БИЗНЕС ЛИГА, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1
01-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Джовани 5 - 3
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0
01-03-2016 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 5 - 1
01-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Ilinden United 6 - 0
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3
02-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fibank 2 - 2
30-05-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - Шенкер 8 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6
09-03-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Джовани 0 - 5
09-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7
25-03-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 5 - 0
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5
04-05-2016 18:45 не е избран Fibank - Вършец 5 - 0
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBICO BULGARIA 4 - 1
15-03-2016 20:45 не е избран Вършец - Шенкер 3 - 2
15-03-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 8
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5
15-03-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 5 - 4
15-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Ilinden United 3 - 1
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-03-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Джовани 3 - 1
22-03-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 5 - 7
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4
22-03-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Ilinden United 5 - 3
22-03-2016 20:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Вършец 3 - 6
23-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 3 - 7
23-03-2016 21:45 не е избран Fibank - Рапидо Куриери 4 - 0
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2016 20:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 6
29-03-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 3 - 2
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0
29-03-2016 21:45 не е избран Джовани - Easy TV Net 6 - 3
30-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 3
30-03-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 2 - 4
30-03-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Шенкер 1 - 1
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 5 - 0
06-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Джовани 4 - 3
08-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Milky Group Bio 3 - 11
08-04-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 4 - 7
08-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - ДСК Банка 6 - 10
08-04-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4
25-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Рапидо Куриери 3 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-04-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 5 - 0
12-04-2016 20:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 2 - 7
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2
12-04-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 4 - 6
12-04-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 6 - 4
13-04-2016 19:45 не е избран Джовани - Шенкер 2 - 2
13-04-2016 20:45 не е избран Ilinden United - Fibank 4 - 4
13-04-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Easy TV Net 6 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5
19-04-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Джовани 4 - 10
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4
19-04-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Вършец 5 - 0
19-04-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 5 - 3
20-04-2016 18:45 не е избран Fibank - Milky Group Bio 5 - 4
20-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - Ilinden United 0 - 10

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1
26-04-2016 20:45 не е избран Вършец - Mentor Resort 0 - 5
26-04-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 2 - 4
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7
26-04-2016 21:45 не е избран Ilinden United - ORBICO BULGARIA 2 - 7
27-04-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 4 - 2
04-05-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Fibank 2 - 6
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2016 00:00 не е избран Вършец - Лев Инс 0 - 5
10-05-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Milky Group Bio 1 - 2
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0
10-05-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - ДСК Банка 5 - 2
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4
10-05-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Рапидо Куриери 6 - 3
11-05-2016 18:30 не е избран Mentor Resort - Fibank 4 - 5
11-05-2016 19:45 не е избран Шенкер - Easy TV Net 2 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2016 00:00 не е избран Рапидо Куриери - Вършец 5 - 0
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3
17-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8
17-05-2016 21:45 не е избран Джовани - Интерхаус България 3 - 5
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5
18-05-2016 18:30 не е избран Easy TV Net - ORBICO BULGARIA 8 - 5
18-05-2016 19:45 не е избран Fibank - Шенкер 6 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2016 21:45 не е избран Лев Инс - Рапидо Куриери 9 - 3
03-06-2016 00:00 не е избран Вършец - ДСК Банка 0 - 5
03-06-2016 18:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Fibank 1 - 14
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3
03-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 8 - 3
03-06-2016 19:45 не е избран Mentor Resort - Шенкер 0 - 5
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 0
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4
07-06-2016 20:45 не е избран Шенкер - ORBICO BULGARIA 2 - 1
07-06-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Mentor Resort 3 - 6
07-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4
08-06-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Интерхаус България 3 - 9
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-06-2016 18:45 не е избран Mentor Resort - ORBICO BULGARIA 4 - 3
14-06-2016 18:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 5
14-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 4 - 2
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0
14-06-2016 20:45 не е избран Вършец - Ilinden United 0 - 5
14-06-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - ДСК Банка 3 - 8
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0
06-07-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Шенкер 11 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-06-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Mentor Resort 7 - 6
21-06-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 3
21-06-2016 20:45 не е избран Джовани - Рапидо Куриери 6 - 4
21-06-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 5 - 0
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6
21-06-2016 21:45 не е избран Шенкер - Бат' Динко и Приятели 0 - 4
22-06-2016 21:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 5 - 0
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.GOLD INS1592:3862
2.Бат' Динко и Приятели1563:3557
3.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1576:3254
4.Лев Инс1580:3451
5.Fibank1568:3149
6.Интерхаус България1560:5943
7.Milky Group Bio1560:4935
8.ДСК Банка1575:6733
9.Джовани1554:5628
10.Ilinden United1557:6523
11.Mentor Resort1542:7222
12.Рапидо Куриери1549:7120
13.Вършец1519:6920
14.Easy TV Net1555:7618
15.Шенкер1533:7917
16.ORBICO BULGARIA1534:849