IT CHAMPIONSHIP, LEAGUE ONE - LIVERPOOL - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Paysafe 1 - 6
23-02-2016 20:45 не е избран Quality House - MentorMate 2 - 1
24-02-2016 18:45 не е избран Accedia - Adastra 3 - 5
24-02-2016 19:45 не е избран Paragon Internet Group - Polycomp 1 - 3
24-02-2016 21:45 не е избран AXPO - FootballScout 1 - 7
24-02-2016 21:45 не е избран Sirma - Nemetschek Bulgaria 5 - 3
24-02-2016 21:45 не е избран Strypes - Gameloft 4 - 1
29-02-2016 21:45 не е избран Станга - Luxoft Bulgaria 3 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2016 20:45 не е избран AXPO - Sirma 7 - 7
09-03-2016 20:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Accedia 4 - 5
10-03-2016 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Станга 1 - 7
10-03-2016 20:45 не е избран FootballScout - Polycomp 3 - 3
10-03-2016 21:45 не е избран MentorMate - Paragon Internet Group 6 - 2
10-03-2016 21:45 не е избран Gameloft - Quality House 2 - 2
10-03-2016 21:45 не е избран Paysafe - Strypes 6 - 3
11-03-2016 19:45 не е избран Adastra - PLAYTECH 0 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2016 00:00 не е избран Станга - AXPO 5 - 0
14-03-2016 18:45 не е избран Sirma - FootballScout -
14-03-2016 18:45 не е избран Accedia - Nemetschek Bulgaria 4 - 3
17-03-2016 18:45 не е избран PLAYTECH - Luxoft Bulgaria *2 - 2
17-03-2016 18:45 не е избран Strypes - Adastra 15 - 0
17-03-2016 18:45 не е избран Paragon Internet Group - Gameloft 4 - 5
17-03-2016 19:45 не е избран Quality House - Paysafe 1 - 4
17-03-2016 20:45 не е избран Polycomp - MentorMate 1 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-03-2016 18:45 не е избран AXPO - Accedia 2 - 6
23-03-2016 20:45 не е избран Adastra - Quality House 5 - 0
23-03-2016 21:45 не е избран Paysafe - Paragon Internet Group 27 - 0
24-03-2016 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - PLAYTECH 2 - 14
24-03-2016 20:45 не е избран Sirma - Станга 0 - 7
24-03-2016 21:45 не е избран FootballScout - MentorMate 4 - 1
24-03-2016 21:45 не е избран Gameloft - Polycomp 1 - 4
24-03-2016 21:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Strypes 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2016 19:45 не е избран Станга - FootballScout 5 - 0
30-03-2016 19:45 не е избран Polycomp - Paysafe 3 - 1
31-03-2016 20:45 не е избран MentorMate - Gameloft 5 - 0
01-04-2016 18:45 не е избран Accedia - Sirma 2 - 1
01-04-2016 18:45 не е избран Strypes - Nemetschek Bulgaria 6 - 3
01-04-2016 18:45 не е избран Paragon Internet Group - Adastra 4 - 3
01-04-2016 19:45 не е избран PLAYTECH - AXPO 8 - 1
01-04-2016 19:45 не е избран Quality House - Luxoft Bulgaria 4 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - PLAYTECH 2 - 6
05-04-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM FootballScout - Gameloft 4 - 1
05-04-2016 21:45 не е избран Paysafe - MentorMate 7 - 1
05-04-2016 21:45 не е избран Станга - Accedia 3 - 1
06-04-2016 21:45 не е избран Adastra - Polycomp 1 - 0
07-04-2016 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Paragon Internet Group 5 - 0
07-04-2016 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Quality House 0 - 6
07-04-2016 19:45 не е избран AXPO - Strypes 0 - 8

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2016 18:45 не е избран Accedia - FootballScout 4 - 2
12-04-2016 18:45 не е избран Quality House - AXPO 5 - 0
13-04-2016 18:30 не е избран Polycomp - Luxoft Bulgaria 4 - 3
13-04-2016 18:45 не е избран Paragon Internet Group - Nemetschek Bulgaria 4 - 9
13-04-2016 19:45 не е избран Gameloft - Paysafe 4 - 8
14-04-2016 18:45 не е избран Strypes - Sirma 12 - 2
14-04-2016 20:45 не е избран MentorMate - Adastra 6 - 1
14-04-2016 21:45 не е избран PLAYTECH - Станга 5 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2016 18:45 не е избран AXPO - Paragon Internet Group 0 - 5
18-04-2016 19:45 не е избран FootballScout - Paysafe 1 - 3
19-04-2016 18:45 не е избран Accedia - PLAYTECH 1 - 5
20-04-2016 20:45 не е избран Luxoft Bulgaria - MentorMate 1 - 2
21-04-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - Gameloft 2 - 1
21-04-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Nemetschek Bulgaria - Polycomp 2 - 8
21-04-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Станга - Strypes 1 - 7
21-04-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Sirma - Quality House 7 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-04-2016 00:00 не е избран Polycomp - AXPO 5 - 0
27-04-2016 21:45 не е избран Gameloft - Luxoft Bulgaria 2 - 3
28-04-2016 18:45 не е избран Paragon Internet Group - Sirma 0 - 7
28-04-2016 21:45 не е избран Paysafe - Adastra 5 - 0
25-05-2016 18:45 не е избран Strypes - Accedia 4 - 3
26-05-2016 19:45 не е избран Quality House - Станга 1 - 6
27-05-2016 21:45 не е избран MentorMate - Nemetschek Bulgaria 9 - 3
30-05-2016 20:45 не е избран PLAYTECH - FootballScout 6 - 11

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2016 18:45 не е избран Accedia - Quality House 7 - 1
10-05-2016 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Gameloft 4 - 6
11-05-2016 18:45 не е избран PLAYTECH - Strypes 2 - 5
12-05-2016 19:45 не е избран FootballScout - Adastra 9 - 0
12-05-2016 20:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Paysafe 1 - 5
12-05-2016 20:45 не е избран Sirma - Polycomp 3 - 2
12-05-2016 21:45 не е избран AXPO - MentorMate 1 - 4
17-05-2016 19:45 не е избран Станга - Paragon Internet Group 9 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2016 18:45 не е избран Strypes - FootballScout 2 - 3
19-05-2016 20:45 не е избран MentorMate - Sirma 2 - 0
19-05-2016 22:30 не е избран Paragon Internet Group - Accedia 0 - 5
19-05-2016 22:30 не е избран Paysafe - Nemetschek Bulgaria 13 - 2
20-05-2016 18:45 не е избран Quality House - PLAYTECH 3 - 6
27-05-2016 18:45 не е избран Adastra - Luxoft Bulgaria 2 - 1
14-06-2016 20:45 не е избран Polycomp - Станга *1 - 1
28-06-2016 19:45 не е избран Gameloft - AXPO -

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-04-2016 19:45 не е избран Accedia - Polycomp 4 - 2
30-05-2016 00:00 не е избран PLAYTECH - Paragon Internet Group 5 - 0
30-05-2016 20:45 не е избран Strypes - Quality House 2 - 1
30-05-2016 21:45 не е избран AXPO - Paysafe 0 - 5
30-05-2016 21:45 не е избран Sirma - Gameloft 4 - 2
02-06-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Adastra 0 - 5
02-06-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - Luxoft Bulgaria 5 - 3
21-06-2016 20:45 не е избран Станга - MentorMate *4 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2016 19:45 не е избран Paysafe - Sirma 5 - 0
07-06-2016 18:45 не е избран Paragon Internet Group - Strypes 0 - 5
07-06-2016 18:45 не е избран Polycomp - PLAYTECH 6 - 1
07-06-2016 19:45 не е избран Gameloft - Станга 3 - 9
07-06-2016 19:45 не е избран Adastra - AXPO 3 - 6
07-06-2016 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Nemetschek Bulgaria 0 - 5
08-06-2016 20:45 не е избран MentorMate - Accedia 2 - 4
17-06-2016 20:45 не е избран Quality House - FootballScout 3 - 7

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-06-2016 21:45 не е избран Quality House - Paragon Internet Group 5 - 0
15-06-2016 22:00 не е избран Accedia - Gameloft 3 - 4
16-06-2016 19:45 не е избран Станга - Paysafe 4 - 3
16-06-2016 20:45 не е избран FootballScout - Nemetschek Bulgaria 10 - 1
16-06-2016 20:45 не е избран AXPO - Luxoft Bulgaria 3 - 2
16-06-2016 20:45 не е избран PLAYTECH - MentorMate 4 - 2
16-06-2016 21:45 не е избран Sirma - Adastra 5 - 3
16-06-2016 21:45 не е избран Strypes - Polycomp 3 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2016 20:45 не е избран Paysafe - Accedia 5 - 3
20-06-2016 20:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Sirma 0 - 5
20-06-2016 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - AXPO 3 - 2
23-06-2016 18:45 не е избран Paragon Internet Group - FootballScout 0 - 5
23-06-2016 19:45 не е избран Polycomp - Quality House 4 - 2
23-06-2016 19:45 не е избран Gameloft - PLAYTECH 3 - 8
23-06-2016 20:45 не е избран MentorMate - Strypes -
23-06-2016 20:45 не е избран Adastra - Станга 4 - 13

класиране

отборМГТ
1.Paysafe15103:2439
2.Strypes1481:2236
3.Станга1580:3435
4.FootballScout1471:3331
5.PLAYTECH1577:4731
6.Accedia1555:4327
7.Polycomp1546:2826
8.MentorMate1447:3425
9.Sirma1448:5222
10.Adastra 1534:7218
11.Quality House1537:5316
12.Gameloft1435:6410
13.Nemetschek Bulgaria1541:999
14.Luxoft Bulgaria1529:527
15.AXPO 1423:737
16.Paragon Internet Group1522:996