SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-02-2016 16:00 не е избран FreshMarket - FC ALA GROUP 6 - 0
27-02-2016 18:00 не е избран Валяците - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 2
27-02-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - АЯКС СОФИЯ 7 - 1
27-02-2016 19:00 не е избран PMP Build Invest - Carpe Diem FC 4 - 1
27-02-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 4 - 3
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2
04-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3
12-03-2016 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актив комерс 1 - 5
12-03-2016 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Тяло пречиш ми 3 - 2
12-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FC SAN MARCO 4 - 7
12-03-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Валяците 3 - 2
12-03-2016 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 3 - 6
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5
12-03-2016 22:00 не е избран Витоша Бистрица - Цар Иван Асен II 5 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1
19-03-2016 17:00 не е избран Валяците - FC ALA GROUP 12 - 3
19-03-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FreshMarket 2 - 4
19-03-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 5
19-03-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 2
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3
19-03-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 3
25-03-2016 21:45 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 10 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5
26-03-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Carpe Diem FC 2 - 0
26-03-2016 19:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 4 - 4*
26-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 1 - 3
26-03-2016 21:00 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 3 - 4
29-03-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 0 - 5
31-03-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 5 - 10
09-07-2016 20:00 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 8 - 1
02-04-2016 17:00 не е избран FC SAN MARCO - FC ALA GROUP 9 - 6
02-04-2016 17:00 не е избран Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5
02-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 2
02-04-2016 18:00 не е избран Цар Иван Асен II - Валяците 3 - 4
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6
02-04-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - Витоша Бистрица 5 - 0
02-04-2016 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 3 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4
09-04-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 5 - 6
09-04-2016 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 3
09-04-2016 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Carpe Diem FC 4 - 10
09-04-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 1 - 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2
05-07-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Цар Иван Асен II 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3
16-04-2016 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 7 - 2
16-04-2016 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 3
16-04-2016 17:00 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 7 - 4
16-04-2016 19:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 13
19-04-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 2 - 4
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11
31-05-2016 22:30 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 7 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2016 22:30 ACCEDIA STADIUM Валяците - PMP Build Invest 2 - 1
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3
22-04-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 3 - 5
23-04-2016 17:00 не е избран FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 2 - 3
27-04-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 7 - 2
25-05-2016 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Carpe Diem FC 4 - 7
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4
05-07-2016 00:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2016 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 4*
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4
14-05-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0
14-05-2016 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица *7 - 7
16-05-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 3 - 3*
27-06-2016 00:00 не е избран PMP Build Invest - FC SAN MARCO 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2016 18:45 не е избран FC ALA GROUP - МАРАДОНА 1 - 8
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7
28-05-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - АЯКС СОФИЯ 0 - 5
28-05-2016 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 3 - 2
28-05-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 6 - 10
27-06-2016 21:45 не е избран FreshMarket - Carpe Diem FC 5 - 3
29-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 0 - 5
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2
03-06-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 3 - 4
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2
04-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 3 - 6
07-06-2016 20:45 не е избран Сердика - FreshMarket 2 - 6
08-06-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5
07-07-2016 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Цар Иван Асен II 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6
11-06-2016 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 2 - 3
11-06-2016 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Carpe Diem FC 0 - 5
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1
07-07-2016 21:45 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 0
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0
27-07-2016 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МАРАДОНА 4 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3
18-06-2016 00:00 не е избран Сердика - FC SAN MARCO 5 - 0
18-06-2016 17:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 4
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1
18-06-2016 18:00 не е избран Carpe Diem FC - Цар Иван Асен II 0 - 5
20-06-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 5 - 4
23-06-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 6
07-07-2016 18:45 не е избран PMP Build Invest - FC ALA GROUP 9 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2016 21:45 не е избран Валяците - МАРАДОНА 7 - 6
25-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - АЯКС СОФИЯ 0 - 5
25-06-2016 19:00 не е избран FreshMarket - Витоша Бистрица 7 - 4
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2*
25-06-2016 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 0 - 5
29-06-2016 22:30 не е избран FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 8
04-07-2016 20:45 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 5 - 0
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3
02-07-2016 00:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 5 - 0
02-07-2016 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 2 - 10
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5
06-07-2016 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 5 - 9
06-07-2016 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC ALA GROUP 0 - 5
09-07-2016 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5
09-07-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.FreshMarket1570:3164
2.Цар Иван Асен II1565:3850
3.Валяците1586:4449
4.Аякс-Зебра1579:4744
5.PMP Build Invest1568:3040
6.Актив комерс1573:6337
7.Тяло пречиш ми1546:4837
8.МФК "Булгари"1554:6235
9.FC SAN MARCO1544:7134
10.Carpe Diem FC1557:6127
11.Сердика1559:7226
12.АЯКС СОФИЯ1539:7623
13.Витоша Бистрица1553:7821
14.ПЪЛНА СКРЪБ1562:8818
15.МАРАДОНА1550:6316
16.FC ALA GROUP1546:7916