ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, CALCIO - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - Щ+Щ 6 - 4
07-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Old School 5 - 3
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4
10-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - Danika 5 - 0
25-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 1 - 5
01-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Avengers 11 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - FC Siza Sport 5 - 0
15-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ВИС-2 4 - 8
16-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7
17-03-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - Kamenitza-Интернационал 9 - 7
17-03-2016 20:00 СЦ Арена Криско - MS 3 - 6
08-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Avengers - Danika 2 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - TNN Gold 3 - 4
22-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Old School 10 - 0
22-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Danika - Криско 2 - 6
23-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - БРЕСТНИК 5 - 4
23-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Щ+Щ 5 - 4
15-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Avengers 16 - 10

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ВИС-2 6 - 5
06-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - MS 0 - 6
06-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Avengers - Криско 2 - 7
06-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - Danika 3 - 1
07-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - FC Siza Sport 4 - 4
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Щ+Щ 4 - 3
13-04-2016 19:00 СЦ Арена ВИС-2 - Avengers 9 - 0
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1
13-04-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Old School 2 - 3
13-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - TNN Gold 1 - 11
13-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 14 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5
27-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Danika 8 - 1
28-04-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - MS 2 - 4
28-04-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - FC Siza Sport 0 - 5
29-04-2016 19:00 СЦ Арена Avengers - Old School 4 - 9
02-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Криско 4 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - TNN Gold 0 - 5
03-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център MS - Kamenitza-Интернационал 8 - 0
04-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ВИС-2 5 - 0
04-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Old School - Щ+Щ 2 - 3
04-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Avengers 5 - 0
05-05-2016 21:00 СЦ Арена Криско - БРЕСТНИК 2 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - MS 0 - 5
11-05-2016 20:00 СЦ Арена Avengers - Щ+Щ 6 - 13
11-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Old School 5 - 3
11-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 4
12-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Danika 5 - 0
12-05-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Криско 5 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2016 00:00 не е избран Danika - ВИС-2 5 - 0
15-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Avengers 5 - 0
16-05-2016 20:00 СЦ Арена Old School - TNN Gold 4 - 11
21-05-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център MS - FC Siza Sport 6 - 3
23-05-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Kamenitza-Интернационал 6 - 2
23-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - БРЕСТНИК 1 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - Криско 0 - 5
17-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Avengers - БРЕСТНИК 0 - 5
18-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Danika 10 - 3
18-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Щ+Щ 6 - 0
18-05-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 4 - 6
18-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 3 - 16

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2016 00:00 не е избран Old School - ВИС-2 5 - 0
24-05-2016 00:00 не е избран MS - Avengers 5 - 0
25-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 6 - 3
25-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 3 - 6
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8
27-05-2016 00:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.MS1173:1233
2.TNN Gold1173:2728
3.Криско1150:3521
4.FC Siza Sport1157:4119
5.Kamenitza-Интернационал1166:7018
6.БРЕСТНИК1146:3318
7.ЕЛМА ТАКСИ1144:5818
8.Old School1141:5215
9.Danika1125:559
10.ВИС-21131:489
11.Щ+Щ1140:499
12.Avengers1126:920