СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-02-2016 20:45 не е избран McDonald's - Media United 7 - 9
27-02-2016 16:00 не е избран АФК Софиянци - Busmanci 6 - 2
27-02-2016 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ФК Пекарни ванилия 10 - 1
27-02-2016 17:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0
27-02-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Ugoman 6 - 5
27-02-2016 17:00 не е избран SWISSPORT - Бандата 0 - 5
27-02-2016 18:00 не е избран Santos - Торпедо-София 0 - 5
27-02-2016 19:00 не е избран Имитациите 35 - Mat Star P 0 - 4
27-02-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Атлетик Редута 5 - 3
27-02-2016 20:00 не е избран JAGUARES - ШПОРИТЕ 0 - 13

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2016 20:45 не е избран Media United - ФК Пекарни ванилия 5 - 3
11-03-2016 20:45 не е избран Ugoman - JAGUARES 1 - 4
12-03-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - SWISSPORT 5 - 0
12-03-2016 18:00 не е избран Бандата - Сборная 2015 4 - 2
12-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци -
12-03-2016 19:00 не е избран Busmanci - Аполо СК 1 - 8
12-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Santos 5 - 4
12-03-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Белите София 6 - 1
12-03-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Сантяго Бернабеу 2 - 9
25-05-2016 21:45 не е избран McDonald's - Имитациите 35 7 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2016 20:45 не е избран Белите София - McDonald's 3 - 3*
18-03-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Бандата 0 - 8
18-03-2016 21:45 не е избран Имитациите 35 - Media United 6 - 4
19-03-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 5 - 4
19-03-2016 20:00 не е избран АФК Софиянци - Еврофутбол 1 - 7
19-03-2016 20:00 не е избран SWISSPORT - Busmanci 4 - 9
19-03-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Ugoman 7 - 1
19-03-2016 21:00 не е избран Santos - Mat Star P 0 - 5
19-03-2016 21:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - ШПОРИТЕ 0 - 5
24-03-2016 22:30 не е избран Сборная 2015 - Атлетик Редута 6 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2016 21:45 не е избран Атлетик Редута - JAGUARES 7 - 3
26-03-2016 17:00 не е избран Бандата - Сантяго Бернабеу 4 - 9
26-03-2016 17:00 не е избран Busmanci - Сборная 2015 9 - 5
26-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - SWISSPORT 4 - 0
26-03-2016 18:00 не е избран Имитациите 35 - Белите София 4 - 5
26-03-2016 18:00 не е избран Ugoman - ФК Пекарни ванилия 5 - 0
26-03-2016 19:00 не е избран Еврофутбол - Аполо СК 5 - 7
26-03-2016 20:00 не е избран Mat Star P - АФК Софиянци 3 - 1
26-03-2016 21:00 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 6 - 2
03-06-2016 19:45 не е избран McDonald's - Santos 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2016 20:45 не е избран Белите София - Media United 4 - 1
01-04-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Busmanci 6 - 9
01-04-2016 21:45 не е избран АФК Софиянци - McDonald's 5 - 0
02-04-2016 19:00 не е избран Santos - Имитациите 35 14 - 4
02-04-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Mat Star P 8 - 3
02-04-2016 20:00 не е избран SWISSPORT - Еврофутбол 5 - 6
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9
02-04-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Атлетик Редута 5 - 0
02-04-2016 21:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Бандата 4 - 13
17-04-2016 13:00 не е избран ШПОРИТЕ - Ugoman 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2016 22:30 не е избран Белите София - Santos 8 - 2
05-04-2016 22:30 не е избран Media United - Ugoman 7 - 3
05-04-2016 22:30 не е избран Бандата - ШПОРИТЕ 2 - 12
06-04-2016 22:30 не е избран Busmanci - Сантяго Бернабеу 2 - 8
06-04-2016 22:30 не е избран McDonald's - Аполо СК 0 - 5
07-04-2016 22:30 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 5 - 0
07-04-2016 22:30 не е избран Mat Star P - SWISSPORT 8 - 6
07-04-2016 22:30 не е избран Имитациите 35 - АФК Софиянци 2 - 2*
03-06-2016 21:45 не е избран Атлетик Редута - ФК Пекарни ванилия 0 - 5
10-06-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - Сборная 2015 12 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Еврофутбол 0 - 10
08-04-2016 21:45 не е избран SWISSPORT - McDonald's 0 - 5
09-04-2016 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Торпедо-София 1 - 1
09-04-2016 17:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Busmanci 4 - 5
09-04-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Белите София 6 - 3
09-04-2016 18:00 не е избран Ugoman - Бандата 0 - 5
09-04-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Имитациите 35 12 - 3
09-04-2016 19:00 не е избран Сборная 2015 - Mat Star P 1 - 5
09-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Атлетик Редута 5 - 0
26-05-2016 19:45 не е избран Santos - Media United 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2016 19:45 не е избран Mat Star P - JAGUARES 10 - 4
15-04-2016 20:45 не е избран McDonald's - Сборная 2015 5 - 0
16-04-2016 19:00 не е избран Атлетик Редута - Ugoman 5 - 0
16-04-2016 19:00 не е избран Белите София - Аполо СК 4 - 13
16-04-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - ФК Пекарни ванилия 6 - 1
16-04-2016 20:00 не е избран Еврофутбол - Сантяго Бернабеу 1 - 5
16-04-2016 20:00 не е избран Имитациите 35 - SWISSPORT 5 - 0
16-04-2016 21:00 не е избран Busmanci - ШПОРИТЕ 5 - 0
16-04-2016 21:00 не е избран Santos - АФК Софиянци 0 - 5
03-06-2016 20:45 не е избран Media United - Бандата 4 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2016 20:45 не е избран АФК Софиянци - Media United 1 - 4
22-04-2016 20:45 не е избран JAGUARES - McDonald's 1 - 2
23-04-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Белите София 0 - 5
23-04-2016 00:00 не е избран Ugoman - Busmanci 0 - 5
23-04-2016 17:00 не е избран Сборная 2015 - Имитациите 35 0 - 5
23-04-2016 18:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Еврофутбол 0 - 5
23-04-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Santos 14 - 3
23-04-2016 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Mat Star P 3 - 5
23-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5
24-06-2016 00:00 не е избран Бандата - Атлетик Редута 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2016 22:30 не е избран Mat Star P - ФК Пекарни ванилия 5 - 0
10-05-2016 22:30 не е избран McDonald's - Сантяго Бернабеу 2 - 6
10-05-2016 22:30 не е избран Имитациите 35 - JAGUARES 5 - 0
11-05-2016 00:00 не е избран Торпедо-София - Ugoman 5 - 0
11-05-2016 19:45 не е избран Busmanci - Бандата 5 - 8
11-05-2016 22:30 не е избран Еврофутбол - ШПОРИТЕ 6 - 3
12-05-2016 00:00 не е избран Santos - SWISSPORT 5 - 0
12-05-2016 22:30 не е избран Белите София - Сборная 2015 8 - 1
12-05-2016 22:30 не е избран АФК Софиянци - Аполо СК 2 - 5
28-06-2016 00:00 не е избран Media United - Атлетик Редута 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Mat Star P 2 - 8
13-05-2016 20:45 не е избран Аполо СК - Media United 3 - 5
13-05-2016 20:45 не е избран JAGUARES - Белите София 3 - 16
13-05-2016 21:45 не е избран ФК Пекарни ванилия - McDonald's 9 - 6
14-05-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - АФК Софиянци 0 - 5
14-05-2016 00:00 не е избран Ugoman - Еврофутбол 0 - 5
14-05-2016 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Имитациите 35 5 - 4
14-05-2016 20:00 не е избран Бандата - Торпедо-София 4 - 7
14-05-2016 21:00 не е избран Атлетик Редута - Busmanci 5 - 6
24-06-2016 00:00 не е избран Сборная 2015 - Santos 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2016 19:45 не е избран Media United - Busmanci 3 - 5
27-05-2016 20:45 не е избран McDonald's - ШПОРИТЕ 5 - 0
28-05-2016 00:00 не е избран Mat Star P - Ugoman 5 - 0
28-05-2016 00:00 не е избран Аполо СК - SWISSPORT 5 - 0
28-05-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Атлетик Редута 5 - 0
28-05-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 8
28-05-2016 18:00 не е избран Имитациите 35 - ФК Пекарни ванилия 5 - 0
28-05-2016 18:00 не е избран Белите София - Сантяго Бернабеу 1 - 5
28-05-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Сборная 2015 5 - 0
21-06-2016 20:45 не е избран Santos - JAGUARES 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Media United 0 - 5
03-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - McDonald's 0 - 5
03-06-2016 19:45 не е избран Сборная 2015 - Аполо СК 5 - 6
03-06-2016 21:45 не е избран JAGUARES - АФК Софиянци 3 - 9
04-06-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - Еврофутбол 0 - 5
04-06-2016 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Santos 5 - 0
04-06-2016 20:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - Белите София 0 - 5
04-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Торпедо-София 2 - 11
04-06-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Имитациите 35 5 - 0
04-06-2016 21:00 не е избран Бандата - Mat Star P 4 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2016 19:45 не е избран McDonald's - Бандата 0 - 5
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5
10-06-2016 20:45 не е избран Аполо СК - JAGUARES 10 - 1
11-06-2016 00:00 не е избран Mat Star P - Атлетик Редута 5 - 0
11-06-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Ugoman 5 - 0
11-06-2016 00:00 не е избран Santos - ФК Пекарни ванилия 0 - 5
11-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Сборная 2015 0 - 5
11-06-2016 17:00 не е избран Еврофутбол - Busmanci 1 - 7
11-06-2016 18:00 не е избран АФК Софиянци - Сантяго Бернабеу 2 - 1
11-06-2016 21:00 не е избран Белите София - ШПОРИТЕ 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2016 00:00 не е избран JAGUARES - SWISSPORT 5 - 0
17-06-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - McDonald's 0 - 5
17-06-2016 21:45 не е избран Сборная 2015 - Media United 3 - 7
18-06-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - АФК Софиянци 0 - 5
18-06-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Santos 5 - 0
18-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - Белите София 0 - 5
18-06-2016 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аполо СК 12 - 0
18-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Mat Star P 3 - 8
18-06-2016 21:00 не е избран Бандата - Имитациите 35 5 - 0
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2016 22:30 не е избран Сборная 2015 - JAGUARES 0 - 5
21-06-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Атлетик Редута 5 - 0
21-06-2016 00:00 не е избран Santos - Ugoman 5 - 0
21-06-2016 22:30 не е избран Media United - Еврофутбол 0 - 5
21-06-2016 22:30 не е избран Белите София - Бандата 4 - 5
22-06-2016 00:00 не е избран АФК Софиянци - ШПОРИТЕ 5 - 0
22-06-2016 00:00 не е избран Аполо СК - ФК Пекарни ванилия 5 - 0
22-06-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - Сантяго Бернабеу 0 - 5
09-07-2016 18:00 не е избран McDonald's - Busmanci 7 - 1
10-07-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Торпедо-София 0 - 8

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2016 19:45 не е избран JAGUARES - Media United 5 - 0
24-06-2016 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 2 - 3
24-06-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Сборная 2015 5 - 0
25-06-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - SWISSPORT 5 - 0
25-06-2016 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Аполо СК 0 - 5
25-06-2016 00:00 не е избран Ugoman - АФК Софиянци 0 - 5
25-06-2016 00:00 не е избран Бандата - Santos 5 - 0
25-06-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - Белите София 0 - 5
04-07-2016 00:00 не е избран Busmanci - Имитациите 35 5 - 0
04-07-2016 21:45 не е избран Еврофутбол - Mat Star P 4 - 6

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-06-2016 20:45 не е избран АФК Софиянци - Бандата 2 - 2
01-07-2016 20:45 не е избран Media United - Mat Star P 4 - 3
01-07-2016 20:45 не е избран McDonald's - Еврофутбол 11 - 2
01-07-2016 21:45 не е избран JAGUARES - Сантяго Бернабеу 0 - 5
02-07-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Торпедо-София 0 - 5
02-07-2016 00:00 не е избран Santos - Атлетик Редута 5 - 0
02-07-2016 00:00 не е избран Аполо СК - Ugoman 5 - 0
02-07-2016 00:00 не е избран SWISSPORT - ШПОРИТЕ 5 - 0
02-07-2016 00:00 не е избран Сборная 2015 - ФК Пекарни ванилия 0 - 5
02-07-2016 20:00 не е избран Белите София - Busmanci 2 - 1

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-07-2016 00:00 не е избран ФК Пекарни ванилия - JAGUARES 0 - 5
08-07-2016 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Media United 3 - 4
08-07-2016 21:45 не е избран Mat Star P - McDonald's 2 - 4
09-07-2016 00:00 не е избран Ugoman - SWISSPORT 5 - 0
09-07-2016 00:00 не е избран Атлетик Редута - АФК Софиянци 0 - 5
09-07-2016 00:00 не е избран Busmanci - Santos 5 - 0
09-07-2016 00:00 не е избран Еврофутбол - Имитациите 35 5 - 0
09-07-2016 19:00 не е избран Бандата - Аполо СК 0 - 5
09-07-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Белите София *4 - 4
09-07-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Сборная 2015 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Аполо СК19126:5151
2.Сантяго Бернабеу19109:3046
3.Mat Star P1997:5345
4.Торпедо-София18100:2244
5.Media United 1978:5939
6.АФК Софиянци1872:3238
7.Белите София1993:5438
8.Бандата1993:6237
9.McDonald's1982:5437
10.Еврофутбол1988:7533
11.Busmanci1987:8633
12.ШПОРИТЕ1964:6624
13.Имитациите 351957:7822
14.JAGUARES1950:11018
15.ФК Пекарни ванилия1942:9015
16.Santos1938:9112
17.Сборная 20151943:10412
18.Атлетик Редута1929:859
19.Ugoman1920:896
20.SWISSPORT1920:973