ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА, ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Победа - Славия 0 - 18
13-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Национал А - Национал Б отложен
13-09-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Славия Б - Лъвчета отложен
13-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Олимпия - ДАФ 1 - 8
13-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Искър - Левски София отложен
13-09-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Витоша 2013 - ДИТ 2009 2 - 0
13-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Барса БГ - Локомотив София 0 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Лъвчета - Олимпия 3 - 1
20-09-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Национал Б - Славия Б 4 - 0
20-09-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM ДИТ 2009 - Победа 9 - 0
20-09-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Искър - Национал А 0 - 4
20-09-2014 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Славия - Барса БГ 8 - 1
03-11-2014 17:30 ACCEDIA STADIUM ДАФ - Витоша 2013 5 - 0
17-01-2015 00:00 не е избран Левски София - Локомотив София отложен

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2014 09:00 не е избран ДАФ - Барса БГ 6 - 0
27-09-2014 10:00 не е избран Лъвчета - Победа 2 - 0
27-09-2014 11:00 не е избран ДИТ 2009 - Локомотив София 1 - 2
27-09-2014 12:00 не е избран Искър - Олимпия 0 - 2
27-09-2014 13:00 не е избран Национал Б - Витоша 2013 2 - 2
27-09-2014 14:00 не е избран Национал А - Славия Б 5 - 2
27-09-2014 15:00 не е избран Левски София - Славия отложен

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Победа - ДАФ 0 - 10
04-10-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Витоша 2013 - Лъвчета 0 - 1
04-10-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Барса БГ - ДИТ 2009 0 - 5
04-10-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Локомотив София - Славия 1 - 3
04-10-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Славия Б - Искър отложен
04-10-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Олимпия - Национал Б 2 - 1
04-10-2014 15:00 не е избран Национал А - Левски София 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Локомотив София - ДАФ 1 - 7
11-10-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Барса БГ - Лъвчета 0 - 2
11-10-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Олимпия - Национал А 0 - 6
11-10-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Победа - Национал Б 0 - 6
11-10-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Витоша 2013 - Искър 5 - 1
11-10-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Славия - ДИТ 2009 3 - 1
11-10-2014 15:00 не е избран Славия Б - Левски София 3 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Лъвчета - Локомотив София 1 - 1
18-10-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM ДАФ - Славия 3 - 1
18-10-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Славия Б - Олимпия 2 - 4
18-10-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Национал Б - Барса БГ 4 - 0
18-10-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Национал А - Витоша 2013 0 - 2
18-10-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Искър - Победа 7 - 1
18-10-2014 15:00 не е избран Левски София - ДИТ 2009 2 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM ДИТ 2009 - ДАФ 2 - 6
14-03-2015 09:00 ACCEDIA STADIUM Барса БГ - Искър 2 - 0
14-03-2015 10:00 ACCEDIA STADIUM Славия - Лъвчета 5 - 0
14-03-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM Витоша 2013 - Славия Б 11 - 1
14-03-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Локомотив София - Национал Б 3 - 1
14-03-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM Победа - Национал А 0 - 5
14-03-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Олимпия - Левски София 1 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Лъвчета - ДИТ 2009 0 - 2
01-11-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Олимпия - Витоша 2013 0 - 3
01-11-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Национал Б - Славия 0 - 5
01-11-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Славия Б - Победа 0 - 0
01-11-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Национал А - Барса БГ 4 - 0
01-11-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Искър - Локомотив София 3 - 0
01-11-2014 15:00 не е избран Левски София - ДАФ 1 - 8

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM ДАФ - Лъвчета 3 - 0
08-11-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Победа - Олимпия 2 - 5
08-11-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM ДИТ 2009 - Национал Б 1 - 3
08-11-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Локомотив София - Национал А 0 - 4
08-11-2014 14:00 не е избран Витоша 2013 - Левски София 5 - 2
08-11-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Барса БГ - Славия Б 3 - 0
10-11-2014 17:30 ACCEDIA STADIUM Славия - Искър 7 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Национал Б - ДАФ 1 - 3
15-11-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Витоша 2013 - Победа 6 - 0
15-11-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Национал А - Славия 3 - 2
15-11-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Славия Б - Локомотив София отложен
15-11-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Олимпия - Барса БГ 2 - 0
15-11-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Искър - ДИТ 2009 1 - 4
15-11-2014 15:00 не е избран Левски София - Лъвчета отложен

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM ДАФ - Искър 7 - 0
22-11-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Лъвчета - Национал Б 1 - 2
22-11-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM ДИТ 2009 - Национал А 1 - 2
22-11-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Барса БГ - Витоша 2013 1 - 3
22-11-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Славия - Славия Б отложен
22-11-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Локомотив София - Олимпия 1 - 2
22-11-2014 15:00 не е избран Победа - Левски София 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2014 09:00 ACCEDIA STADIUM Победа - Барса БГ 1 - 2
29-11-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Олимпия - Славия 0 - 7
29-11-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Славия Б - ДИТ 2009 1 - 3
29-11-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Искър - Лъвчета отложен
29-11-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Витоша 2013 - Локомотив София -
29-11-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Национал А - ДАФ 1 - 4
29-11-2014 15:00 не е избран Левски София - Национал Б отложен

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM Локомотив София - Победа -
07-03-2015 09:00 ACCEDIA STADIUM Барса БГ - Левски София -
07-03-2015 10:00 ACCEDIA STADIUM Национал Б - Искър -
07-03-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM ДИТ 2009 - Олимпия -
07-03-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Лъвчета - Национал А -
07-03-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM Славия - Витоша 2013 -
07-03-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM ДАФ - Славия Б -

класиране

не се изчислява класиране за тази група