ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА, ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2016 00:00 не е избран Национал 2010 А - Национал 2010 Б -
05-03-2016 11:00 не е избран Олимпия Б - ДАФ 8 - 3
05-03-2016 12:00 не е избран Академик - Балкан Ботевград 2 - 3
05-03-2016 13:00 не е избран Витоша Б - ДФК Комета 1 - 5
05-03-2016 14:00 не е избран ДИТ 1 - Левски София А 7 - 0
05-03-2016 15:00 не е избран Олимпия - Левски 2010 -
05-03-2016 16:00 не е избран Барса БГ - Левски Раковски 3 - 1
05-03-2016 17:00 не е избран Левски София - Победа 9 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2016 09:00 не е избран Левски София А - Академик 0 - 9
12-03-2016 10:00 не е избран Левски 2010 - Олимпия Б 1 - 2
12-03-2016 11:00 не е избран Левски Раковски - Олимпия 1 - 2
12-03-2016 12:00 не е избран ДАФ - ДИТ 1 1 - 7
12-03-2016 13:00 не е избран Балкан Ботевград - Витоша Б отложен
12-03-2016 14:00 не е избран Национал 2010 Б - ДФК Комета 5 - 0
12-03-2016 15:00 не е избран Национал 2010 А - Левски София 8 - 3
12-03-2016 16:00 не е избран Победа - Барса БГ 3 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2016 09:00 не е избран Академик - ДАФ 5 - 1
19-03-2016 10:00 не е избран ДИТ 1 - Левски 2010 7 - 0
19-03-2016 11:00 не е избран Олимпия - Победа 9 - 1
19-03-2016 12:00 не е избран Олимпия Б - Левски Раковски 1 - 7
19-03-2016 13:00 не е избран ДФК Комета - Балкан Ботевград 4 - 2
19-03-2016 14:00 не е избран Витоша Б - Левски София А 1 - 2
19-03-2016 15:00 не е избран Барса БГ - Национал 2010 А 2 - 10
19-03-2016 16:00 не е избран Левски София - Национал 2010 Б 0 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2016 09:00 не е избран Левски Раковски - ДИТ 1 0 - 11
26-03-2016 10:00 не е избран Левски София - Барса БГ 2 - 6
26-03-2016 11:00 не е избран Левски София А - ДФК Комета 1 - 4
26-03-2016 12:00 не е избран Победа - Олимпия Б 1 - 1
26-03-2016 13:00 не е избран Национал 2010 А - Олимпия 4 - 2
26-03-2016 14:00 не е избран Национал 2010 Б - Балкан Ботевград 2 - 0
26-03-2016 15:00 не е избран Левски 2010 - Академик 0 - 1
26-03-2016 16:00 не е избран ДАФ - Витоша Б 0 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2016 09:00 не е избран ДФК Комета - ДАФ 3 - 0
02-04-2016 10:00 не е избран Балкан Ботевград - Левски София А 2 - 0
02-04-2016 11:00 не е избран ДИТ 1 - Победа 5 - 1
02-04-2016 12:00 не е избран Академик - Левски Раковски 8 - 0
02-04-2016 13:00 не е избран Барса БГ - Национал 2010 Б 2 - 4
02-04-2016 14:00 не е избран Олимпия Б - Национал 2010 А 0 - 4
02-04-2016 15:00 не е избран Витоша Б - Левски 2010 2 - 1
02-04-2016 16:00 не е избран Олимпия - Левски София отложен

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-04-2016 09:00 не е избран Левски София - Олимпия Б -
09-04-2016 10:00 не е избран Барса БГ - Олимпия -
09-04-2016 11:00 не е избран Левски Раковски - Витоша Б -
09-04-2016 12:00 не е избран ДАФ - Балкан Ботевград -
09-04-2016 13:00 не е избран Национал 2010 Б - Левски София А -
09-04-2016 14:00 не е избран Национал 2010 А - ДИТ 1 -
09-04-2016 15:00 не е избран Левски 2010 - ДФК Комета -
09-04-2016 16:00 не е избран Победа - Академик -

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-04-2016 09:00 не е избран Олимпия Б - Барса БГ 3 - 1
16-04-2016 10:00 не е избран Олимпия - Национал 2010 Б 0 - 1
16-04-2016 11:00 не е избран Академик - Национал 2010 А 3 - 6
16-04-2016 12:00 не е избран ДФК Комета - Левски Раковски 6 - 0
16-04-2016 13:00 не е избран Левски София А - ДАФ 3 - 3
16-04-2016 14:00 не е избран Витоша Б - Победа 2 - 1
16-04-2016 15:00 не е избран Балкан Ботевград - Левски 2010 -
16-04-2016 16:00 не е избран ДИТ 1 - Левски София 2 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-04-2016 00:00 не е избран Олимпия - Олимпия Б -
23-04-2016 09:00 не е избран Национал 2010 А - Витоша Б 0 - 0
23-04-2016 10:00 не е избран Барса БГ - ДИТ 1 1 - 5
23-04-2016 11:00 не е избран Национал 2010 Б - ДАФ 3 - 0
23-04-2016 12:00 не е избран Левски Раковски - Балкан Ботевград 0 - 6
23-04-2016 13:00 не е избран Победа - ДФК Комета 2 - 5
23-04-2016 14:00 не е избран Левски 2010 - Левски София А 1 - 1
23-04-2016 15:00 не е избран Левски София - Академик 0 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-04-2016 17:00 не е избран ДФК Комета - Национал 2010 А -
28-04-2016 15:30 не е избран ДАФ - Левски 2010 -
30-04-2016 00:00 не е избран Левски София А - Левски Раковски -
30-04-2016 11:00 не е избран ДИТ 1 - Олимпия -
08-05-2016 09:00 не е избран Олимпия Б - Национал 2010 Б -
08-05-2016 10:00 не е избран Академик - Барса БГ -
08-05-2016 11:00 не е избран Балкан Ботевград - Победа -
08-05-2016 16:00 не е избран Витоша Б - Левски София -

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-05-2016 00:00 не е избран Олимпия Б - ДИТ 1 -
07-05-2016 09:00 не е избран Барса БГ - Витоша Б -
07-05-2016 10:00 не е избран Левски Раковски - ДАФ 0 - 1
07-05-2016 11:00 не е избран Национал 2010 А - Балкан Ботевград 0 - 6
07-05-2016 12:00 не е избран Победа - Левски София А 1 - 7
07-05-2016 13:00 не е избран Олимпия - Академик 3 - 3
07-05-2016 14:00 не е избран Национал 2010 Б - Левски 2010 2 - 1
07-05-2016 16:00 не е избран Левски София - ДФК Комета -

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2016 10:00 не е избран Балкан Ботевград - Левски София -
14-05-2016 11:00 не е избран ДАФ - Победа -
14-05-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Олимпия -
14-05-2016 13:00 не е избран Левски 2010 - Левски Раковски отложен
14-05-2016 14:00 не е избран Академик - Олимпия Б отложен
14-05-2016 14:00 не е избран ДФК Комета - Барса БГ -
14-05-2016 15:00 не е избран Левски София А - Национал 2010 А -
18-05-2016 17:00 не е избран ДИТ 1 - Национал 2010 Б -

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2016 09:00 не е избран Национал 2010 А - ДАФ -
21-05-2016 10:00 не е избран Национал 2010 Б - Левски Раковски -
21-05-2016 11:00 не е избран ДИТ 1 - Академик -
21-05-2016 12:00 не е избран Левски София - Левски София А -
21-05-2016 13:00 не е избран Барса БГ - Балкан Ботевград -
21-05-2016 14:00 не е избран Победа - Левски 2010 -
21-05-2016 15:00 не е избран Олимпия - ДФК Комета -
21-05-2016 16:00 не е избран Олимпия Б - Витоша Б -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2016 09:00 не е избран Академик - Национал 2010 Б 3 - 2
28-05-2016 10:00 не е избран Левски 2010 - Национал 2010 А 0 - 9
28-05-2016 11:00 не е избран Левски София А - Барса БГ 5 - 2
28-05-2016 12:00 не е избран ДАФ - Левски София 2 - 9
28-05-2016 13:00 не е избран Левски Раковски - Победа 1 - 6
28-05-2016 14:00 не е избран Балкан Ботевград - Олимпия 2 - 1
28-05-2016 15:00 не е избран ДФК Комета - Олимпия Б 4 - 2
28-05-2016 16:00 не е избран Витоша Б - ДИТ 1 3 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2016 00:00 не е избран Левски София - Левски 2010 -
04-06-2016 09:00 не е избран Академик - Витоша Б -
04-06-2016 10:00 не е избран Национал 2010 Б - Победа -
04-06-2016 11:00 не е избран Национал 2010 А - Левски Раковски -
04-06-2016 12:00 не е избран Барса БГ - ДАФ -
04-06-2016 13:00 не е избран Олимпия - Левски София А -
04-06-2016 14:00 не е избран Олимпия Б - Балкан Ботевград -
04-06-2016 15:00 не е избран ДИТ 1 - ДФК Комета -

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2016 16:00 не е избран Победа - Национал 2010 А -
02-06-2016 09:00 не е избран Левски София А - Олимпия Б -
02-06-2016 10:00 не е избран ДАФ - Олимпия -
02-06-2016 11:00 не е избран Левски Раковски - Левски София -
02-06-2016 12:00 не е избран Левски 2010 - Барса БГ -
02-06-2016 14:00 не е избран Витоша Б - Национал 2010 Б -
02-06-2016 15:00 не е избран ДФК Комета - Академик -
02-06-2016 16:00 не е избран Балкан Ботевград - ДИТ 1 -

класиране

не се изчислява класиране за тази група