10 - 8
19-06-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - ПОМОРИЕ 0 - 5
19-06-2016 20:30 Каменица Арена - терен 2 BSFL - ФК ИТО-ГАРД 1 - 2
12-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 .............. - Лазур Сити 6 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 17:30 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0
26-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Зиг-Заг 5 - 8
26-06-2016 17:30 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - BSFL 3 - 4
26-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - Победителите 3 - 5
26-06-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - Пирне 0 - 5
26-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - .............. 9 - 1
26-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - мон-крис А 5 - 3
26-06-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Перла - FC Canarios 2 - 6
26-06-2016 20:30 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - Мон-Крис 4 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Мон-Крис - FC WORDS 2 - 7
03-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - ФК ИТО-ГАРД 4 - 6
03-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 BSFL - Лазур Сити 3 - 16
03-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Зиг-Заг - ФУЕГО 5 - 0
03-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - ОПТИМИСТ 5 - 4
03-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ПОМОРИЕ 0 - 5
03-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - OLD BOYS 0 - 5
03-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - Перла 0 - 5
07-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - .............. 4 - 17

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - ФУЕГО 2 - 2
10-07-2016 00:00 не е избран OLD BOYS - Blacksy 5 - 0
10-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0
10-07-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Перла - Победителите 5 - 6
10-07-2016 18:30 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - Пирне 6 - 2
10-07-2016 19:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - Мон-Крис 8 - 6
10-07-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 ФК ИТО-ГАРД - FC Canarios 3 - 2
10-07-2016 20:30 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Зиг-Заг 1 - 1
10-07-2016 20:30 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - BSFL 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 19:30 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - Перла 3 - 8
15-05-2016 00:00 не е избран FC Canarios - ФУЕГО 5 - 0
15-05-2016 00:00 не е избран ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - ФК ИТО-ГАРД 0 - 5
15-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Зиг-Заг - FC WORDS 0 - 5
15-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - .............. 5 - 0
05-06-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - ОПТИМИСТ 7 - 4
12-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - OLD BOYS 8 - 2
12-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - Пирне 4 - 5
26-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - мон-крис А 6 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-07-2016 00:00 не е избран ФУЕГО - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС -
17-07-2016 12:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Blacksy 5 - 0
17-07-2016 14:30 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Победителите 3 - 5
17-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - Зиг-Заг 14 - 2
17-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 Перла - ПОМОРИЕ 4 - 7
17-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - Пирне 7 - 4
17-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS - мон-крис А 9 - 2
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Мон-Крис - BSFL 8 - 2
17-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - FC Canarios 1 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - ФУЕГО 10 - 6
15-05-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ПОМОРИЕ - ОПТИМИСТ 6 - 7
15-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - Лазур Сити 0 - 5
15-05-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ФК ИТО-ГАРД 4 - 9
15-05-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - Перла 1 - 4
12-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - FC WORDS 1 - 3
19-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Зиг-Заг - Мон-Крис 2 - 9
19-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - .............. 3 - 9
19-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - BSFL 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФУЕГО - Blacksy
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - OLD BOYS 1 - 5
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - Мон-Крис 7 - 8
24-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 Перла - Пирне 3 - 8
24-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - ПОМОРИЕ 7 - 4
24-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - Победителите 6 - 6
24-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - FC Canarios 5 - 3
24-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - Зиг-Заг 2 - 9
24-07-2016 21:00 не е избран FC WORDS - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 Победителите - FC WORDS 2 - 4
26-07-2016 00:00 не е избран ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - .............. 0 - 5
26-07-2016 00:00 не е избран Blacksy - Лазур Сити 0 - 5
26-07-2016 00:00 не е избран ПОМОРИЕ - ФУЕГО 5 - 0
26-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - Зиг-Заг 4 - 3
26-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Мон-Крис 5 - 5
26-07-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - ОПТИМИСТ 1 - 5
07-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ФК ИТО-ГАРД 2 - 4
07-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - BSFL 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ПОМОРИЕ 3 - 8
19-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ИТО-ГАРД - Перла 8 - 1
31-07-2016 00:00 не е избран ФУЕГО - OLD BOYS 0 - 5
31-07-2016 00:00 не е избран FC WORDS - Blacksy 5 - 0
31-07-2016 00:00 не е избран Мон-Крис - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0
31-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 2 Зиг-Заг - мон-крис А 1 - 3
31-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - Победителите 5 - 0
31-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Пирне 6 - 3
31-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - FC Canarios 1 - 9

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-07-2016 12:00 не е избран ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС - BSFL 0 - 5
17-07-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФК ИТО-ГАРД 5 - 7
31-07-2016 18:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - Лазур Сити 3 - 5
02-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC Canarios - Зиг-Заг 10 - 0
02-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 Пирне - мон-крис А 6 - 6
07-08-2016 18:00 не е избран Blacksy - .............. 0 - 5
07-08-2016 18:00 не е избран Перла - ФУЕГО 5 - 0
07-08-2016 21:00 Каменица Арена - терен 2 Победителите - Мон-Крис 0 - 5
30-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 ПОМОРИЕ - FC WORDS 2 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 18:30 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ОПТИМИСТ 2 - 6
26-07-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ПОМОРИЕ 10 - 3
28-08-2016 17:00 не е избран Мон-Крис - Blacksy 5 - 0
28-08-2016 17:00 не е избран Зиг-Заг - ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС 5 - 0
28-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS - OLD BOYS 5 - 0
28-08-2016 19:00 Каменица Арена - терен 2 мон-крис А - FC Canarios 3 - 11
28-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ИТО-ГАРД - Пирне 5 - 0
28-08-2016 20:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - Победителите 5 - 6
28-08-2016 21:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Перла 5 - 2

класиране

отборМГТ
1.FC WORDS1799:2625
2...............17102:5820
3.ФК ИТО-ГАРД1782:5020
4.FC Canarios1785:4218
5.ПОМОРИЕ1795:6118
6.Победителите1794:7817
7.OLD BOYS1769:4916
8.ОПТИМИСТ1776:5915
9.Мон-Крис1782:5914
10.Лазур Сити1781:7213
11.Пирне1770:8811
12.Перла1762:6810
13.Зиг-Заг1767:9210
14.мон-крис А1770:809
15.BSFL1747:977
16.Blacksy1630:1002
17.ФУЕГО1525:801
18.ФК НАЦИОНАЛ Б БУРГАС165:820